Flight Academy - Accademia del Volo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uçuş Akademisi Cepu Uçuş Akademisi Cepu yapar uçuş eğitimi ve Uçuş Eğitim. Okul bir personel profesyonellik ve emniyet sayesinde en üst seviyede garanti, bir ticaret uçuş için kendi tutku açmak isteyenlere kapsamlı bir topraklama sağlar uzman eğitmenlerimiz.

Kurslarımız pilotlar olmak Akademi Uçuş Cepu yardım kursları, bir pilot olarak bir kariyer için gerekli ENAC tarafından verilen lisans ATPL (Havayolu pilotu), CPL (Ticari Pilot) ve PPL (Özel Pilot), almak ya da bir tutku yetiştirmek için onun boş zamanlarında özel bir pilot olarak uçuş.

Mercado sürücüleri gerektirir Bir uçağın kontrollerde olmak değil sadece bir hayatta olabilir en ödüllendirici deneyimlerden biri, aynı zamanda çalışmak için heyecan verici bir fırsattır. Son çalışmalara göre, aslında, önümüzdeki iki yıl içinde, hava trafiği nedeniyle, şirketler yetenekli uçuş için talep artacağı tahmin edilmektedir. Burada dünyada pilotlar için talep üzerine son haberleri okuyun.

Nasıl okulu erişmek için Okulu erişmek için bir giriş kontrol yapmak gerekir, ve sonra Hava Kuvvetleri Adli Tıp bir enstitüde bir sorgu hâkimi tarafından incelenir.

Konumlar

Perugia

Address
Perugia, Umbria, İtalya