Eurotech Flight School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eurotech Flight School hedefi, JAR-FCL'ye uygun olarak özel helikopter ruhsatının (PPL (H)) elde edilmesidir ve lisans, öğrencinin ticari olmayan tek motorlu helikopterlerde özel bir pilot olarak hareket etmesini sağlar.

Uçuş eğitimi

JAR-FCL 2.125'den beklendiği üzere, PPL (H) 'nin başarılması için 29'u ikili kontrollü, diğeri solist olarak en az 45 saat uçuş gereklidir. Saatler 1 veya 2 gün önce, tatil havası izinleri sırasında uçma imkânı ile rezervasyon yapılacaktır. PPL'yi (H) takip eden ticari ders CPL (H), eğitmen ve özel derslerle 35 saatlik uçuş süresini içermektedir. Eğitim için kullanılan helikopterler: Robinson R22 Beta / Beta II Tatiller dahil olmak üzere 7 gün içinde 7 gün.

Teori dersi

Kurs, aşağıdaki alanlarda dağıtılan, yaklaşık 100 saatlik teoriden oluşur: hava kanunu; uçak genel bilgileri, performans ve planlama, insan performansı ve sınırlamaları; meteoroloji, seyrüsefer, operasyonel usuller, uçuş prensipleri. Organizasyon her öğrenciye kurs için gereken tüm kitapları sağlayacaktır.

Frekans ve süre

Stajyerlerinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmek. Haftada bir akşam genelde 2/3 saat. Sınav sınavının hazırlanması için programın sonunda özel dersler. Ayrıca 20 dakika test uçuşları var.

Modern ve Verimli Bir Şirket

Eurotech 1995 yılında, İtalya ve yurtdışında tanıtılan ve takdir edilen helikopter pilot ve mühendis Roberto Grazioli tarafından kuruldu. Eurotech, JAR 145 sertifikalı bir helikopter servis şirketi olarak başladı (bugün PART 145'dur). Hızlı iş genişleme nedeniyle, Eurotech 1998'de Lombardiya'daki Caiolo'ya (Sondrio eyaleti), helikopter bakım modern bir şirketin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak inşa edilmiş yeni bir binaya taşındı. Üssün şimdi 2.000 m2 ofis ve hangar, 5.000 metre karelik bir helikopter iniş alanı, havacılık benzini ve gazyağı tedarik eden bir tesis ve 30'dan fazla profesyonel ve teknisyen istihdam ediyor.

Konumlar

Caiolo

Address
Via Valeriana, 8, Caiolo, Sondrio
23010 Caiolo, Lombardiya, İtalya