eBSI Export Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

eBSI İhracat Akademisi ücretsiz sertifika programı eBSI İhracat Akademisi adlı dahilinde fazla çalışma için katılımcılara ihracat temelleri bir temel bilgi vermek ve hazırlamak için tasarlanmış dersler kısa bir programdır 'Uluslararası Ticaret ve eBusiness Giriş' duyurmaktan mutluluk duyar daha gelişmiş programlar.

Uluslararası Ödeme Yöntemleri - - eBusiness Introduction ve En Uluslararası Ticaret ve eİş programına giriş için kayıt olabilirsiniz İnternet Pazarlama Uluslararası Ticaret Introduction - İhracat için Giriş - Program aşağıdaki kapsar eBSI Ders Kayıt Sayfası ve program size istediği taktirde bir hafta sonu tamamlamak için mümkün olmalıdır tasarlanmıştır.

Bu programın tamamlanmasından sonra size indirmek ve kayıtlarınız ve CV için yazdırabilirsiniz tamamlama sertifikası verilecektir.

bu ücretsiz sertifika programının yararı biz tam programda ileride kullanmak üzere kurs sonuçlarını tutmak zaten çünkü o ITS Akreditasyon Programı 42 ders arasından 4 tamamlamış olacaktır!

Arkadaşlarınızla bu ders paylaşmak için çekinmeyin, geribildirim şimdiye kadar bileşen dersler üzerinde şimdiye kadar bu ücretsiz kurs için kayıt olduğunuz yakın 1000 kişi ile mükemmel olmuş! Ayrıca çalışmalarda yatırım yapmadan önce ders metodoloji denemek için harika bir fırsat.

eBSI İhracat Akademisi ve gelişmiş Ticaret, Ticaret Finansmanı ve İnternet Pazarlama Sertifika Programları hakkında daha fazla ziyaret çekinmeyin öğrenmek için http://www.ebsi.ie

Konumlar

İrlanda Çevrimiçi

eBSI Export Academy

Address
eBSI Export Academy,
Partner, World Trade Centre Dublin
22-24 Newmount House, Lower Mount St.

Dublin 2 İrlanda Çevrimiçi, İrlanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: