Berlitz Roma

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Berlitz dil okulunun büyüleyici öyküsü, kurucusu Maximilian D. Berlitz'in yenilikçi ve devrimci bir fikrinden yola çıkarak Rhod Adası (ABD) eyaletinde 1878'de başlıyor. Sadece on yıl sonra, İtalya topraklarında müteakip gelişimin ilk aşaması olan Avrupa'ya da yayılıyor. En prestijli öğretmenleri arasında, Trieste bürosunda doğru öğreten büyük yazar James Joyce'u hatırlıyoruz; Öğrencileri arasında büyük yazarları hatırlıyoruz.

Dünya çapında genişleme

50'li yılların ilk yarısı, dünyanın her yerinde çok sayıda ofisin açılışını gördü ve 60'lı yılların sonlarında, Berlitz dil okulu, yüz elliden fazla okula sahip olduğu Asya'da da öğretmeye başladı! En prestijli öğretmenleri arasında, Trieste'nin İtalyan şubesine atanan büyük yazar James Joyce'u hatırlıyoruz.

Toplam Immersion®

Benzersiz yöntemi ile Total Immersion®, 1964'te Başkan Kennedy'nin hizmet ihracatını teşvik etmek için tasarladığı "E" ödülünü kazandı. Onu kazanan ilk dil okulu.

Dil öğretimi için yenilikçi yöntemler

  • 1970 yılında, Berlitz, dil öğrenimini daha etkili hale getirmek ve kolaylaştırmak için ses bantları gibi multimedya kullanımını uyguladı.
  • 1996 yılında, çocuklar Berlitz çalışma programlarına dahil edilmiştir: şarkı, çizim ve oyun gibi yaratıcı etkinliklerle bütünleştirilmiş özel bir yöntem, çocukların öğrenmesini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.
  • 2004 yılında internet ve web kaynaklarının yayılmasının artmasıyla online kurslar oluşturuldu.

Konumlar

Roma

Address
Berlitz Roma Prati,
Via Fabio Massimo, 95

00192 Roma, Lazio, İtalya

Roma

Address
Berlitz Roma Tuscolana,
Via Tuscolana, 713

00174 Roma, Lazio, İtalya

Roma

Address
Berlitz Roma Eur,
Viale Pasteur, 77

00144 Roma, Lazio, İtalya