Resmi açıklamayı okuyun

Abbey Okulu - Ciao İtalya 1996 yılından beri Turin dil öğretimi alanında mükemmel bir merkezi temsil etmiştir Abbey Okulu, personel çok kültürlü deneyim ve profesyonellik doğdu.

yabancılara İtalyanca dil ve kültürünü öğretme konusunda uzmanlaşmış okul, onun öğrencilere dil öğrenme mümkün olan en yüksek standartlarını garanti eder. Kurum ASILS, AIL ve Eduitalia bir üyesidir ve aynı zamanda CSN Lund-İsveç tarafından kabul edilmiştir. Ayrıca, okul da Bildungsurlaub kursları sağlanması için bir merkez olduğunu ve 2012 yılından bu yana bir Yabancı Dil olarak ve İkinci Dil olarak Öğretimi İtalyanca Master yürütüyor.

sadece küçük gruplarla çalışmak için okulun kararı, her katılımcı geliştirmek ve onun / onu dil becerilerini geliştirme fırsatı sahip olmasını sağlar. Her ders erişim nedenle tüm katılımcılar için uygun bir seviyede sınıfları oluşturmak üzere bir giriş sınav gerektirir.

Dersler, doğrudan yöntem ve didaktik materyallerin (kitap, gazete, CD'ler, film çekimleri, müzik, vs.) çeşitli kullanımı yoluyla, kendi öğrencilerin iletişimsel geliştirmek için yardımcı nitelikli ve dinamik yerli konuşan öğretmenlere emanet ve kültürel beceriler. alan uzmanları ile işbirliği içinde, okul tarafından düzenlenen çok sayıda eğlence etkinlikleri, öğrenci yerel halk ile temas almak için ve şehir ve ilin kültürel ve sanatsal zenginliğini tanımak için izin verir. Abbey Kartları teklif, dahası, onlara katılan şirketler tarafından sunulan (spor salonları restoranlara) çeşitli indirimli hizmetleri zevk için izin kendi sahiplerine ayrıcalıklar.

Asya öğrenciler tarafından dersler için artan talebi Duyarlı, Abbeyschool Ciaoitaly dikkate olmayan Avrupa dillerinin fonetik ve sözdizimsel çeşitliliği almak öğretim metodolojileri dayalı programlar hazırladı. Öğrencilere yardımcı olmak amacıyla, okul, ana Asya dilleri bazı aşina personel sağlar.

Gıda aşk var öğrenciler için, Piyemonteli mutfağı ve mutfak spesiyaliteleri keşfi için özel programlar düzenlenebilir.

Program dili:
  • Italyan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Abbey School - Ciao Italy

Elbette eğlenceli ve dinamik bir ortamda İtalyan dilini öğrenmek isteyen öğrencilere yöneliktir. Gramer yapılarını: 80 saat içinde bu seviye de dahil olmak üzere, çalışı ... [+]

Turin İtalyanca öğrenin

Elbette eğlenceli ve dinamik bir ortamda İtalyan dilini öğrenmek isteyen öğrencilere yöneliktir. Gramer yapıları, kelime geliştirme, öğrenme ve telaffuz, konuşma, anlama iyileştirilmesi, okuma ve yazma: 80 saat içinde bu da dahil olmak üzere çalışılan seviyesine uygun dil becerileri, elde etmek mümkündür.

Derse Erişim bilginin öğrencinin ilk düzeyini değerlendirmek ve dolayısıyla aynı seviyede öğrencilerden oluşan sınıflar oluşturmak için ücretsiz bir giriş testi ile öngörülmektedir.

Dersler Pazartesi-Cuma, her gün düzenlenen ve haftada 20 saat, toplam sayısını teşkil edilir. Bir ilerleme testi dil seviyesi sertifikası ihraç edileceği için sonunda bir final sınavı, ardından ders alarak yarım verilecektir. ... [-]

İtalya Torino
Açık Kayıt
Italyan
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku