Italian Genius Academy - Made in Italy School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden IGA seçmelisiniz?

  • "Made in Italy" okulunda
  • Roma'da pişirme, moda ve tasarım okulu

Pişirme, moda ve tasarım, her zaman İtalyan ekonomisinin ana hatları olmuştur ve ayrıca daha fazla iş imkânı sunan alanlardır. Pişirme, moda ve tasarım derslerimiz öğrencilerimizin derhal iş piyasasına girmelerini sağlar.

IGA seçme nedenleri - Roma'da pişirme, moda ve tasarım dersleri düzenleyen ve size pazara girme imkanı veren okul olan İtalya School'da üretilmiştir.

Her şeyden önce, IGA - Made in Italy School yenilikçi felsefesi, aslında, mesleki eğitim seminerleri sizi mesleğiniz için hazırlamıyor! Bunun nedeni, mevcut eğitim kurslarının çoğu, kursun sonunda memnuniyetsizlik duygusu ile çok fazla teori önermekle birlikte, çok az şey uygulamaya başlamıştır.

Kendinizi başlangıç ​​noktasında ve işsiz buluyorsunuz. Akademimiz pratik yaklaşımı ile kendini ayırır ve bir mesleği öğrenmek için temel kuralları uygular: mesleği öğrenmenin en iyi yolu, uygulamalı eğitimdir.

Çoğu okulun sana söylemediği şeyler: Sadece gerçek dünyadaki tecrübelerle mesleğin sırları ancak bu mesleği karakterize eden teknikleri doğrudan öğrenerek edinecektir. Bu, pazara girmenin en iyi yolu.

Bu temel konsepte göre tüm IGA - Made in Italy School mesleki eğitim kursları "Made in Italy" 'in en iyi şirketlerinde yer almaktadır. Nitekim, her işverenin sorduğu ilk soru şudur: Nerede çalıştınız? Tüm IGA - Made in Italy School kursları, öğretmeniniz kim olduğunu ve hangi şirkette staj yaptığınızı belirten bir Diploma düzenleyecektir.

Kurs sonunda çıkan sertifikasyon, gerçek bir iş deneyimi sayılır! Genellikle dersin sonunda meslek okulları öğrencileri kendi başlarına bırakır ve pazara girmek için hazırlıksız çalışırlar. Bu durum, onlara pazarda rehberlik eden bir danışmana sahip olmadığı için de olur.

Aksine, IGA - Made in Italy School, İŞ OLANAKLARI, ofis, gerçek bir İŞ ARAMA hizmeti sayesinde piyasaya girmenize yardımcı olur ve bu da sizi İtalya'nın her bölgesindeki en iyi IGA ortak şirketlerinin ağına yerleştirmenize yardımcı olabilir.

Konumlar

Roma

Address
via Sistina 149
Roma, Lazio, İtalya

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: