Resmi açıklamayı okuyun

İngilizce İrlanda Koleji

Dublin, İrlanda kaliteli İngilizce Dil Okulu

Dublin'in Coastline Beautiful Malahide Yetişkin ve Genç İngilizce Kursları

İngilizce İrlanda Koleji

Ödüllü Kaliteli Eğitim Sağlayıcı, İngiliz Dili Okulu İrlanda Koleji 1992 yılında kurulmuştur.

Biz bir Yabancı Dil olarak İngilizce öğretimi için yılını yuvarlak olağanüstü İngilizce okulları sahip olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır edilir. Biz de MEI, İrlanda Kalite Eğitim teşvik ve Öğrenen Koruma Sağlama bir bedenin üyeleridir.

Okulumuzun ethos ön planda öğrencilerimiz olumlu öğrenci tecrübesi ile ingilizce öğrenmek sahip olmaktır. 2014 yılında biz mükemmel ve tutarlı müşteri hizmetleri net bir gösteri için 'Hizmet Mükemmellik Ödülü' ile Ticaret Malahide Odası tarafından onur duyduk ve 2016 yılında biz Ödülü 'Yılın Örgütü' ile onurlandırıldı. 2015 yılında İrlanda'da ilk İngilizce Dil Okulu Genç Ders Çalışma Seyahat Global Sanayi Yıldız Ödülü için aday olacaktı. 2016 yılında yine bu ödülü yanı sıra İngilizce Dil Okulu Avrupa Ödülü için aday bulundu.

Biz Dublin'de iki İngiliz Okullar var. Okullarımız Malahide İngiliz Okulu, Portmarnock İngiliz Okulu ve Glenstal Abbey bir Konut İngilizce Yaz Kampı, Limerick dahil İdeal Dublin şehri bulunmaktadır.

Küçük Profesyonel Run İngilizce Okulları olarak, Kalite İngilizce kursları para için büyük bir değer sunan onların mükemmellik ve PROGRESYONUNA Focus için bilinir. Biz Yetişkinler yıl boyunca tüm yıl boyunca ve karşılama Okul Grupları için tam ve yarı zamanlı kurslar var ve bizim Genç İngiliz Dili Yaz Kampları aracılığıyla çocuklar ve gençler için İngilizce kursları konusunda uzmanım.

Neden İngilizce Dil Okulu Eğitim için seç?

  • Dublin İngilizce Okulu Ödüllü - Mükemmel Öğrenci Deneyimi.
  • Kalite İngilizce Kursları - MEI Eğitim Bakanlığı ve üyeleri tarafından tanınmaktadır.
  • Mükemmel Kıyı Dublin yerler Malahide & Portmarnock - Dublin Havalimanı (10 dakika), Dublin City Centre (20 dakika).
  • Malahide - Çocuklar ve Gençler için ideal - Malahide Dublin'in en Afili ve Güvenli Kentler biridir.
  • Pozitif Müşteri Deneyimi - Bizim mükemmel geribildirim 'İrlanda en iyi Genç Yaz Kampı Deneyimi'.
  • Okula yürümek - Benzersiz tüm Kalite Aile Konaklama Okulu yürüme mesafesindedir.
  • Prestijli Yatılı Okul - Glenstal Abbey Yeni Genç Konut Programı.
İngilizce İrlanda Koleji

2017 yılında bize katılın ve bireysel ihtiyaçların karşılanabileceği Küçük Okul hissedin ve dost Atmosfer deneyim. Bizim Haziran, Temmuz ve Ağustos 2017 teklif çocuklar ve gençler dilde kendilerini batırmak ve İngilizce büyük bir akıcılık ve sevgi ile eve dönmek için fırsat Genç Kampları duruldu. Bu onların çalışma hedeflerine ulaşmaları ve gelecekteki kariyer fırsatları artıracak. Malahide Bizim ideal konumu herhangi bir çalışma kalmak için güvenli ve güzel sahil ortam sunmaktadır. Biz Dublin'de bir İngilizce Dil Okulu için bize büyük bir seçim yapmak Dublin'in turistik yerler tüm kolay erişim içinde bulunmaktadır.İngilizce İrlanda Koleji ACELS, İngilizce Dil Eğitimi Kalite ve Yeterlilik İrlanda Hizmet, (ELT) tarafından kabul edilmektedir.

