Resmi açıklamayı okuyun

Berlitz dil okulunun büyüleyici öyküsü, kurucusu Maximilian D. Berlitz'in yenilikçi ve devrimci bir fikrinden yola çıkarak Rhod Adası (ABD) eyaletinde 1878'de başlıyor. Sadece on yıl sonra, İtalya topraklarında müteakip gelişimin ilk aşaması olan Avrupa'ya da yayılıyor. En prestijli öğretmenleri arasında, Trieste bürosunda doğru öğreten büyük yazar James Joyce'u hatırlıyoruz; Öğrencileri arasında büyük yazarları hatırlıyoruz.

Dünya çapında genişleme

50'li yılların ilk yarısı, dünyanın her yerinde çok sayıda ofisin açılışını gördü ve 60'lı yılların sonlarında, Berlitz dil okulu, yüz elliden fazla okula sahip olduğu Asya'da da öğretmeye başladı! En prestijli öğretmenleri arasında, Trieste'nin İtalyan şubesine atanan büyük yazar James Joyce'u hatırlıyoruz.

Toplam Immersion®

Benzersiz yöntemi ile Total Immersion®, 1964'te Başkan Kennedy'nin hizmet ihracatını teşvik etmek için tasarladığı "E" ödülünü kazandı. Onu kazanan ilk dil okulu.

Dil öğretimi için yenilikçi yöntemler

  • 1970 yılında, Berlitz, dil öğrenimini daha etkili hale getirmek ve kolaylaştırmak için ses bantları gibi multimedya kullanımını uyguladı.
  • 1996 yılında, çocuklar Berlitz çalışma programlarına dahil edilmiştir: şarkı, çizim ve oyun gibi yaratıcı etkinliklerle bütünleştirilmiş özel bir yöntem, çocukların öğrenmesini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.
  • 2004 yılında internet ve web kaynaklarının yayılmasının artmasıyla online kurslar oluşturuldu.
Program dili:
  • Italyan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Berlitz Roma

Express programı, sadece üç hafta içinde bir dili öğrenmenizi veya geliştirmenizi sağlayan yoğun bir bireysel kurstur. Her zaman Berlitz® Yöntemi, nitelikli ana dili öğre ... [+]

Express programı, sadece üç hafta içinde bir dili öğrenmenizi veya geliştirmenizi sağlayan yoğun bir bireysel kurstur. Her zaman Berlitz® Yöntemi, nitelikli ana dili öğretmenleri ve kaliteli bir hizmetin garantisine sahip olacaksınız.

Dersler uygunluğunuza göre planlanacaktır: yoğun bir yaklaşım öğrenmeyi kolaylaştırır ve sonuçları en üst düzeye çıkarır.

AvantajlarıBerlitz® Metodu ile hızlı ve etkili bir dil eğitimiKalifiye ana dili öğretmenleri emrindeTüm dil seviyeleri ve tüm diller için kullanılabilirMaksimum programlama esnekliğiBerlitz seviyesinin tamamlanması

Bir dili öğrenmek için en etkili yöntemlerden biri toplam daldırmadır. Ders sırasında öğrenci yeni dilde en az% 50 oranında konuşur.... [-]

İtalya Roma
Ekim 2020
Italyan
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Berlitz Roma

Diğer katılımcılar ve ünlü Berlitz yöntemi ile keyifli bir ortamda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca veya başka bir dil öğrenin. Küçük Berlitz grupları ... [+]

Diğer katılımcılar ve ünlü Berlitz yöntemi ile keyifli bir ortamda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca veya başka bir dil öğrenin. Küçük Berlitz gruplarındaki dersler, bireysel ve grup derslerinin avantajlarını birleştirir.

Yarı özel dersler aynı dil seviyesine ve aynı öğrenme hedefine sahip 2-4 katılımcıdan oluşmaktadır. Ders sayısı katılımcı sayısıyla orantılıdır ve derslerin programlanması önceden kararlaştırılmıştır.

Ders tüm dil seviyelerinde kullanılabilir.

AvantajlarıBerlitz Yöntemi garantisiyle hızlı ve etkili öğrenmeProfesyonel ve deneyimli anadili öğretmenleriKonuşmaya odaklanın: gramer de dolaylı olarak öğrenilirKelime bilginin ilerleyici zenginleştirilmesiDüşük maliyetli... [-]
İtalya Roma
Ekim 2020
Italyan
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku