Resmi açıklamayı okuyun

1

Floransa'da İtalyanca Dil Okulu

  • Floransa'daki ilk İtalyanca dil okulu , İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından yabancı dil öğrencilere İtalyanca dil ve kültür öğretmek için onaylandı.
  • 1948'den beri en kaliteli profesyonel dil öğretimi = "1948.
  • Dünya çapındaki 38 lokasyonda 8 dil öğreten, alt = "yılda 15.000 öğrenciden fazla olan global Eurocentres İsviçre Vakfı'nın üyesi.
  • Yenilikçi Başarı Sistemi dünya çapında en yüksek kalitede dil eğitimi vermeyi taahhüt etti .
  • Yıllar boyunca yüksek eğitim standartlarını garanti altına almak için Avrupa Kalite Dil Hizmetleri Birliği, EAQUALS tarafından onaylanmıştır .
  • Ünlü Floransalı mimar Cronaca tarafından tasarlanan "Palazzo Guadagni" (alt = "1502)" Rönesans Sarayı'nın içinde güzel bir konuma sahiptir.
  • Merkezi konum: Okul Piazza S. Spirito adındaki çok merkezi bir alana bakmaktadır, eski şehir merkezinin tam kalbinde, Pitti Sarayı'na 300 metre, Ponte Vecchio'ya 500 metre ve yaklaşık alt = "Katedral'e 15 dakika yürüme mesafesinde .
  • Şehirdeki her yerden kolayca ulaşılabilir ve etrafı tipik trattorias, kafeler ve geleneksel zanaatkar atölyeleri ile çevrilidir.

İtalyanca dil okulumuz on bir sınıftan, geleneksel gramer alıştırmalarından çevrimiçi programlara, geniş bir konferans salonuna, öğrenci salonuna ve güneşli bir terasa kadar geniş bir yelpazede İtalyanca öğrenme kaynakları içeren tam donanımlı bir multimedya öğrenme merkezidir.

Neden InFlorence Academy'yi seçmelisiniz?

516. Yüzyıldan kalma bir binada ders çalışma imkanı ...

Dünya çapında “Rönesansın Beşiği” olarak bilinen şehirde yaşamayı deneyimleyin. Floransa Akademisi, Floransa'nın en eski bölgesinde, tipik Trattorias, kafeler ve geleneksel esnaf atölyelerinin çevrelediği Piazza S. Spirito'nun güzel meydanında, şehir merkezinde ancak kalabalık turistik alanlardan uzakta bulunabilir.

Tarihi ve Floransalı cazibesi ile zengin olan, 16. yüzyıldan kalma bir binada eğitim alma olanağınız var. Palazzo Guadagni'de bulunan okulumuzda 11 derslik, multimedya öğrenme merkezi, konferans odası, öğrenciler için rahatlama alanı ve geniş bir güneşlenme terası bulunmaktadır.

3

Deneyimli akademik kadromuzdan kaliteli öğretim standartlarını korumak için sınıf boyutlarını küçük tutmaya inanıyoruz.

Nitelikli dil öğretmenlerimiz, İtalyanca öğretimi alanında önemli bir deneyime sahiptir. Her bir grup için ideal bir parkur tasarlamak için çeşitli yenilikçi yaklaşımlar kullanırlar. Öğretim kadromuzun bazı üyeleri ayrıca öğretmen eğitmenleridir.

Tüm personelimiz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle başa çıkma konusunda önemli deneyime sahiptir, bu nedenle her zaman size büyük veya küçük herhangi bir sorunla ilgili yardımcı olabilecek birileri vardır!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

In Florence Academy

her yaştan ve milletten öğrenciler için dil ve kültür İtalyan kurslar. sizin için en uygun hangi öğrenin! Uzun zaman, kısa bir süre, grup kursları ya da bireysel ders, iş ... [+]

İtalyan Dil Çalışmaları

her yaştan ve milletten öğrenciler için dil ve kültür İtalyan kurslar. sizin için en uygun hangi öğrenin! Uzun zaman, kısa bir süre, grup kursları ya da bireysel ders, iş ve turizm, sınav hazırlık kursları, ve çok daha fazlası için özel dil kursları. Eğer hala ihtiyaçları olan uyan birini bulmak yoksa ve bazı kişisel tavsiye veya özelleştirilmiş programlar için personel sormak!

