Limerick City College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Limerick City College Hoşgeldiniz

Limerick City College yerel ve uluslararası öğrenciler için bağımsız bir kurumdur. Başarıyla Limerick City College'de eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, İrlandalı, İngiliz ve Amerikan üniversitelerinde yüksek çalışmalar ilerleme veya çeşitli alanlarda başarılı kariyer güvence altına alabilirsiniz. Yanı sıra yüksek akademik standartları korumanın ve kaliteli eğitim sağlamak gibi, Limerick City College küresel pazarda eğitim ve öğretim alanındaki gelişmelere verdiği hızlı tepki için olduğunu belirtti.

Geçen yıl Koleji kurulması çok heyecan verici olmuştur ve state-of-the-art tesisleri ile şehir içinde ideal bir merkezi konumu, öğrencilerimiz geniş ve çok yönlü bir öğrenme ortamı olmasını sağlar.

Limerick City College kütüphane ve öğrenme kaynakları merkezi barındıran modern bir tesis, bir on uç internet laboratuvar ve state-of-the-art derslik içinde yer alır. Eğlence yürüme mesafesinde tesislerinin yanı sıra kafe ve on-kampüs içecekler ve umumi tesisleri vardır.

Tüm dersler ilgili İrlandalı ve İngiliz inceleme gereklerini takip ve ilgili Üniversiteler tarafından verilen meslek kuruluşları veya derece tarafından verilen yeterliliklerin yol açar. Her ders dikkatli ticaret ve sanayi onun alaka için ve mesleki yeterlilik kanıtı olarak uluslararası tanınması için seçilmiştir.

Öğrenci odak gerçekten İrlandalı bir bakış açısıdır biridir ve biz farklı bir akademik ortamı sağlanması dünyanın her yerinden ileriye aramızda öğrencilerin bak.

College giren öğrenciler başarılı olmak için her pratik teşvik tadını çıkarın. Limerick City College yüksek kalitede öğretmenler tarafından personel ve tüm öğrencilerin görsel-işitsel donanım ve modern bilgisayar tesisleri dahil uzman öğretim yardımcıları etkileyici bir dizi erişimi vardır. Konuşmacılar kendi teknik becerileri için değil, aynı zamanda başkalarına da bilgi vermek için kendi yeteneği değil, sadece tercih edilmektedir. Onlar eğlenceli ve samimi ve her zaman ders olabildiğince keyifli olmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmak. Böyle bir ilerici ortamda öğrencilerin doğal potansiyeli için bir öğrenme yeni bir ilgi ve yeni satış keşfedin.

Kolej 's tesislerini sunmak ve tüm sınıflar bağımsız olarak kontrol duyurmaktan gurur duyar ısıtma & (Kolej bilgisayar ağına bağlı olan) yazı tahtaları ve dijital projektörler ile komple klima, son düz ekran teknolojisine sahip bir bilgisayar odası , elektronik öğrenme, internet erişimi ve Wifi, öğrenci hizmetleri görevlisi ve öğrenci ortak odası için bilgisayar terminalleri ile donatılmış okuma salonu ile geniş bir kütüphane.

Konumlar