Jul academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yükseköğretim JulAcademy Enstitüsü Calabria LCM ve RGT merkezi münhasır sınav, şarkı ve enstrüman, dans ve müzikal tiyatro kursları, West London Üniversitesi tarafından doğrudan onaylı ve Londra Koleji tarafından yönetilir, Modern Müzik çalışmasında uzmanlaşmış olan kredi AYÇ ile sertifika ve diplomaların sürümü ile Müzik Sınavları.

Öğretilerimiz aynı zamanda özel öğretmenlerle çocuklar için müzik sınıfları önem vererek uluslararası gerçekliklere ödünç eğitim programları kullanarak, yenilikçi yöntemleri takip. Biz en iyi kariyer fırsatları ve müzik endüstrisinde geleceğin profesyonellerinin eğitim vermek için çalışıyoruz.

Bizim gerçeklik müzikal kariyerini ve modern müzik öğretimi sürdürmeye müzik amacın çalışmayı derinleştirmek isteyenler için değerli bir referans noktasıdır:

 1. öğrenme ve öğretme için Özel Yöntem
 2. Öğretmenlerin dikkatli seçilmesi
 3. JUL4 Öğretim Yöntem: 19
 4. uzaktan eğitim için Platformunu e-Öğrenim
 5. öğretim materyalinin temini
 6. uluslararası diplomaların Üniversitesi Batı Londoncon çıkarılmasıyla tarafından verilen Çift eğitim ve uluslararası sertifikasyon Temmuz yöntemi
 7. eğitim doğrulamak Batı Londra Üniversitesi dış sınav
 8. Olasılık 3.000 lira burs ile Batı Londra'da Üniversitesi'nde yaptığı çalışmalar devam
 9. Çevre yaratıcı ve uyarıcı öğrenme
 10. Batı Londra ve PPA Üniversitesi ile Tanıma ve ortaklık
 11. ProTools HD2 Profesyonel Kayıt Stüdyosu
 12. profesyonel ekipman ile yılın Kompozisyon sonu
 13. En iyi öğrenciler için Promosyon Video
 14. Rekor üretim ve uzman platformların dağılımı
 15. ulusal ve uluslararası personeli ile Master-derinlik

Öğretmenlerimiz

JulAcademy için scudiare seçerek en iyi öğretmen ve uzmanlık ek olarak Batı Londra Üniversitesi uluslararası manşetlere kazandık uzmanları bazıları tarafından takip edilmekte emin olabilir. öğretim kalitesi öğrenme için gereklidir.

Temmuz Akademi öğretmenleri mesleki deneyim ve onların konuların bilginin eşsiz bir karışımını sahiptir. Kişiselleştirilmiş eğitim yöntemiyle, küçük sınıf eğitimi ile elbette Lisans (lisans ders) için beceri ve yeterliliklerini geliştirmeleri edilecektir.

Konumlar

Rende

Address
Via Sandro Botticelli 11,
87036 Rende, Calabria, İtalya