In Florence Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1

Floransa'da İtalyanca Dil Okulu

  • Floransa'daki ilk İtalyanca dil okulu , İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından yabancı dil öğrencilere İtalyanca dil ve kültür öğretmek için onaylandı.
  • 1948'den beri en kaliteli profesyonel dil öğretimi = "1948.
  • Yenilikçi Başarı Sistemi dünya çapında en yüksek kalitede dil eğitimi vermeyi taahhüt etti .
  • Yıllar boyunca yüksek eğitim standartlarını garanti altına almak için Avrupa Kalite Dil Hizmetleri Birliği, EAQUALS tarafından onaylanmıştır .
  • Ünlü Floransalı mimar Cronaca tarafından tasarlanan "Palazzo Guadagni" (alt = "1502)" Rönesans Sarayı'nın içinde güzel bir konuma sahiptir.
  • Merkezi konum: Okul Piazza S. Spirito adındaki çok merkezi bir alana bakmaktadır, eski şehir merkezinin tam kalbinde, Pitti Sarayı'na 300 metre, Ponte Vecchio'ya 500 metre ve yaklaşık alt = "Katedral'e 15 dakika yürüme mesafesinde .
  • Şehirdeki her yerden kolayca ulaşılabilir ve etrafı tipik trattorias, kafeler ve geleneksel zanaatkar atölyeleri ile çevrilidir.

İtalyanca dil okulumuz on bir sınıftan, geleneksel gramer alıştırmalarından çevrimiçi programlara, geniş bir konferans salonuna, öğrenci salonuna ve güneşli bir terasa kadar geniş bir yelpazede İtalyanca öğrenme kaynakları içeren tam donanımlı bir multimedya öğrenme merkezidir.

Neden InFlorence Academy'yi seçmelisiniz?

516. Yüzyıldan kalma bir binada ders çalışma imkanı ...

Dünya çapında “Rönesansın Beşiği” olarak bilinen şehirde yaşamayı deneyimleyin. Floransa Akademisi, Floransa'nın en eski bölgesinde, tipik Trattorias, kafeler ve geleneksel esnaf atölyelerinin çevrelediği Piazza S. Spirito'nun güzel meydanında, şehir merkezinde ancak kalabalık turistik alanlardan uzakta bulunabilir.

Tarihi ve Floransalı cazibesi ile zengin olan, 16. yüzyıldan kalma bir binada eğitim alma olanağınız var. Palazzo Guadagni'de bulunan okulumuzda 11 derslik, multimedya öğrenme merkezi, konferans odası, öğrenciler için rahatlama alanı ve geniş bir güneşlenme terası bulunmaktadır.

3

Deneyimli akademik kadromuzdan kaliteli öğretim standartlarını korumak için sınıf boyutlarını küçük tutmaya inanıyoruz.

Nitelikli dil öğretmenlerimiz, İtalyanca öğretimi alanında önemli bir deneyime sahiptir. Her bir grup için ideal bir parkur tasarlamak için çeşitli yenilikçi yaklaşımlar kullanırlar. Öğretim kadromuzun bazı üyeleri ayrıca öğretmen eğitmenleridir.

Tüm personelimiz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle başa çıkma konusunda önemli deneyime sahiptir, bu nedenle her zaman size büyük veya küçük herhangi bir sorunla ilgili yardımcı olabilecek birileri vardır!

Konumlar

Floransa

Eurocentres Firenze

Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Floransa, Toskana, İtalya
Telefon
+39 055 213030