EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EUTHECA - Tiyatro ve Sinema Avrupa Birliği Akademisi ve Roma'da merkezi ile Sinema Tiyatro sanat yükseköğretimin Akademisi. EUTHECA eğitim ve aynı zamanda tiyatro, Sinema İngilizce uygulama ders öğretim öngören bir çalışma programının uluslararası bir kariyer sayesinde atılmak isteyen aktörlerin hazırlanması ve yapmak farklı esnaf için, İtalya'da bir referans noktasıdır eğlence dünyasında kadar. EUTHECA mukim tiyatro şirkete de ev sahipliği yapmaktadır ve aynı organizasyon içinde, ulusal ve uluslararası yapımlar da yer bulmak bir tiyatro vardır.

EUTHECA büyük Avrupa tiyatro ve sinema okullarında doğrultusunda, üst düzey bir didaktik program, onun oyunculuk eğitim kurslarında sayesinde katılmak için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri seçer.

Eutheca Diploma Üç yıllık Dram kurs sonunda elde edilir. Kârlı üç yıllık programını tamamlayan öğrenciler de BA Oyunculuk (Hons), üç yıllık İtalyan derecesine eşdeğerdir bir İngiliz yeterlilik elde edebilir. Dördüncü uzmanlık yıl aktörler gibi Rus okulu, sinema ve film yönünde gibi konularda özel eğitim üstlenmek sağlayacak Roma Akademisi, içinde 2012-2013 eğitim öğretim yılı için başlayacak.

ÜÇ YILLIK DERS DRAMA Örgün eğitim dram EUTHECA Akademisi'nde üç yıllık Dram kurs kayıt için gerekli değildir, ne de bir profesyonel alanda meşgul olmak gereklidir. Bu kabul için bir yetenek testi geçmek için ancak gereklidir. Amacıyla testin kabul edilmek, periyodik olarak bu web sitesinde yayınlanır gönderimler bildirimler başvurmaları gerekmektedir Roma'da aktörler için okul eğitim kurslarına katılmak isteyen öğrenciler. Akademik yıl Ekim ayında başlayan ve Temmuz ortasında biter. Program 6-8 saat günde ortalama Pazartesi'den Cuma'ya zorunlu katılım öngörmektedir. Öğrenciler dünyada profesyonel bir kariyer yapmaya muktedir sanatsal bir farkındalık ve teknik yeterlilik ulaşmak için istisnai durumlarda, bazı dersler de 800 saatlik YILDA toplam Cumartesi ve / veya Pazar günleri yer alabilir (amacı Tiyatro veya Sinema. Akademi'nin eğitim teklifi, çağdaş tiyatronun dışında 20. yüzyılın tiyatro kurdunuz asıl resital yöntemlerine dayanmaktadır. Dersin ikinci ve üçüncü yıl, öğrenciler sahnede çok sayıda deneyimleri taahhüdün fırsatına sahip olacak ve büyük profesyonel gerçeklikle doğrudan temas. Sinema ve tiyatro profesyonelleri yanında yapımları bir staj uğrayacaktır ikinci yılın gibi temel derslerin yanı sıra, öğrenciler, önemli, uluslararası kabul görmüş Masters atölye ve staj katılabilir edebilirsiniz. Üç yıllık ders sonunda öğrenciler:

Doğaçlama ve araştırmanın temel ilkeleri anlamak, uygulamaya çeşitli problem çözme teknikleri koymak mümkün olacaktır. Üçüncü yılın sonunda, öğrenciler profesyonel bir tiyatro oyunculuk kariyerinde atılmak için gerekli sanatsal farkındalık ve yetkinlik elde etmiş olacak. Farklı anlayışı, deneme ve geliştirme aşamalarını analiz, tiyatro üretim süreçlerine üzerinde çalışmak mümkün olacak. Bir yönetmen kılavuz altında bir grup çalışma yeteneği kazanmış olacak ve aktör mesleki etik ve rol hem sahnede ve sahne dışında farkındalıklarını olgunlaştı olacaktır. Onlar İtalyanca ve İngilizce ve uluslararası üretim pazarına yönelik eğitim teklifi kendi eğitim, uluslararası üretim ve bağlamlarda sayesinde çalışmak mümkün olacaktır. Onlar da, özerk tiyatro yapımları hamile kendileri tarafından, sanatsal ve örgütsel yönleriyle yönetme ve üretim kendisi geçerli destek sunan olanakları için hazırlanacaktır.

Konumlar

Roma

EUTHECA-EUROPEAN UNION ACADEMY OF THEATRE AND CINEMA

Address
EUTHECA – European Union Academy of Theatre and Cinema,
Via Bolognola

31 00138 Roma, Lazio, İtalya
Telefon
+39 06 9594 5400