Irish College of English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İngilizce İrlanda Koleji

Dublin, İrlanda kaliteli İngilizce Dil Okulu

Dublin'in Coastline Beautiful Malahide Yetişkin ve Genç İngilizce Kursları

İngilizce İrlanda Koleji

Ödüllü Kaliteli Eğitim Sağlayıcı, İngiliz Dili Okulu İrlanda Koleji 1992 yılında kurulmuştur.

Biz bir Yabancı Dil olarak İngilizce öğretimi için yılını yuvarlak olağanüstü İngilizce okulları sahip olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır edilir. Biz de MEI, İrlanda Kalite Eğitim teşvik ve Öğrenen Koruma Sağlama bir bedenin üyeleridir.

Okulumuzun ethos ön planda öğrencilerimiz olumlu öğrenci tecrübesi ile ingilizce öğrenmek sahip olmaktır. 2014 yılında biz mükemmel ve tutarlı müşteri hizmetleri net bir gösteri için 'Hizmet Mükemmellik Ödülü' ile Ticaret Malahide Odası tarafından onur duyduk ve 2016 yılında biz Ödülü 'Yılın Örgütü' ile onurlandırıldı. 2015 yılında İrlanda'da ilk İngilizce Dil Okulu Genç Ders Çalışma Seyahat Global Sanayi Yıldız Ödülü için aday olacaktı. 2016 yılında yine bu ödülü yanı sıra İngilizce Dil Okulu Avrupa Ödülü için aday bulundu.

Biz Dublin'de iki İngiliz Okullar var. Okullarımız Malahide İngiliz Okulu, Portmarnock İngiliz Okulu ve Glenstal Abbey bir Konut İngilizce Yaz Kampı, Limerick dahil İdeal Dublin şehri bulunmaktadır.

Küçük Profesyonel Run İngilizce Okulları olarak, Kalite İngilizce kursları para için büyük bir değer sunan onların mükemmellik ve PROGRESYONUNA Focus için bilinir. Biz Yetişkinler yıl boyunca tüm yıl boyunca ve karşılama Okul Grupları için tam ve yarı zamanlı kurslar var ve bizim Genç İngiliz Dili Yaz Kampları aracılığıyla çocuklar ve gençler için İngilizce kursları konusunda uzmanım.

Neden İngilizce Dil Okulu Eğitim için seç?

  • Dublin İngilizce Okulu Ödüllü - Mükemmel Öğrenci Deneyimi.
  • Kalite İngilizce Kursları - MEI Eğitim Bakanlığı ve üyeleri tarafından tanınmaktadır.
  • Mükemmel Kıyı Dublin yerler Malahide & Portmarnock - Dublin Havalimanı (10 dakika), Dublin City Centre (20 dakika).
  • Malahide - Çocuklar ve Gençler için ideal - Malahide Dublin'in en Afili ve Güvenli Kentler biridir.
  • Pozitif Müşteri Deneyimi - Bizim mükemmel geribildirim 'İrlanda en iyi Genç Yaz Kampı Deneyimi'.
  • Okula yürümek - Benzersiz tüm Kalite Aile Konaklama Okulu yürüme mesafesindedir.
  • Prestijli Yatılı Okul - Glenstal Abbey Yeni Genç Konut Programı.
İngilizce İrlanda Koleji

2017 yılında bize katılın ve bireysel ihtiyaçların karşılanabileceği Küçük Okul hissedin ve dost Atmosfer deneyim. Bizim Haziran, Temmuz ve Ağustos 2017 teklif çocuklar ve gençler dilde kendilerini batırmak ve İngilizce büyük bir akıcılık ve sevgi ile eve dönmek için fırsat Genç Kampları duruldu. Bu onların çalışma hedeflerine ulaşmaları ve gelecekteki kariyer fırsatları artıracak. Malahide Bizim ideal konumu herhangi bir çalışma kalmak için güvenli ve güzel sahil ortam sunmaktadır. Biz Dublin'de bir İngilizce Dil Okulu için bize büyük bir seçim yapmak Dublin'in turistik yerler tüm kolay erişim içinde bulunmaktadır.İngilizce İrlanda Koleji ACELS, İngilizce Dil Eğitimi Kalite ve Yeterlilik İrlanda Hizmet, (ELT) tarafından kabul edilmektedir.

İngilizce İrlanda Koleji

Konumlar

Dublin

Address
Irish College of English,
6 Church Road,
Malahide,
Co. Dublin,
K36 KF21,
Ireland.

Dublin, Dublin ili, İrlanda

beş mısralık esprili şiir

Address
Glenstal Abbey
Co. Limerick

beş mısralık esprili şiir, Limerick İlçesi, İrlanda