Resmi açıklamayı okuyun

DIEFFE ACADEMY: DIEFFE 30 YILLIK DENEYİM

DIEFFE Academy, 30 yılı aşkın bir süredir, istihdam arayışında olan şirketler veya genç yetişkinler için veya zaten istihdam edilmiş ancak yeni mesleki fırsatlar aramak isteyen insanlara eğitim programları sağlamıştır. Veneto Bölgesi ve İtalya Çalışma ve Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ISO 9001 kalite sertifikalı Eğitim Enstitüsüyüz. DIEFFE sertifikaları Avrupa'da geçerlidir ve DIEFFE göre dünya çapında tanınmaktadır: Avrupa Yeterlilik Çerçevesi.

Sayılarımız bizi en iyi Avrupa okulları arasına koyan şey: 2,600'den fazla öğrenci, 60,000 eğitim saati, öğrenci başına 2 milyon eğitim saati ve 4,500 ortak şirket.

DIEFFE Academy'nin ana amacı, yabancı öğrencilere pişirme sanatı öğretmek ve onlara otantik "İtalyan usulü" hakkında bilgi vermektir. Mutfak sanatını öğrenmenin en iyi yolunun, iş dünyasındaki en iyi şeflerden bazılarıyla pratik yapacağımız profesyonel bir ortamda eğitim görmek olduğuna inanıyoruz. Bizim için, pratik uygulamadan daha iyi bir yol yoktur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

DIEFFE Job's Academy

İtalyan Mutfağı Profesyonel Kursu öğrencileri ... [+]

Kurs dünyadaki İtalyan mutfağının profesyonelleri olmak isteyenler için tasarlandı.

İtalyan mutfağının uzmanı olmak , ana pişirme tekniklerini nasıl kullanacağınızı ve otantik İtalyan hammaddelerinin ve ürünlerinin kalitesini nasıl tanıyacağımızı öğrenmek anlamına gelir. Ama aynı zamanda “İtalyan yolunu” bir yaşam tarzı, bulaşıklar aracılığıyla ifade edilecek bir kültür olarak içselleştirmektir .

İtalyan Mutfağı Profesyonel Kursu öğrencileri

En ünlü İtalyan mutfak gelenekleri hakkında her şeyi öğrenecekler, aynı zamanda gıda çalışmaları, teknolojileri ve işleme yöntemleri hakkındaki bilgilerini geliştirecekler.... [-]

İtalya Verona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku