Resmi açıklamayı okuyun

EUTHECA - Tiyatro ve Sinema Avrupa Birliği Akademisi ve Roma'da merkezi ile Sinema Tiyatro sanat yükseköğretimin Akademisi. EUTHECA eğitim ve aynı zamanda tiyatro, Sinema İngilizce uygulama ders öğretim öngören bir çalışma programının uluslararası bir kariyer sayesinde atılmak isteyen aktörlerin hazırlanması ve yapmak farklı esnaf için, İtalya'da bir referans noktasıdır eğlence dünyasında kadar. EUTHECA mukim tiyatro şirkete de ev sahipliği yapmaktadır ve aynı organizasyon içinde, ulusal ve uluslararası yapımlar da yer bulmak bir tiyatro vardır.

EUTHECA büyük Avrupa tiyatro ve sinema okullarında doğrultusunda, üst düzey bir didaktik program, onun oyunculuk eğitim kurslarında sayesinde katılmak için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri seçer.

Eutheca Diploma Üç yıllık Dram kurs sonunda elde edilir. Kârlı üç yıllık programını tamamlayan öğrenciler de BA Oyunculuk (Hons), üç yıllık İtalyan derecesine eşdeğerdir bir İngiliz yeterlilik elde edebilir. Dördüncü uzmanlık yıl aktörler gibi Rus okulu, sinema ve film yönünde gibi konularda özel eğitim üstlenmek sağlayacak Roma Akademisi, içinde 2012-2013 eğitim öğretim yılı için başlayacak.

ÜÇ YILLIK DERS DRAMA Örgün eğitim dram EUTHECA Akademisi'nde üç yıllık Dram kurs kayıt için gerekli değildir, ne de bir profesyonel alanda meşgul olmak gereklidir. Bu kabul için bir yetenek testi geçmek için ancak gereklidir. Amacıyla testin kabul edilmek, periyodik olarak bu web sitesinde yayınlanır gönderimler bildirimler başvurmaları gerekmektedir Roma'da aktörler için okul eğitim kurslarına katılmak isteyen öğrenciler. Akademik yıl Ekim ayında başlayan ve Temmuz ortasında biter. Program 6-8 saat günde ortalama Pazartesi'den Cuma'ya zorunlu katılım öngörmektedir. Öğrenciler dünyada profesyonel bir kariyer yapmaya muktedir sanatsal bir farkındalık ve teknik yeterlilik ulaşmak için istisnai durumlarda, bazı dersler de 800 saatlik YILDA toplam Cumartesi ve / veya Pazar günleri yer alabilir (amacı Tiyatro veya Sinema. Akademi'nin eğitim teklifi, çağdaş tiyatronun dışında 20. yüzyılın tiyatro kurdunuz asıl resital yöntemlerine dayanmaktadır. Dersin ikinci ve üçüncü yıl, öğrenciler sahnede çok sayıda deneyimleri taahhüdün fırsatına sahip olacak ve büyük profesyonel gerçeklikle doğrudan temas. Sinema ve tiyatro profesyonelleri yanında yapımları bir staj uğrayacaktır ikinci yılın gibi temel derslerin yanı sıra, öğrenciler, önemli, uluslararası kabul görmüş Masters atölye ve staj katılabilir edebilirsiniz. Üç yıllık ders sonunda öğrenciler:

Doğaçlama ve araştırmanın temel ilkeleri anlamak, uygulamaya çeşitli problem çözme teknikleri koymak mümkün olacaktır. Üçüncü yılın sonunda, öğrenciler profesyonel bir tiyatro oyunculuk kariyerinde atılmak için gerekli sanatsal farkındalık ve yetkinlik elde etmiş olacak. Farklı anlayışı, deneme ve geliştirme aşamalarını analiz, tiyatro üretim süreçlerine üzerinde çalışmak mümkün olacak. Bir yönetmen kılavuz altında bir grup çalışma yeteneği kazanmış olacak ve aktör mesleki etik ve rol hem sahnede ve sahne dışında farkındalıklarını olgunlaştı olacaktır. Onlar İtalyanca ve İngilizce ve uluslararası üretim pazarına yönelik eğitim teklifi kendi eğitim, uluslararası üretim ve bağlamlarda sayesinde çalışmak mümkün olacaktır. Onlar da, özerk tiyatro yapımları hamile kendileri tarafından, sanatsal ve örgütsel yönleriyle yönetme ve üretim kendisi geçerli destek sunan olanakları için hazırlanacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Amaç öğrenciye Avrupa tiyatro bağlamında senaryosunda sadece kabul oyun yazarının çalışmalarının daha eksiksiz anlama, vermek, ama genellikle çağdaş senaryoda uygulanır v ... [+]

TANIMI "Commedia dell'Arte, ARTE DELLA COMMEDIA"

Commedia dell'Arte tiyatro ve sosyal hayatın sadece bu değil, dramaturji anlamına gelir ve Sanat mesleği, aktör disiplin demektir. Onun zamanında, insan alanında faaliyet, gelişen tutan tiyatro yaşayan bir türüdür. Tiyatro sözcüğü eyleme bağlı ve aktör hareket biridir.

Günümüzde, Commedia dell'Arte bağımsız bir kategori olarak çalışan tutar ama özellikle de tiyatro umurumda olanlar için eğitim ve yazarın metninde teatral eylem anlama esastır.

EUTHECA yurtdışında altı ay teorik ve pratik derinleştirmek isteyen herkes içindir, Commedia dell 'Arte ve Avrupa Dramaturji arasında yakın bir bağlantı keşif. ... [-]

İtalya Roma
Ekim 2020
Italyan
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Eğitim programı '900 ve çağdaş tiyatronun en önemli yöntemlerdir. ... [+]

SUNUM

Eğitim programı '900 ve çağdaş tiyatronun en önemli yöntemlerdir. Temel konularda ek planlanmaktadır:

staj ve uluslararası üne sahip Masters ile dışı atölyeler.

Bu ders için başvuruda bulunuyorsanız, ayrıca Dram Okulu ve Audition Tekniği kısa kurslar bizim Giriş ilginizi çekebilir.

1 YARIM YIL

Amaç:

Rus okulun yöntem ve Avrupa'daki metodolojik gelişmelerin temel ilkelerini bilmek. sırayla tiyatro yöntemleri öğrenmek doğal metin haline edebi metinleri traslate edebilmek için. keşif tekniklerini öğrenmek ve özellikle sözel olmayan düzeyde eylem kendi duygusal ve etkileyici tiyatro potansiyelini keşfetmek. Commedia dell'Arte ana rakamları biliyoruz. doğaçlama tekniği ile anlatı tuval geliştirmek. (ve silah olmadan) ve çizgi kontrast akrobasi hizmetinde sahne mücadele tarihsel eskrim esasları öğrenmek. grubu ve bireyin mesleki etik temel ilkelerini öğrenirler. vokal ve Söyleyiş temellerini öğrenmek. tonlama, ritmik anlamda ve dinleme gelişir. ... [-]
İtalya Roma
Ekim 2020
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku