Milan Fashion Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Milan Fashion Campus

İlk heykel İtalyan Moda İtalyan çevrimiçi kurslar.

Moda Kısaca Yoğun kurslar - Tüm yıl açık kursları - Tescil her Pazartesi.

İtalya'da moda keşfedin! Sen hissetmeden yaşamaya mümkün olmayacaktır

www.milanfashioncampus.it

2003 yılından bu yana Milan Fashion Campus interneti kullanırken İtalyan moda kültürünü yaymaktır. Bizim moda kursları öğrencilerin bizzat kendi tarzını iyileştirmek ve eşsiz İtalyan stil kazanmak yardımcı olur. Milano Moda Kampüsü kurucusu doğdu ve büyüdü İsviçre'de ancak Sicilya kökenli olan Angelo Russica vardır.


Milan tamamlanan onun moda çalışmalarını olması, Angelo Russica o Domenico Dolce ve Stefano Gabbana (Dolce & Gabbana) met asistan Giorgio Correggiari gibi moda dünyasına ilk adımlarını attı. Ben bir yıl süreyle askerlik katılmak için ayrılmak zorunda kaldı. Döner dönmez, o İtalyan şirketi Barbas (erkek giyimi) ile çalıştı. Daha sonra kariyerinin en heyecan verici profesyonel deneyimlerinden biri vardı: Genny, Spazio ve Karşı: O kadın ve erkek koleksiyonları tasarlamak 5 yıl çalışmış kiminle asistan tasarımcı Gianni Versace, olarak çalışmaya başladı. El Corte Ingles Madrid - o Induyco ile birlikte çalıştığı bu deneyimin ardından, 4 yıl İspanya'ya gitti. Döndüğü zaman, o dünyanın önde gelen kürk şirketlerinden biri, şirketin Kral ile Japonya'da da, Gruppo Marzotto Miroglio Vestebene, Gruppo Max Mara için bir moda danışmanı olarak çalışmaya başladı.


Moda dünyasında çalışan yaşadığı yıllarda Angelo prestijli moda okullara devam büyük bir hayal kırıklığı gençlik hissetti: Ne yazık ki, fark onlar para harcadım çalışmanın üç yıl sonra, Onlar sağlam bilgi ve yeni mezunlar genellikle hatta staj yapmak fırsatım olmadı yoktu.


Böylece, bu nedenle yapılması gereken çok şey olduğunu fark etti, o kişiye yardım, gençlere bir servet harcamadan moda dünyası hakkında öğrenme fırsatı vermek amacıyla, Milano Moda Kampüsü kurulan ve geribildirim ve görüş gerçek ve pratik puanla içerikle aynı anda: iş profesyonel bir ortamda yapıldığı gibi.


Onun uluslararası deneyim onu, bir tasarım danışmanı olarak ve nihayet eğitimde kariyerini inşa etmek izin verdi.


Milan Fashion Campus sürekli ekonomik zorluklar yoluyla gitmek zorunda kalmadan potansiyellerini eksiksiz öğrencilerin etkinleştirebilirsiniz yoğun kursların geliştirilmesi ve oluşturulması üzerinde çalışıyor.
Okulumuz, kumaş ve renk birleştirmek hikayeleri oluşturmak benzersiz bir parça yapabilirsiniz kostümleri detaylarını araştırma topluluğu oluşturulmasını öğretim, öğrencilerinin mükemmelliğine ulaşmayı hedefleyen. Yani aynı zamanda yazılım kullanımı ile yaratıcı kısmını tamamlamak üzere çalışmaktadır. Bir moda koleksiyonu kavramı, planlama ve yürütme, yaratılırken nasıl, ticaret ve yenilik çalışmak?
Milan Fashion Campus öğrencilerin ilgi içerik odaklı esnek programlarla çalışır. küçük sınıflar ve özenli ve kişiselleştirilmiş servisi ile öğrencilerin yaratıcı yeteneklerini geliştirmek ve onun yaratıcı süreç açısı üzerinde geliştirmek için, kendi çalışmaları hakkında geri bildirim alırlar. Milan Fashion Campus Avrupa, Asya, Afrika, Amerika öğrencileri dünyanın her yerinden gelen uluslararası bir ortam sunmaktadır. Bu dünyasında kendi kariyerleri için ilginç ve zenginleştirici kişileri oluşturma olanağı yerken öğrenciler, kendi dünya görüşünü genişletmek tarzı ve estetik anlayışınızı etkileyen yeni ve farklı kültürleri tecrübe kültürel alışverişini, izin verir moda.

Konumlar

Milan

Milan Fashion Campus Fashion Courses

Address
MILAN FASHION CAMPUS
Via Broggi 7

20129 Milan, Lombardiya, İtalya
Telefon
+39 02 2682 2730