standart 20 Standart 20 İtalyanca kursu haftada 20 genel dil derslerinde oluşur. Bu, öğrenme başarısını sağlamak hangi programın çekirdeğidir. Sınıf öğretmeniniz dikkatle öğrenme ihtiyaçlarına göre dengeli, tamamen entegre, çeşitli programı planlıyor. haftada 5 ila 10 ders haftalık planın uygulanmasında ikinci öğretmen tarafından verilmektedir. Her Cuma gözden geçirme dersi sırasında, geri hafta boyunca bakmak ve aşağıdaki biri için önerilerde bulunma fırsatı bulacak. Standart 20 İtalyanca kursu uzun ve kısa vadeli hem de öğrenciler için bir hedef odaklı, büyüleyici öğrenme programı sağlar. Yoğun 25 - İtalyan Ders Yoğun 25 Ülkemizin dili ve kültürü sadece öğrenme ya da dil becerilerini geliştirmek değil, aynı zamanda keşfetmek ve İtalyan kültür ve sanat bilgilerini derinleştirme değil kendilerini dalma isteyenler için tam bir İtalyan yoğun dil kursu idealdir. İtalyanca dil bilginizi derinleştirmek ve kendinize olan güveniniz artsın. yoğun kurs özellikle konuşma ve yazma, İtalyanca dil becerilerini sağlayacaktır. Ayrıca dilbilgisi ve telaffuz ile herhangi bir zorluk ya da konular üzerinde çalışmak için bir fırsat olacaktır. Survival İtalyan ... [-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
In Florence Academy

İtalyan yemek kursu odak Toskana mutfağı ve her dersin sonunda özellikle bir tadım seansı var. ... [+]

İtalyan Yemek - Temel Kursu

A Temel İtalyan yemek kursu Tam bir İtalyan menüsü (2 tipik İtalyan yemekleri + 1 tatlı) hazırlanmasında oluşur. Özellikle ON İtalyan yemek kursu odak Toskana mutfağı ve her dersin sonunda bir tadım seansı var.

Temel kurs özellikleri: Dersler (haftada): 5 pratik dersler bir hafta (iki pişirme oturumları, her Salı ve Perşembe öğleden sonra) 1 ders = 50 dakika Giriş seviyesi: 0-9 Süre: 1 ila 12 hafta kaynaktan İngilizce olarak da mevcuttur. (Haftada) Ders fiyatı: 70 Eur Kayıt Ücreti: Bir öğrencinin İtalyan bir derse kayıtlı ise hiçbir kayıt ücreti alınacaktır. Öğrenci bir dil kursu almadan bu derste kaydolur ise 15 € iade kayıt ücreti olacak. Bu 15 € ücret öğrenci birden fazla ek ders kayıt yaptırırlar sadece bir kez ödenmelidir (yani Cucina Italiana, Storia dell'arte, vb kaydolur). İtalyan Yemek - Profesyonel Ders ... [-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 20 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
In Florence Academy

Tabii iç tasarım ile ilgilenen teknik ve yapısal iç mekanların yönlerini, bir projenin kavramını ve uygun temsilini tertipleyerek yöntemleri anlamak kim isteyen öğrencile ... [+]

Tabii ilgilenen öğrenciler hedefleniyor İç mimarlık teknik ve yapısal iç mekanların yönlerini, bir projenin kavramını ve uygun temsilini tertipleyerek yöntemleri anlamak isteyenler. yaklaşımı, teknik, aynı yaratıcı, sanatsal ve sezgisel değildir. Tabii temelleri çeşitli iç stilleri konusunda bilgi vermek amaçlanmıştır, mobilya çözümlerin çalışma, kullanılan malzemeler ve kumaşlar çeşitli olasılıklar; desenler, renkler ve tonları.

[-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
In Florence Academy

Moda Tasarımı Kursu İtalyan moda plaka özel referans, pratik oluşturma ve aksesuar çalışması ile İtalyan Moda Tasarım bir giriş ve bir koleksiyon geliştirme, vermeyi amaç ... [+]

A Moda Tasarımı Kursu Bir İtalyan moda plaka özel referans, pratik oluşturma ve aksesuar çalışması ile İtalyan Moda Tasarım bir giriş ve bir koleksiyon geliştirme, vermeyi amaçlamaktadır.

