Resmi açıklamayı okuyun

Syracuse Academy

Syracuse Academy , Akdeniz Çalışmalarına odaklanan dil ve kültür programları sunma konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir okuldur. Syracuse Academy , Siena CILS Üniversitesi yerel merkezidir.

Syracuse (Sicilya) şehrinin şehir merkezinde, Katakomplara ve St. Marcian'ın Cryptine erişim sağlayan St. John Kilisesi'nin yanında: St. Paul'un bulunduğu Batı'da Hıristiyan ibadetinin ilk yeri vaaz verdiğini söyledi. Villa ayrıca Arkeoloji Müzesi'ne ve Gözyaşı Meryem Ana Bazilikası'na bitişikken, Yunan Tiyatrosu ve Ortygia adası kısa bir yürüme mesafesindedir.

MADE Programı Hakkında

Ülkemizin güneyinde bir operasyonel platform oluşturarak, tasarımında, sanatında, geleneksel el sanatlarında ve yerel kültürün kavşağında çalışmayı amaçlayan, İtalya'da türünün ilki olan, yasal olarak tanınan, derece veren Güzel Sanatlar Akademisi , Syracuse'da.

111464_pexels-photo-1595391.jpeg

Syracuse, Sicilya

Sıcak Karşılama Topluluğu

İtalyanların giden doğası ve sıcak misafirperverliği dünya çapında takdir görmesine rağmen, küçük ve güvenli bir şehir olan Syracuse'de yaşayan uluslararası öğrenciler, herkesin cana yakın ve rahat bir atmosfer yaratmasına yardımcı olan yerel halktan aldıkları karşılama için her zaman açık kollarda şaşırıyor Öğrencilerimiz memnuniyetle anlatıyorlar.

İtalya'yı Keşfetmek İçin Stratejik Bir Başlangıç Noktası

Syracuse aynı zamanda Sicilya'nın tüm güzelliklerini yaşamak isteyenler için stratejik bir merkezdir, sadece bir taş adanın diğer tüm önemli turistik yerlerinden uzaktadır: Tapınaklar Vadisi ve Agrigento'daki Scala dei Turchi, Mt. Etna, Avrupa'daki en yüksek volkan ve tepenin zirvesinde yer alan Taormina. Ayrıca tüm ana İtalyan lokasyonlarına ulaşmak çok kolaydır: Yakındaki Fontanarossa Havaalanı, günlük ve düşük maliyetli uçuşlarla Syracuse'u bütün büyük şehirlere (Roma, Floransa, Venedik, Milano, Napoli) bağlar.

Eski Akdeniz Dünyasının Başkenti

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Syracuse (İtalyanca'da Siracusa), İtalya'nın Sicilya adasının güneydoğu kıyısında bulunan bir hazine hazinesidir. 3 bin yıldan fazla bir süredir, birçok görkemli medeniyetin geçişine tanıklık eden zengin bir sanat ve kıymetli mimarlık topladı.

Küçük Topluluk, Canlı Şehir

Bugün Syracuse şehri, sıcak ve misafirperver, hareketli maceralara ve aynı zamanda kültür akbabalarına sunacak çok canlı bir şehir. doğal liman veya şehri çevreleyen bozulmamış plajları ve deniz rezervlerini keşfedin.

Yerel Öğrencilerle Arkadaş Olun

Syracuse Academy , uluslararası öğrencilerin yerel öğrencilerle tanışmalarını ve arkadaşlar edinmelerini sağlamak için düzenli olarak düzenli değişim etkinlikleri düzenler. Syracuse gibi bir şehirde, uzun süreli bağlantılar kurmak ve İtalyan akranlarıyla arkadaşlıklar kurmak çok kolaydır. Yerli halkla iletişim kurmanın, konuşulan dile duyulan güveni geliştirmede önemli bir rol oynadığını kabul ediyoruz.110890_pexels-photo-745045.jpeg

Öğrenci evi

Aile Yanı: Özel Oda, Yarım Pansiyon

Öğrenciler özel yatak odaları ile okula yakın konforlu dairelerde Sicilyalı bir ailenin yanında kalmayı seçebilirler. Aile yanında konaklamaya günde 2 öğün, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Bu konaklama şekli, öğrencilerimizin dilsel ve kültürel öğrenmelerini artıran güvenli, konforlu ve tamamen sürükleyici bir deneyimi garanti eder.

Öğrenci yurdu: Özel odalar

Öğrenciler, Syracuse Academy dil ve kültür kurslarına katılan diğer uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamayı seçebilirler. Tüm konaklama birimleri Akademi'ye kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Temasta olmak!

Öğrenci danışmanları ekibimiz, sizi her adımda desteklemekten memnuniyet duyar: Kayıt ve vize başvurularından ayrılış hazırlıklarına, oryantasyon ve yeni şehrinize ve evinize yerleşmeye.

İtalya'da Sanat ve Tasarım Yüksek Öğrenimine Giriş Kapınız

113953_113919_3.png

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Syracuse Academy

Sanat ve Tasarım Hazırlık Yılı programı, İtalya'da sanat, tasarım ve mimarlık ile ilgili temel kavramları öğrenirken, İtalyan üniversitesine kayıt yaptırmak isteyen ulusl ... [+]

İtalyancayı öğrenin ve İtalya'daki en iyi üniversitelerde Sanat ve Tasarım lisans derecelerine başarıyla kaydolmak için temel becerileri geliştirin. Destekleyici bir ortamda akademik becerilerinizi geliştirirken ilgi alanlarınıza odaklanın.

Bir yıllık hazırlık kursumuz size geniş bir sanat ve tasarım anlayışı sağlayacaktır. Sanatsal becerilerinizi geliştirin ve hangi uzmanlığın peşinden koşacağınıza karar verin. Aynı zamanda yetenek seviyenizi de geliştirir. Bu, önümüzdeki üç yıl için seçtiğiniz Onur derecesi uzmanlığı konusunda karar vermenize yardımcı olacaktır. Bir yıllık kursu tamamladıktan sonra bir çalışma portföyü sunacaksınız. Bunu, seçtiğiniz uzmanlığın ilerlemesi için değerlendireceğiz.... [-]

İtalya Syracuse
September 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syracuse, Sicily, İtalya