Fondazione Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

yabancı dil öğrenmek ve giderek küreselleşen dünyada kurmak isteyenler için insanlar Kampüs dil okulu, yabancı dil çok rekabetçi bir araç haline geldi. eskiden Luca Kampüsü Vakfı, on yılı aşkın Vakfı kampüsü olarak bilinen Okulu, araştırma ve eğitim, ileri eğitim iş, turizm ve Üniversite saha yönetimi yapan edilmiştir.

Kampüs okulu öğretmeni anadilde dil öğretmenleri yüksek mesleki bilgi ve alanda geniş bir uluslararası deneyime sahiptir.

Kafe

Hem samimi ve sıcak değil, aynı zamanda öğrenciler ve öğretmenler güzel bir ekstra dinlenme zamanı keyfini Lucca tepelerde, boş alan güzel manzaranın tadını. 14.30 am 8.30 pm Pazartesiden cumaya - nokta

kütüphane

Kütüphane 48 okuma masaları vardır ve Wi-Fi ile, müze 2500'den fazla kayıtlı kültürel mirasa sahiptir, bu kitaplar turizm endüstrisinin bazıları için tarih, edebiyat, sanat, ekonomi, zengin ve içeriklerinin artan toplama alanının yönlerini içermektedir yerli bilgi ve yayınlar.

19,00 puana 9.00 pm Pazartesi-Cuma: Oda Okuma

Multimedya derslik

Kampüs dil okulu, modern öğretim ekipmanlarla donatılmış derslikler, sahip olduğu iki bilgisayar odası ve Tuscany'nin en yenilikçi içinde dil laboratuvarı sınıf. 19,00 puana 9.00 saatleri arasında Pazartesi-Cuma

trafik

Okul ve okul ve Lucca şehir merkezine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Okul ayrıca geniş otopark ve engelli kişiler için kullanımı çok kolay bulunur.

kalmak

daire

Okullar tek veya çift daire öğrencilerin ev, daire banyo ve mutfak yarar sağlamak olarak paylaşılmış olması gerekir; daire Lucca merkeze yakın veya okulda.

Fiyat tırnak ve bakın bir sürü

Lucca San Frediano Oteller

Otel, otel yanında, Lucca antik kentinin merkezinde yer almaktadır (tek, çift, üçlü ve dörtlü dahil) ayrı banyolu özel odalar sunmaktadır, aynı zamanda umumi tuvalet 6-8 münferit büyük oda, yaşayabilir sağlayan aileler için grup seyahat konaklama da çok iyi bir seçenektir. doluluk durumuna Fiyat izle.

Oteller ve "yatak ve kahvaltı" Aile Pansiyon

Okullar da dört yıldızlı otel veya bu seçeneklere ilişkin "yatak ve kahvaltı" Aile öğrenci yurtları için iki yıldızı yaşamak gerekebilir. tüm otel ve hanların işbirliğiyle olanlar yıldızlı oteller ve "yatak ve kahvaltı" aile oteli, Lucca kentinin merkezinde bazı ve okul yakınındaki bazı köylerde, tesis ve güvenilir yüksek bir kalite standardı var .

Fiyatlara kahvaltı dahil gecelik kişi başı € 50,00 başlamaktadır.

Okul sadece öğrenci ve ev sahipleri için yardım sağlamak, taraflar arasındaki ilişki hiçbir sorumluluk üstlenmez.

* Yabancılar için İtalyan kursları kayıt yaptıran öğrenciler serbest

Lucca Belediye

onlar duvarlar var çünkü onun tüm çevresi 4,5 km Lucca antik kenti çevreleyen için Luka 15,16 yüzyıldan kalma bina o (diğer üçü için, Ferrara İtalya'nın eski sermayenin dört duvar biridir, ünlü , Grosseto ve Berga sihirli). antik kent duvarının varlığı da böyle 100'den fazla (ve dini olmayan gibi mimari ilgi çekici birçok bina vardır, orijinal bir görünüm korumak için tarihi şehir merkezi adeta sağlam hale getirir ) büyük saray dini ortaçağ kilise, kuleler, çan kulesi, anıtlar ve Rönesans mükemmel çizgi stili var.

En ünlü amfitiyatro kare sayısı, onun özellikleri mimar Lorenzo Bellini Noto Roma amfi tiyatro ile plazada, kesinlikle dünyanın tek olduğunda Kent ayrıca, güzel bir kent alanları vardır kurdu.

ana cadde şehrin dükkanlar büyük sokak araya getiren dar ortaçağ sokak Fillungo, antik kentin bir parçasıdır.

Çünkü zengin tarihi eserlerin, en son UNESCO tavsiyelerinin Lucca "Dünya Mirası" listesine önerdi.

Konumlar

Lucca

Address
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 Lucca, Toskana, İtalya