Istituto Modartech

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Araştırma, deneme ve planlamaya yönelik çağdaş ve disiplinler arası bir vizyon.

Istituto Modartech , İtalya Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı - MIUR tarafından Sanat, Müzik ve Dans Yükseköğretim - AFAM alanlarında akademik dereceler vermek için yetkilendirilen Moda ve İletişim alanlarında daha yüksek bir akademik eğitim merkezidir.

Buna ek olarak, eğitim teklifi , Avrupa düzeyinde yasal olarak tanınan (EQF standardı), belirli ihtiyaçlara, yeteneklere ve hedeflere yanıt olarak geniş bir eğitim teklifi ile önizleme kurslarını önizlemektedir.

Yaratıcılık ve yetenek, aynı zamanda özel ve stratejik beceriler edinerek çağdaşlığın ilerlemesine izin veren sanatsal ve kültürel bir bağlamda yönlendirilir.

Akademik ve iş dünyasından gelen öğretim kadrosunda, profesyonel dünya ile sürekli diyalog halinde ve istihdam dünyası, planlaması, zamanları ve yöntemleri ile sürekli karşılaştırmalı olarak güçlü bir eğitim ve laboratuvar yaklaşımı .

Öğretim yöntemlerimizin değerleri işçilik, teknik, teknoloji ve sürdürülebilir yeniliğe dayanmaktadır. Vizyonun bir proje olduğu, iş dünyasıyla deneyim, karşılaştırma ve yaratıcı diyalogun bir güzergahı olduğu, çok disiplinli çalışma projelerini , son nesil teknolojileri, stajları ve değişen okul çalışmalarını benimsediği.

Eğitim çözümleri ve akademik faaliyetler, piyasada en çok talep edilen profiller üzerinde kesilerek her bir öğrencinin merkezinde tutku, yetenek ve büyümeyi ortaya koyuyor.

Bu felsefe ve çalışma yöntemi sayesinde öğrencilerin% 87'sinden fazlası eğitim sürelerinin sonunda iş bulabilmektedir .

Modartech Students at Graduation Day

Neden Modartech'i seçmelisiniz?

  • Kapalı sayı sınıfları
  • Akademik ve iş sisteminden öğretim elemanları
  • Mekanlar, profesyonel yapılar, en yeni nesil teknolojiler ve yazılım
  • Toplantılar, çalıştaylar, sergilere, gösterilere, şirketlere rehberli ziyaretler
  • Sektördeki yüzlerce şirketten oluşan bir ağ (eğitim projeleri - staj - eğitim stajı)
  • Etkinlikler, uluslararası yarışmalar, öğrencilerin tanıtımı için geçit törenleri
  • İtalya ve yurtdışında kurs sonunda staj
  • Mezuniyet Derecesine Eşdeğer Akademik Diploma verilmesi, Avrupa düzeyinde Tanınan Nitelikler
  • İşe Yerleştirme: kursların sonunda kalıcı danışmanlık hizmeti (en az bir yıl sürecek)
  • Burslar: tutku ve yetenekleri ödüllendirmek için eğitimi destekleme programı

Bizim hikayemiz

Istituto Modartech : yaratıcı gençleri en prestijli ödüllere destekleyen özel bir eğitimin hikayesi

Istituto Modartech , gençleri ve endüstriyi destekleyen bir mükemmellik merkezi geliştirmek amacıyla mesleki eğitim konusunda uzmanlaşmış aktörlerin deneyiminden doğmuştur.

Zanaatkarlıktan sanata, teknikten teknolojiye kadar her bir unsur Enstitünün eğitim yöntemine entegre edilmiştir. Modartech'in zaman içinde oluşturduğu bilgi birikimi, öğrenciler ve şirketler için mevcut olan teknik-kültürel mirası temsil eder.

Eğitim, lojistik ve teknolojik mükemmellik, MIUR yetkisine - İtalya Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı - AFAM alanında - Sanat, Müzik ve Dansta Yükseköğretim alanında akademik dereceler verilmesine yol açtı. Uluslararası üniversite standartlarına uygun olarak lisans derecesine eşdeğer bir çalışma başlığı.

Bugün, Istituto Modartech , profesyoneller, öğretmenler, öğrenciler ve şirketler, ağırlıklı olarak uzman sektörlerde istihdam piyasasında doğrultusunda gerekli becerilere sahip insan kaynağını eğitim ile karakterize kendi misyon aşağıdaki her birinin yapılan önemli bir şebekeyi temsil eder. Gelecek nesillerin eğitimi için yeni zorluklarla yüzleşmeye hazırdır.

Giyim, ayakkabı ve aksesuar tasarımından, terzilik ve geleneksel ve CAD desen yapımına kadar, 20 yılı aşkın bir süredir iletişim, grafik, web tasarımı ve multimedya teknolojisinde, Modartech Enstitüsü binlerce genç profesyonelin eğitimine katkıda bulundu.

Konumlar

Pontedera

Address
Viale Rinaldo Piaggio,7
56025 Pontedera, Toskana, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin