Resmi açıklamayı okuyun

Uçuş Akademisi Cepu Uçuş Akademisi Cepu yapar uçuş eğitimi ve Uçuş Eğitim. Okul bir personel profesyonellik ve emniyet sayesinde en üst seviyede garanti, bir ticaret uçuş için kendi tutku açmak isteyenlere kapsamlı bir topraklama sağlar uzman eğitmenlerimiz.

Kurslarımız pilotlar olmak Akademi Uçuş Cepu yardım kursları, bir pilot olarak bir kariyer için gerekli ENAC tarafından verilen lisans ATPL (Havayolu pilotu), CPL (Ticari Pilot) ve PPL (Özel Pilot), almak ya da bir tutku yetiştirmek için onun boş zamanlarında özel bir pilot olarak uçuş.

Mercado sürücüleri gerektirir Bir uçağın kontrollerde olmak değil sadece bir hayatta olabilir en ödüllendirici deneyimlerden biri, aynı zamanda çalışmak için heyecan verici bir fırsattır. Son çalışmalara göre, aslında, önümüzdeki iki yıl içinde, hava trafiği nedeniyle, şirketler yetenekli uçuş için talep artacağı tahmin edilmektedir. Burada dünyada pilotlar için talep üzerine son haberleri okuyun.

Nasıl okulu erişmek için Okulu erişmek için bir giriş kontrol yapmak gerekir, ve sonra Hava Kuvvetleri Adli Tıp bir enstitüde bir sorgu hâkimi tarafından incelenir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Italyan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Flight Academy - Accademia del Volo

Bu lisans, ticari uçuşlarda çok pilotlu ve tek motorlu uçaklarda bir kaptan olmak için ilk subay olmaktan kariyer başlatmak için izin verir. ... [+]

Bu lisans, ticari uçuşlarda çok pilotlu ve tek motorlu uçaklarda bir kaptan olmak için ilk subay olmaktan kariyer başlatmak için izin verir. Zaten bir PPL (A) sahip olanlar, Eğitim Başkanımız ile bir uçuş testinden sonra uçakla kendi saat 50% (40 saat) bir akreditasyon alacaksınız.

SÜRE

Elbette 14 ay sürer.

GİRİŞ ŞARTLARI Minimum yaş: 18 yaşında Bölüm MED-FCL çerçevesinde bir EASA onaylı Hava yoluyla Merkezi'ne bir AB Sınıf 1 Tıbbi sertifika almak Varışta İngiliz, Matematik ve Fizik giriş testleri TEORİK BÖLÜM (Matematik hazırlık 80 saatlik kursu teorik zemin eğitimi 750 saat ve Fizik). MM ders adanmış 25 saat. İlerleme Testler ve Final Sınavları. Diğer faaliyetler: havaalanı kurumlar, sınıf çalışması, interaktif videolar rehberli turlar, görsel-işitsel sunumlar, kütüphane istişareler, bilgisayar dersleri, uzun brifingler ve daha fazlası. İngilizce kursuna katılan imkanı. PRATİK BÖLÜM Pratik uçuş eğitimi 195 saat.KALACAK YER ... [-]
İtalya Perugia
Bilgi iste
Tam zamanlı
14 - 14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Flight Academy - Accademia del Volo

Bir ATPL (H) lisans ticari uçuşlar için kullanılan bir helikopterin Kaptan veya Co-Pilot olarak görev yapmasını sağlar. ... [+]

Bir ATPL (H) lisans ticari uçuşlar için kullanılan bir helikopterin Kaptan veya Co-Pilot olarak görev yapmasını sağlar.

SÜRE

Toplam 680 saat.

GİRİŞ ŞARTLARI Teorik lisans almak için asgari yaş: 16 yıl; Pratik beceri testi kabul için 18 yıl Bölüm MED-FCL çerçevesinde bir EASA onaylı Hava yoluyla Merkezi'ne bir AB Sınıf 1 Tıbbi sertifika almak Matematik varışta giriş sınavı, Fizik İngilizce dil iyi bilgi TEORİK BÖLÜM Teorik zemin eğitim 500 saat. Diğer faaliyetler: havaalanı kurumlar, sınıf çalışması, interaktif videolar rehberli turlar, görsel-işitsel sunumlar, kütüphane istişareler, bilgisayar dersleri, uzun brifingler ve daha fazlası. İngilizce kursuna katılan imkanı. PRATİK BÖLÜM Pratik uçuş eğitimi 180 saat.KALACAK YER ... [-]
İtalya Perugia
Ekim 2019
Tam zamanlı
680 - 680 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Flight Academy - Accademia del Volo

Bu lisans ticari olmayan uçuşlar için tek veya çoklu-motor uçak komuta pilot olarak uçmak için izin verir. ... [+]

Bu lisans ticari olmayan uçuşlar için tek veya çoklu-motor uçak komuta pilot olarak uçmak için izin verir.

SÜRE:

7 hafta

GİRİŞ ŞARTLARI: Minimum yaş: 17 yaşında Bölüm MED-FCL çerçevesinde bir EASA onaylı Hava yoluyla Merkezi'ne bir AB Sınıf 1 veya 2 Tıbbi sertifika almak TEORİK BÖLÜM: Teorik zemin eğitim 100 saat. PRATİK BÖLÜM: Pratik uçuş eğitimi 45 saat.

Bizim Harbiyelilerin gerekli tüm eğitim materyalleri ve üniformalarını verilecektir.

[-]
İtalya Perugia
Bilgi iste
Tam zamanlı
145 - 145 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Flight Academy - Accademia del Volo

Bu lisans pilot-in-komuta ticari olmayan uçuşlar için bir helikopterin olarak uçmak için izin verir. ... [+]

Bu lisans pilot-in-komuta ticari olmayan uçuşlar için bir helikopterin olarak uçmak için izin verir.

SÜRE:

Toplam 150 saat.

GİRİŞ ŞARTLARI: Minimum yaş: 16 yaşında Bölüm MED-FCL çerçevesinde bir EASA onaylı Hava yoluyla Merkezi'ne bir AB Sınıf 1 veya 2 Tıbbi sertifika almak TEORİK BÖLÜM: Teorik zemin eğitim 100 saat. PRATİK BÖLÜM: Pratik uçuş eğitimi 50 saat.

Bizim Harbiyelilerin gerekli tüm eğitim materyalleri ve üniformalarını verilecektir.

[-]
İtalya Perugia
Ekim 2019
Tam zamanlı
150 - 150 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku