European Cultural Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

European Cultural Academy amacı, sanatı geliştirmek, Sanat, Mimarlık ve Yaratıcı Endüstrilerdeki kariyerinizi ilerletmektir.

On yılı aşkın bir süredir, yaratıcı toplulukların görünürlüğü artırmasına, bağlantılar kurmasına ve kariyerleri üzerinde kalıcı bir etki yaratmasına yardımcı olduk. Kurslarımızda, uluslararası sergiler ve Bienal Pavyonları, Performans Sanat Haftası, Tasarım Ödülü ve Mimarlık Ödülleri organizatörleri olarak sempozyum, konferans ve konutların yanı sıra görüşlerimizi paylaşıyoruz.

Fakültemiz, gerekli becerileri geliştirmenize yardımcı olacak ve opak ve çok rekabetçi bir sektörde gezinmenizi sağlayacak sanatçıları, tasarımcıları, küratörleri, galerileri, mimarları ve akademisyenleri içerir.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Bizim yaklaşımımız

European Cultural Academy pratik çözümleri vurgular. Bienalin perde arkasına geçecek ve hükümetlerle, sanatçılarla, vakıflarla ve sponsorlarla işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Kursun sonunda, portföyünüze / CV'nize eklenebilecek gerçek bir proje (örneğin sergi projesi, sanat eseri, yayın, etkinlik vb.) Yaratacak ve bunu halka sunma olanağına sahip olacaksınız.

İlgili alanlarda önde gelen profesörler sağlam bir akademik bileşen sağlar ve daha geniş bir bakış açısı kazanmanızı sağlar.

Kimler başvurabilir

Katılımcılarımız tüm geçmişlerden geliyor ve kurs Sanat ve Mimarlık ile ilgilenen herkese açıktır. Bir üniversite temsilcisiyseniz ve öğrencileriniz için bir program düzenlemek istiyorsanız, bunu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

Bireysel başvuru sahipleri belirli tarihler için başvuruda bulunabilirler, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Süre 1 ila 2 hafta arasındadır. Akademi tüm yıl boyunca çalışır, ancak en uygun dönem Bienal (Mayıs-Kasım) döneminde olur.

yer

Venedik, İtalya. Venedik'in merkezinde, sergilere ev sahipliği yaptığımız ve öğrencilere eşsiz bir sahne arkası deneyimi sunabileceğimiz dört tarihi palazzosumuz var.

Konumlar

Venedik

Address
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
30124 Venedik, Veneto, İtalya