Resmi açıklamayı okuyun

European Cultural Academy amacı, sanatı geliştirmek, Sanat, Mimarlık ve Yaratıcı Endüstrilerdeki kariyerinizi ilerletmektir.

On yılı aşkın bir süredir, yaratıcı toplulukların görünürlüğü artırmasına, bağlantılar kurmasına ve kariyerleri üzerinde kalıcı bir etki yaratmasına yardımcı olduk. Kurslarımızda, uluslararası sergiler ve Bienal Pavyonları, Performans Sanat Haftası, Tasarım Ödülü ve Mimarlık Ödülleri organizatörleri olarak sempozyum, konferans ve konutların yanı sıra görüşlerimizi paylaşıyoruz.

Fakültemiz, gerekli becerileri geliştirmenize yardımcı olacak ve opak ve çok rekabetçi bir sektörde gezinmenizi sağlayacak sanatçıları, tasarımcıları, küratörleri, galerileri, mimarları ve akademisyenleri içerir.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Bizim yaklaşımımız

European Cultural Academy pratik çözümleri vurgular. Bienalin perde arkasına geçecek ve hükümetlerle, sanatçılarla, vakıflarla ve sponsorlarla işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Kursun sonunda, portföyünüze / CV'nize eklenebilecek gerçek bir proje (örneğin sergi projesi, sanat eseri, yayın, etkinlik vb.) Yaratacak ve bunu halka sunma olanağına sahip olacaksınız.

İlgili alanlarda önde gelen profesörler sağlam bir akademik bileşen sağlar ve daha geniş bir bakış açısı kazanmanızı sağlar.

Kimler başvurabilir

Katılımcılarımız tüm geçmişlerden geliyor ve kurs Sanat ve Mimarlık ile ilgilenen herkese açıktır. Bir üniversite temsilcisiyseniz ve öğrencileriniz için bir program düzenlemek istiyorsanız, bunu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

Bireysel başvuru sahipleri belirli tarihler için başvuruda bulunabilirler, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Süre 1 ila 2 hafta arasındadır. Akademi tüm yıl boyunca çalışır, ancak en uygun dönem Bienal (Mayıs-Kasım) döneminde olur.

yer

Venedik, İtalya. Venedik'in merkezinde, sergilere ev sahipliği yaptığımız ve öğrencilere eşsiz bir sahne arkası deneyimi sunabileceğimiz dört tarihi palazzosumuz var.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


European Cultural Academy

Sanat, mimari ve kentsel tasarımı seviyorsunuz. Şu anda yaratıcı fikirleri ileri taşıyan insanlarla bağlantı kurmak istiyorsunuz. Venedik'i içeriden biri olarak görmek iç ... [+]

SONRAKİ DERS: VENEDİK BİENALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ - SAHNE DENEYİMİNDE

Tarihler: 7-12 Mayıs, 5-10 Ağustos veya 18-23 Kasım 2019

Sınıflar:

Elbette sizi sanat piyasasının uzmanları ile buluşturur ve Venedik Bienali ve onun paralel olaylarının ardındaki gerçekliği deneyimlemenizi sağlar.

Sergiyi sanatçılarla, küratörlerle, galeristlerle ve elbette Bienal ekibiyle konuşarak keşfedeceksiniz. Yapılandırılmış ve ilham verici bir deneyimdir.

Mayıs programı, açılış haftası boyunca gerçekleşir. Kasım programı, son hafta boyunca planlandı ve Bienal'de özel bir deneyim haline geldi. Seansların yanı sıra Giardini ve Arsenale, Personal Structures sergisi ve Peggy Guggenheim koleksiyonunda Bienali ziyaret edeceğiz.... [-]

İtalya Venedik
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European Cultural Academy

Atölye, Venedik dahi lokusunun yaratıcı senaryoların ve mimari müdahalelerin yapımını yürüttüğü yere özgü bir yaklaşımın önemini arttırıyor. ... [+]

ÇAĞDAŞ MİMARLIK - SİTE-ÖZEL YAKLAŞIMIN İLİŞKİSİ

TARİHLER: TEMMUZ 8 - 20, 2019

Kurs Hakkında

Kurs, bir lagün şehri için bir projenin yapımında Venedik'in doğa ile olan ilişkisine odaklanmaktadır.

Hem bölgesel hem de mimari fiziksel önemlilik ve Venedik'in metabolik sistemleri, şehirdeki sitelerin programlanması ve etkinleştirilmesi için yeni tasarım yorumlamaları ve olasılıklarını teşvik etmek amacıyla aynı anda karşı karşıya kalmaktadır.

Kimler başvurabilir?

MimariÖğrencilertasarımcılarSosyal bilimcilerSanatçılarÖncelikli deneyim gerektirmez

NB ECA kredi dışı derecesi olmayan profesyonel bir programdır. Üniversite öğrencileri, üniversitelerinin ECA ile ortaklığı varsa, yalnızca krediyi alacaklardır.... [-]

İtalya Venedik
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European Cultural Academy

Çağdaş Sanat Kursu, yaratıcı projelerinizi yürütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kariyerinizi yaratıcı sektörde ilerletecek endüstri bilgisi ile donatıyor. ... [+]

ÇAĞDAŞ SANAT - GELİŞTİRME STRATEJİLERİ

TARİHLER: 15 -27, 2019

Kurs Hakkında

Program çağdaş sanat piyasasına ve buna dahil olmanın yollarına odaklanıyor. Bu dersin amacı, sizi tüketici, kültürel alanda yapımcıya dönüştürmektir.

S

Danielle Krysa aka TheJealousCurator ile işbirliği içinde.

Kimler başvurabilir?

Ders yaratıcı meraklı zihinler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, küratörler, müze çalışanları, sanatçılar ve sanatseverler bekliyoruz. Ortalama olarak grup başına yaklaşık 11 millet var.

NB ECA kredi dışı derecesi olmayan profesyonel bir programdır. Üniversite öğrencileri, üniversitelerinin ECA ile ortaklığı varsa, yalnızca krediyi alacaklardır.... [-]

İtalya Venedik
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European Cultural Academy

Bir haftalık kursumuzda, kamusal alanı eleştirel ve şahane bir şekilde, mimarlığın topluma sunabileceği bir “cömertlik” olarak değil, aynı zamanda politik, sosyal ve deri ... [+]

Kurs hakkında:

Bir haftalık kursumuzda, kamusal alanı eleştirel ve şahane bir şekilde, mimarlığın topluma sunabileceği bir “cömertlik” olarak değil, aynı zamanda politik, sosyal ve derin bir kentsel koşul olarak da keşfediyoruz. Kamusal alan basitçe bulunmaz, hatta tasarlanmamıştır, yaşanır ve yapılır; Özetle, kamusal alan özgürleştiricidir. Bu tür yansımalar için, hem Bienal sergilerini hem de Venedik şehrini saha sitelerimiz olarak kullanıyoruz.

Çeşitli dersler, uygulamalı atölye çalışmaları, tartışmalar ve yerel ve uluslararası uzmanlarla yapılan turlarda, Venedik'teki farklı insan grupları için kamusal alanı mümkün kılan şartlar ve kısıtlamalar hakkında bilgi edineceğiz. genel.... [-]

İtalya Venedik
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku