MasterPrep International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sizin hedefleri Yaptığımız her şeyin özünde vardır!

MasterPrep hizmetlerin yardımcı olmayı amaçlayan adaylar en yüksek test puanları ulaşmak profesyonel eğitmenler uluslararası bir takımdır. MasterPrep güvenle MBA Programları veya Master / dünya çapında lisans programları ya da iş okulları için kabul doğru yürürken demektir.

Bu tür programlar başlamadan genellikle zor bir görev olduğu ortaya açabilirsiniz ve değişmez, sert testler alarak ilginç ve iyi yapılandırılmış kompozisyon yazma ve güvenle profili uyduğunu ve doğru olduğunu göstermek amacıyla görüşme süreci ele gerektirecektir kişinin bu programa olmak.

kişiselleştirilmiş Yaklaşım MasterPrep her öğrencinin özel ihtiyaçlarına odaklanarak, adayları kanıtlanmış deneyim ve geniş profesyonellik sunuyor ve amaçlarımız dil yeterliliği ve kabul testleri her ikisi için, her adayın profili temelinde iyi bir eğitim yolunu tespitine yönelik bir ilk değerlendirmesini yapmak. Buna ek olarak, e-öğrenme desteği ve test simülasyonları bize deneyimli eğitmenler zaman kullanılabilir olması ve dikkate alır optimize eden bir kişisel çalışma planı bina size rehberlik eder bir yüksek hedefli ve çok etkili bir eğitim plan.Our tasarlamak için izin tüm sizin yanınızdaki hazırlık (yani iş taahhütleri, mevcut sınırlı çalışma süresi, vs.) engel olabilecek diğer taahhütler.

E-Öğrenme Yanı sıra sınıf-temelli hazırlık programları sunan gelen, MasterPrep entegre e-öğrenme çözümleri bir dizi geliştirdi. Bizim Video konferans platformu üzerinden, ve bizim e-ders ve e-kitap ile son derece başarılı uzun mesafe hazırlık programları ile, her yerde öğrenciye ulaşmak ve kendi ev ya da ofis konforunda prim testi hazırlık hizmetleri sunmak için edebiliyoruz.

Profesyonel Personel ve Uyarıcı Çevre Konu alanında olmak uzmanları ile birlikte bizim eğitmenler mükemmel öğretmenlerdir. Onlar sürekli olarak birbirleri ile irtibat ve düzenli olarak eğitim ve test hazırlık dünyasındaki son gelişmeleri yakından her zaman için, tazeleme kursları yer almaktadır. MasterPrep sektöründe en yüksek öğretim standartları sunmak ve adaylar mümkün olan en iyi service.MasterPrep kasten her katılımcı en üstünde özellikle odaklanmak edebilmek amacıyla kendi grup derslerinin boyutunu sınırlamak için seçtiği almalarını sağlamak mümkün olmasının nedeni budur gerekmektedir.

kapsamlı Hizmet MasterPrep ekibi kabul etmek, güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek ve kullanılabilir olması zamanı optimize edecek bir kişiselleştirilmiş çalışma planı ile, tüm uygulama process.From test hazırlık boyunca size rehberlik edecek bir özelleştirilmiş bir yaklaşım oluştururken size yardımcı olabilir yardımcı olabilir danışmanlık, deneme düzenleme ve koçluk, başarılı bir sunum için gerekli tüm temel elemanları ile donatmak olabilir.

Konumlar

Milan

Address

Via V. Monti, 8

20123 Milan, Lombardiya, İtalya

Roma

Address
Piazza Marconi 15
00144 Roma, Lazio, İtalya

Napoli

Address
Via Cesario Console, 3
80132 Napoli, Campania, İtalya

Zürih

Address
Badenerstrasse 816
8049 Zürih, Zürih, İsviçre