Resmi açıklamayı okuyun

yabancı dil öğrenmek ve giderek küreselleşen dünyada kurmak isteyenler için insanlar Kampüs dil okulu, yabancı dil çok rekabetçi bir araç haline geldi. eskiden Luca Kampüsü Vakfı, on yılı aşkın Vakfı kampüsü olarak bilinen Okulu, araştırma ve eğitim, ileri eğitim iş, turizm ve Üniversite saha yönetimi yapan edilmiştir.

Kampüs okulu öğretmeni anadilde dil öğretmenleri yüksek mesleki bilgi ve alanda geniş bir uluslararası deneyime sahiptir.

Kafe

Hem samimi ve sıcak değil, aynı zamanda öğrenciler ve öğretmenler güzel bir ekstra dinlenme zamanı keyfini Lucca tepelerde, boş alan güzel manzaranın tadını. 14.30 am 8.30 pm Pazartesiden cumaya - nokta

kütüphane

Kütüphane 48 okuma masaları vardır ve Wi-Fi ile, müze 2500'den fazla kayıtlı kültürel mirasa sahiptir, bu kitaplar turizm endüstrisinin bazıları için tarih, edebiyat, sanat, ekonomi, zengin ve içeriklerinin artan toplama alanının yönlerini içermektedir yerli bilgi ve yayınlar.

19,00 puana 9.00 pm Pazartesi-Cuma: Oda Okuma

Multimedya derslik

Kampüs dil okulu, modern öğretim ekipmanlarla donatılmış derslikler, sahip olduğu iki bilgisayar odası ve Tuscany'nin en yenilikçi içinde dil laboratuvarı sınıf. 19,00 puana 9.00 saatleri arasında Pazartesi-Cuma

trafik

Okul ve okul ve Lucca şehir merkezine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Okul ayrıca geniş otopark ve engelli kişiler için kullanımı çok kolay bulunur.

kalmak

daire

Okullar tek veya çift daire öğrencilerin ev, daire banyo ve mutfak yarar sağlamak olarak paylaşılmış olması gerekir; daire Lucca merkeze yakın veya okulda.

Fiyat tırnak ve bakın bir sürü

Lucca San Frediano Oteller

Otel, otel yanında, Lucca antik kentinin merkezinde yer almaktadır (tek, çift, üçlü ve dörtlü dahil) ayrı banyolu özel odalar sunmaktadır, aynı zamanda umumi tuvalet 6-8 münferit büyük oda, yaşayabilir sağlayan aileler için grup seyahat konaklama da çok iyi bir seçenektir. doluluk durumuna Fiyat izle.

Oteller ve "yatak ve kahvaltı" Aile Pansiyon

Okullar da dört yıldızlı otel veya bu seçeneklere ilişkin "yatak ve kahvaltı" Aile öğrenci yurtları için iki yıldızı yaşamak gerekebilir. tüm otel ve hanların işbirliğiyle olanlar yıldızlı oteller ve "yatak ve kahvaltı" aile oteli, Lucca kentinin merkezinde bazı ve okul yakınındaki bazı köylerde, tesis ve güvenilir yüksek bir kalite standardı var .

Fiyatlara kahvaltı dahil gecelik kişi başı € 50,00 başlamaktadır.

Okul sadece öğrenci ve ev sahipleri için yardım sağlamak, taraflar arasındaki ilişki hiçbir sorumluluk üstlenmez.

* Yabancılar için İtalyan kursları kayıt yaptıran öğrenciler serbest

Lucca Belediye

onlar duvarlar var çünkü onun tüm çevresi 4,5 km Lucca antik kenti çevreleyen için Luka 15,16 yüzyıldan kalma bina o (diğer üçü için, Ferrara İtalya'nın eski sermayenin dört duvar biridir, ünlü , Grosseto ve Berga sihirli). antik kent duvarının varlığı da böyle 100'den fazla (ve dini olmayan gibi mimari ilgi çekici birçok bina vardır, orijinal bir görünüm korumak için tarihi şehir merkezi adeta sağlam hale getirir ) büyük saray dini ortaçağ kilise, kuleler, çan kulesi, anıtlar ve Rönesans mükemmel çizgi stili var.

En ünlü amfitiyatro kare sayısı, onun özellikleri mimar Lorenzo Bellini Noto Roma amfi tiyatro ile plazada, kesinlikle dünyanın tek olduğunda Kent ayrıca, güzel bir kent alanları vardır kurdu.

ana cadde şehrin dükkanlar büyük sokak araya getiren dar ortaçağ sokak Fillungo, antik kentin bir parçasıdır.

Çünkü zengin tarihi eserlerin, en son UNESCO tavsiyelerinin Lucca "Dünya Mirası" listesine önerdi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Fondazione Campus

Elbette her seviyeden öğrencilere sunulmaktadır. Nedeniyle bireysel yaklaşım, esneklik ve malzeme seçimi, azami oran kadar ... [+]

Kampüs Kursları dil okulu, bir yabancı İtalyan gazetesine anlamak ve çalışma alanında kullanmak için izin verir.