İngilizce İrlanda Koleji
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Irish College of English

11-17 yaşındakiler Temmuz 2017 ... [+]

Glenstal Abbey İrlanda'nın en prestijli Özel Yatılı Okullar biridir ve yaklaşık 100 yıldır eğitimde mükemmelliği sağlamıştır. Okul mükemmel bir akademik ve sportif bir üne sahiptir ve ulusal ve uluslararası öğrencilerin ilgisini çekmektedir. İngilizce İrlanda Koleji Glenstal Abbey ile ortak ayrıcalıklı ve kampüs ve emlak özel erişimi vardır.

[-]
İrlanda Dublin
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Irish College of English

Tam Zamanlı & Yarı Zamanlı Kursları ... [+]

Biz Dublin, İrlanda'da bizim Malahide Okulu Yetişkin İngilizce kursları yıl boyunca sunuyoruz. Bizim İngiliz Dili Colleges İngilizce Dil Eğitimi için Eğitim ve Beceri Bakanlığı (ELT) tarafından tanınmaktadır ve biz MEI sunan üyeleri Öğrenci Koruma ekledi vardır. Biz Tam Zamanlı İngilizce Kursları (haftada 15 ve 20 saat) ve Yarı Zamanlı Akşam İngilizce Kursları sunuyoruz (haftada 5 saat). İlerleme bizim odak ve öğrenciler varışta bir yerleştirme testi ile değerlendirildi ve doğru seviyeye yerleştirilir. Biz ileri pre-intermediate yanı sıra EŞİTLİK ve Cambridge Hazırlık Kursları tüm seviyeleri sunar. Tabii tamamlanmasından sonra, tüm öğrenciler bireysel Akademik Geri Bildirim ve Kazanımlarının Belgesi alırlar. İrlanda girmek için bir çalışma vizesi gerektiren öğrenciler bizim 1 yıl (25 hafta ders) da dahil olmak üzere, bir ders için Full-Time İngilizce Kursu kayıt olabilir ve biz Dublin İngilizce Kursu için gerekli bir vize başvurusu için gerekli belgeleri sağlayacaktır.... [-]

İrlanda Dublin
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 25 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Irish College of English

İngilizce İrlanda Koleji'nde, bizim Malahide Okulu'nda Dublin'de Yoğun yıl boyunca İngilizce Kursları sunuyoruz. Bizim İngilizce Kolejler Yabancı Dil olarak İngilizce Öğr ... [+]

Tam Zamanlı İngilizce Kursları Dublin Malahide - Dublin Yıl-Yuvarlak Yetişkin İngilizce Kursları Öğrenci Koruma ile güvenli Kayıt 15-25 (60 dakika) Haftalık Saat Öğrenim. Genel İngilizce, Tek Öğrenim One. Güzel ve Canlı Dublin Kıyı Bölge - Malahide - Dublin Şehir Merkezi'ne sadece 20 dakika. Pre-intermediate İleri seviyeler. Yürüme mesafesinde kaliteli Aile Konaklamalı İngilizce Kursu birleştirin.

İngilizce İrlanda Koleji'nde, bizim Malahide Okulu'nda Dublin'de Yoğun yıl boyunca İngilizce Kursları sunuyoruz. Bizim İngilizce Kolejler Yabancı Dil olarak İngilizce Öğretimi için Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından tanınır. Öğrenciler süresi 1 hafta ile 1 yıl arasında derslere kayıt olabilir ve tüm programlarında milletlerden mükemmel bir karışımı var. Biz de MEI bizim üyelik yoluyla Öğrenci Koruma çalışırlar. Birçok öğrenci için İrlanda gelmek 2 - Aile Konaklamalı 4 Hafta Kurs Tam Yoğun Programına İngilizcelerini geliştirmek içinDiğerleri kızımız için geliyor 1 Yıl Programları eğitim ve yaşam ve İrlanda'da yarı zamanlı olarak çalışan yaşamaya.... [-]

İrlanda Dublin
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 25 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku