Arsutoria School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ARSUTORIA Okulu - 1947 yılından bu yana Mükemmellik

ARSUTORIA Okulu 1947'den beri ayakkabı ve çanta tasarım ve desen yapma kursları düzenliyor, kurslar küresel ayakkabı ve çanta modelleri teknik bilgiye sahip tasarım yetenek birleştirmek mümkün moda tasarımcıları, olmaya en iyileri olarak tanıdı.

ARSUTORIA ayakkabı ve çanta yapım desen ve tasarım odaklı moda eğitimi, dünya lideri okuldur. ARSUTORIA kurslarının Teklik ayakkabı alanında deneyim yıllar ile öğretmenler, son derece uzmanlaşmış profesyoneller tasarımcıları ve desen yapımcıları tarafından verilir ve öğrencilerin kolayca öğrenmek ve hızlı bir şekilde en iyi teknikler ayakkabı ve çanta modelleri gerçekleştirmek için izin onun ARSUTORIA yöntemi, ve prototip.

Milan, İtalyan moda başkentin merkezinde tek tasarım okulu, in-house tamamen ayakkabı protoypes gerçekleştirmek mümkün: ARSUTORIA Enstitüsü de öğrenciler için yurt ve örnek bir odası bulunmaktadır.

TARİHİ

Arsutoria

Adriano Lunati ARSSUTORIA

Ars Sutoria Okulu 1947'den beri ayakkabı ve çanta alanında kurslar düzenliyor. O zaman kurslar anda sadece İtalya'da düzenlenen ve onlar Milan alanında bulunan fabrikaların ayakkabı kalıp üreticileri eğitmek amacıyla tasarlanmıştır. 1965 yılında okul hala bizim kursları organize binaya sınıfları taşındı.

Adriano Lunati Piedmont Castel San Pietro di Camino de 27 Nisan 1924 tarihinde doğdu. Onun kunduracı babası ona ayakkabıcılık ticaret öğrenme diploma elde Salesian okulda öğrenim yapmaya karar verdi. İkinci Dünya Savaşı sonunda o 1948 yılında, o Giuseppe Muggiani Ars Sutoria Editoryal Grubu ve Okul kurucusu araya geldi ve bir öğretmen olarak Milan taşındı kadar bir kesici olarak Casale ayakkabı fabrikalarından biri çalıştı. Bundan sonra o nesiller ve şimdi Bilinen desen yapımcıları nesiller eğitimli ve 53 yıldır o tasarlanmış ve ayakkabı hesaplanamaz sayıda yarattı.

DERS VEREN

Milan Kursları

Milan Sınıflar hala en önemli etkinlik bulunmaktadır.

Profil ve öğrencilerin arka plan yıllar boyunca değişmiştir: Biz eğitim desen yapımcıları ve teknik geliştiriciler devam ama şimdi öğrencilerimizin açıdan belirli kısmı, bir tasarım arka plan ve bunlardan az var - girişimcileri genellikle ikinci veya üçüncü nesil - işletme derecelerine sahip .

Bizim ders seçmenin nedenleri şunlardır:

 • Biz hala bu alanlarda çalışan olanlar için temel bir arka plan ayakkabı ve çanta teknik gelişme odaklanmak
 • Dersler kısa süreli (en fazla 15 hafta), yoğun tam zamanlı vardır
 • Çevre uluslararası ve konuşulan dil ingilizce olduğu
 • Öğrencilerin ders ustaları seviyesi bile derslere katılmak için belirli bir arka plan gerekmez
 • Şu anda İtalya, ABD, Almanya, İspanya, Hong Kong ve Çin, Hindistan gelen öğrenciler var ...

Uluslararası Kursları

son 5 yıl içinde genellikle yerel kurumların desteğiyle, farklı ülkelerdeki eğitim sınıfları geliştirdik. Şu anda sınıfları içinde organize etmek:

 • Devletleri'nde Boston ve New York
 • Meksika'da Leon
 • Çin
 • Hindistan
 • Tayland
 • Japonya
 • Singapur
 • Kolombiya

Evin eğitimde

Bu son beş yılda biz de böyle Bata, Nine West, Kahverengi Ayakkabı, Timberland, Deckers'a, Nike, New Balance, Aldo, LVMH olarak uluslararası üne sahip şirketler için ev sınıflarında düzenledik. Evde sınıfları tamamen özelleştirilmiş ve bunlar müşterileri ile birlikte geliştirilmiştir.

Konumlar

Milan

Address
Via Ippolito Nievo 33,
20145 Milan, Lombardiya, İtalya