Eğitimciler

öğretmenler - mükemmellik anadili ve eğitim uzmanları. öğretim, ders ve kişisel bir yaklaşım için son yöntem kullanıyor.

Kişiselleştirme eğitim kursu: Ücretsiz testi kullanılarak dilsel yeterliliklerin bir ön analizi; - Öğrencinin ihtiyaçlarına göre uygun bir programın oluşturulması; - Sırasıyla, öğrenci programı kişisel bilgi oluşturun. Sınıflar özel bir tema yanı sıra, gündelik hayatın konulu ikisi de yapılmaktadır.

Elbette her seviyeden öğrencilere sunulmaktadır. Bireysel yaklaşım, esneklik ve malzeme seçimi nedeniyle, ders her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için. Tabii Süresi belirtilen hedeflerine bağlıdır.... [-]

İtalya Lucca
Açık Kayıt
Tam zamanlı
10 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fondazione Campus

Kampüs Dil Okulu - onun Fondazione tarafından yürütülen uzun süreli öğretim deneyimi sayesinde - bağlı teknik terminoloji gerektiren tüm bu adanmış dil uzmanlaşma kurslar ... [+]

Yabancılar için Kampüs Dil Okulu kursları öğrenci günlük yaşamda ve profesyonel dünyada yararlı bir İtalyanca kazandırmak amacıyla oluşturulur.

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğretmenler profesyonellik ve öğretim uzmanlık düzeyi yüksek, her mezunu. kullanılan metodoloji, gelişmiş ve kişisel yardım ve ders ile birleştirilir.

EĞİTİM PROGRAMLARI Kişiselleştirme Ücretsiz seviye testi ile dil becerilerinin ön analizi. Öğrenci ihtiyaçlarına göre geçici programların oluşturulması. Öğrencinin yeterlik düzeyi ve hem günlük yaşamda ve iş katılan belirli konulara odaklanan dersleri dayalı programlar Kişiselleştirilmiş.

Kampüs Dil Okulu - uzun vadeli öğretim deneyimi sayesinde kendi Fondazione tarafından yürütülen - dil uzmanlaşma kursları, belirli meslek alanlarına bağlı teknik terminoloji gerektiren tüm bu adanmış yarattı: Turizm, Sanat, Food and Wine, Müzik, Moda, İş Yönetimi.... [-]

İtalya Lucca
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fondazione Campus

Yabancılar için Kampüs Dil Okulu kursları öğrenci günlük yaşamda faydalı olan bir İtalyan kazandırmak amacıyla oluşturulan ... [+]

Yabancılar için Kampüs Dil Okulu kursları öğrenci günlük yaşamda ve profesyonel dünyada yararlı bir İtalyanca kazandırmak amacıyla oluşturulur.

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğretmenler profesyonellik ve öğretim uzmanlık düzeyi yüksek, her mezunu. kullanılan metodoloji, gelişmiş ve kişisel yardım ve ders ile birleştirilir.

EĞİTİM PROGRAMLARI Kişiselleştirme Ücretsiz seviye testi ile dil becerilerinin ön analizi. Öğrenci ihtiyaçlarına göre geçici programların oluşturulması. Öğrencinin yeterlik düzeyi ve hem günlük yaşamda ve iş katılan belirli konulara odaklanan dersleri dayalı programlar Kişiselleştirilmiş. ÖĞRETİM YÖNTEM

Yazılı ve sözlü dili yaslanmış Campus Dil Okulu'nda Dersler, etkileyici kapasite geliştirilmesi gramer ve sözdizimsel yapı, hem de kelime, ifadeler ve deyimsel sözler elde odaklanarak, eğlenceli ve süreklidir. Gerçek hayatta simülasyonu ve kültür, gelenek ve görenekleri hakkında bilgi her şeyi kapsayan bir dil deneyimi sağlar.... [-]

İtalya Lucca
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fondazione Campus

İtalyan Dili Kampüsü dili ve kullanımı tüm dünyada öğrencilere, yöneticiler ve vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır ... [+]

İtalyan Dili Kampüsü dili ve İtalyan kültürünün bilginin kullanımı dünya çapında öğrencilere, yöneticiler ve vatandaşlar yetiştirmektir. Öğretmenler tüm nitelikli ve yabancılara İtalyanca öğretiminde önemli bir deneyime sahiptir.

Okul dikkatle genel olarak yabancılara ve projeler "MARCO POLO" ve "Turandot" öğrencilerine İtalyan dilini ve kültürünü öğretmek Siena Yabancılar için Üniversitesi ile imzalanan Lucca Kampüsü İtalyan Dili anlaşması vardır özellikle, ve programlara ilişkin Çinli öğrenciler için İtalyan üniversitelere kayıt için İtalya-Çin hükümetlerarası geçerli öngördüğü sınav CILS / dilsel yetkinlik B1 / B2 olarak kabul edilmektedir yukarıda söyledi.... [-]

İtalya Lucca
Bilgi iste
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Video Scuola Lingue