Resmi açıklamayı okuyun

2005 yılında kurulan Palermo, Içinde Sicilya, Yabancıların Sicilya için İtalyanca dil okuluBirkaç okullarından biri de Palermo O İtalyan dil öğrenme konusunda uzmanlaşmıştır. Okul Sicilya, Yabancılar için İtalyan kurslar düzenleyerek ek olarak, turizm ve kültür İtalyanca ile ilgili diğer faaliyetleri yürütüyor.

okul Sicilya Bu birkaç okullarda biridir Sicilya İtalyan dil öğrenme Palermo Kültür Holiday bağlama. okulun tarafından akredite edilmiştirPisa ÜniversitesiVe bu sınavlara ev DITALS, Yabancılara İtalyanca öğretmek için Sertifikasyon.

okul takımı anadili Sicilya öğretmenlerin oluşur ve İtalyan dil öğrenme konusunda uzmanım.

Okulumuz, öğrencilerimizin bir dost İtalyanca öğrenmek güneş bizim arazi sıcaklık ve basitlik rezerv ve aynı zamanda tatil yapacak, dersler, mavi su ile yakınlardaki plajları keyifli saatler geçirebilirsiniz muhteşem ve unutulmaz -study.

Onlar sertifikasyon yetkinliği sahip çünkü okulumuzda öğretmenler, İtalyan dil öğrenme konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, öğretmenlerimizin, tüm mezunları ve yerli İtalyan vardır.

Personelimiz Palermo, Sicilya Tatil Studio formülü sayesinde İtalyanca dil öğrenmek isteyenler için, bireyler ya da gruplar için ders vermek için kullanılabilir.
Okulumuzun ekip, Bizim Partners, yerel tur operatörleri yardımıyla, etkinlikler (geziler, partiler, spor çeşitli haftasonları ve kalış süresi boyunca serbest zaman organize etmek de mevcuttur, pişirme dersleri, kürek, vb.)

Program dili:
Ingilizce
Italyan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

SICILIA Scuola di lingua Italiana per stranieri

İtalyanca dil okulu "Sicilia" tüm dilsel seviyeden yabancılara İtalyanca kursları sunmaktadır, bunların schills uzmanlaşmak isteyen gelişmiş öğrenciler çok yeni başlayanl ... [+]

İtalyanca dil okulunda Dersler "Sicilia"

İtalyanca dil okulu "Sicilia" tüm dilsel seviyeden yabancılara İtalyanca kursları sunmaktadır, bunların schills uzmanlaşmak isteyen gelişmiş öğrenciler çok yeni başlayanlar oluştururlar. Bizim seviyeleri Common European Framework olanlar başvuru yapmak: A1-A2; B1-B2; C1-Gelişmiş. İtalyan kurslar Palermo, Sicilya İtalyan dili öğrenmek, ve bir Akdeniz adasında kalarak farklı ve benzersiz bir şekilde bilgilerini derinleştirmek isteyen tüm yabancılar için uygundur. Unutulmaz bir deneyim, İtalyan bilginizi geliştirmek kelime dağarcığınızı ve sunulan ve bunların karmaşıklığı ve kullanım sıklığı sırasına göre incelendiğinde dilbilgisi ve yapısını anlamak için.... [-]

İtalya Palermo
Ekim 2019
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku