Istituto Italiano di Fotografia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

OKUL

Istituto Italiano di Fotografia , 20 yıldır İtalya'da mesleki eğitim alanında okul lideri olmuştur. IIF’de eğitim, fotoğraf dünyasının en önemli sektörleri arasında yer alan pratik ve profesyonel yaklaşımı ile karakterizedir.

GÖREVİMİZ

IIF'nin misyonu, sağlam, eksiksiz ve modern etkileyici stil ve yenilik dili olan bir fotoğrafçılığa hazırlık sağlamaktır. Birincil amaç, öğrencilerin fotoğraf pazarına mümkün olduğunca daha etkileyici ve dinamik bir şekilde yaklaşmak için gerekli duyarlılık ve eleştirel bakış açısı geliştirmeleridir.

seçkinlik

Istituto Italiano di Fotografia , yayıncılarla ve şirketlerle işbirliği içinde somut deneyimler ve yaratıcı projelerle öğrenciyi gerçek anlamda kaynaştıran eğitim yapmak için sinerjik olarak çalışan üç bölüme ayrılmıştır.

Boyut: öğrenci için uygun bir gerçeklik

Istituto Italiano di Fotografia , herkesin eğitimli, profesyonel ve kişisel olarak yardımcı olduğu bir fotoğraf laboratuvarı olan öğrenci için uygun bir gerçekliktir. Öğretmenlerle karşılaştırmaya ve meslektaşlarla değişime göre yapılan kişisel ve kişisel gelişim yolunu izleyerek becerilerini ve etkileyici ve yaratıcı yeteneklerini geliştirmek için bir yer. Eğitimli profesyoneller olmak için gerekli becerilerin kazanılmasını destekleyen fotoğrafseverler, yaratıcı, özgün ve özgün bir şekilde yaratıcılıklarını ifade edebilen bir aile ortamı.

Konumlar

Milan

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Address
Istituto Italiano di Fotografia
Via Enrico Caviglia 3

20139 Milan, Lombardiya, İtalya
Telefon
+39 02 5810 5598