Abbey School - Ciao Italy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Abbey Okulu - Ciao İtalya 1996 yılından beri Turin dil öğretimi alanında mükemmel bir merkezi temsil etmiştir Abbey Okulu, personel çok kültürlü deneyim ve profesyonellik doğdu.

yabancılara İtalyanca dil ve kültürünü öğretme konusunda uzmanlaşmış okul, onun öğrencilere dil öğrenme mümkün olan en yüksek standartlarını garanti eder. Kurum ASILS, AIL ve Eduitalia bir üyesidir ve aynı zamanda CSN Lund-İsveç tarafından kabul edilmiştir. Ayrıca, okul da Bildungsurlaub kursları sağlanması için bir merkez olduğunu ve 2012 yılından bu yana bir Yabancı Dil olarak ve İkinci Dil olarak Öğretimi İtalyanca Master yürütüyor.

sadece küçük gruplarla çalışmak için okulun kararı, her katılımcı geliştirmek ve onun / onu dil becerilerini geliştirme fırsatı sahip olmasını sağlar. Her ders erişim nedenle tüm katılımcılar için uygun bir seviyede sınıfları oluşturmak üzere bir giriş sınav gerektirir.

Dersler, doğrudan yöntem ve didaktik materyallerin (kitap, gazete, CD'ler, film çekimleri, müzik, vs.) çeşitli kullanımı yoluyla, kendi öğrencilerin iletişimsel geliştirmek için yardımcı nitelikli ve dinamik yerli konuşan öğretmenlere emanet ve kültürel beceriler. alan uzmanları ile işbirliği içinde, okul tarafından düzenlenen çok sayıda eğlence etkinlikleri, öğrenci yerel halk ile temas almak için ve şehir ve ilin kültürel ve sanatsal zenginliğini tanımak için izin verir. Abbey Kartları teklif, dahası, onlara katılan şirketler tarafından sunulan (spor salonları restoranlara) çeşitli indirimli hizmetleri zevk için izin kendi sahiplerine ayrıcalıklar.

Asya öğrenciler tarafından dersler için artan talebi Duyarlı, Abbeyschool Ciaoitaly dikkate olmayan Avrupa dillerinin fonetik ve sözdizimsel çeşitliliği almak öğretim metodolojileri dayalı programlar hazırladı. Öğrencilere yardımcı olmak amacıyla, okul, ana Asya dilleri bazı aşina personel sağlar.

Gıda aşk var öğrenciler için, Piyemonteli mutfağı ve mutfak spesiyaliteleri keşfi için özel programlar düzenlenebilir.

Konumlar

Torino

Address
Corso Duca degli Abruzzi, 40

10129 Torino, dağ eteği, İtalya