Moda Tasarımı ders onları sadece Moda Tasarımı ve gösterim amacıyla pratik becerilerini geliştirmek için yardımcı çoklu yollar aracılığıyla moda öğrencilere tanıtmak için, ama aynı zamanda yeni trendler gibi moda içeren bir şey yönelik daha spesifik ve çok yönlü hassasiyet, elde etmek için amaçlar , teknik giysiler yönleri / stilleri, giysi ve kuramsal yaklaşımlar tarihin etkileri geliştirmek ve moda koleksiyonları oluşturmak için.

Moda içerisinde özellikleri: (Haftada) Dersler: 2 aftnernoons 5 pratik dersler 1 ders = 50 dakika Giriş seviyesi: 3-9 Süre: 2 ila 12 hafta başlayan İngilizce olarak da mevcuttur Yeni başlayanlar için de mevcuttur (Haftada) Ders fiyatı: 100 Eur Kayıt Ücreti: Bir öğrencinin İtalyan bir derse kayıtlı ise hiçbir kayıt ücreti alınacaktır. Öğrenci bir dil kursu almadan bu derste kaydolur ise 15 € iade kayıt ücreti olacak. Bu 15 € ücret öğrenci birden fazla ek ders kayıt yaptırırlar sadece bir kez ödenmelidir (yani Cucina Italiana, Storia dell'arte, vb kaydolur). Kurslar Tarihler ve Fiyatlar Başlangıç ... [-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Yarı zamanlı
2 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
In Florence Academy

Ekran oyunculuk adım-adım oyunculuk deneyimi ve eğitim bir aktör olmak için öğrenin. Bir film yönetmeni olmayı öğrenin. Teorik ve uygulamalı dersler. ... [+]

oyunculuk Kursu

Ekran oyunculuk adım-adım oyunculuk deneyimi ve eğitim bir aktör olmak için öğrenin.

Tabii özellikleri Oyunculuk: Program: filmler, seçmelere teknikleri, film, zanaat, ses ve hareket, sahneler, monologlar, Meisner yönteminin çalışma için hareket. Çalıştayın sonunda, her öğrenci işleri yapmış içeren cd-rom, katılım belgesi ve ünlü ajans Roma'da "La Bottega degli attori" bir seçmelere alarak fırsatı alır. mevcut İngilizce 1 ders = 50 dakika Kurs fiyatları ve süresi: 2 Ay Ders:4 ders, haftada 2 gün, 150 € 6 dersleri, haftada 3 gün, 180 € 4 Ay Ders:4 ders, haftada 2 gün, 100 € 6 dersleri, haftada 3 gün, 180 € 6 Aylık Kurs:4 ders, haftada 2 gün 100 € 4 ders, haftada 2 gün 120 € (özel) Film Yönetmenlik Kursu ... [-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
In Florence Academy

"Rönesans Beşiği" olarak dünya çapında bilinen kentte yaşayan deneyim. InFlorence Akademisi şehir merkezinde ama uzağa kalabalık turistik bölgelerde, tipik trat ... [+]

Neden InFlorence Academy seçmelisiniz?

16. yüzyıla kadar uzanan bir binada eğitim fırsatı ...

"Rönesans Beşiği" olarak dünya çapında bilinen kentte yaşayan deneyim. InFlorence Akademisi şehir merkezinde ama uzağa kalabalık turistik bölgelerde, tipik trattorias, kafeler ve geleneksel zanaatkar atölyeleri ile çevrili Piazza S. Spirito güzel meydanda, Floransa eski bölümünde bulunabilir.

tarih ve Floransalı cazibesi ile zengin 16. yüzyıl, kalma bir binada eğitim fırsatı. Okulumuz Palazzo Guadagni bulunan ve 11 derslik, bir multimedya öğrenme merkezi, konferans salonu, öğrenciler için dinlenmek alanı ve geniş bir güneşlenme terası vardır.... [-]

İtalya Florence
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Brochure Interattiva Eurocentres Firenze

Just a view

Eurocentres Firenze Japanese presentation

Florence Secret

How to spell in Italian

Florence Attitude

Eurocentres Firenze
Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florence, Tuscany, İtalya
web sitesi
Telefon
+39 055 213030