Resmi açıklamayı okuyun

Syracuse Academy

Syracuse Academy , sanat, dil ve Akdeniz kültürüne odaklanan uluslararası bir eğitim merkezidir. Syracuse Academy bir Siena Üniversitesi CILS yerel merkezidir ve ortaklaşa MADE Programına üniversite hazırlık programlarını Sanat ve Tasarım alanında sunmaktadır.

Kampüs, arkeoloji müzesi ve parkının yanındaki şehir merkezinde, deniz kıyısına ve Ortygia adasına kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Kampüsün ana binası, turunçgiller, Akdeniz bitki örtüsü, asırlık avuç içi ve manolyaların yanı sıra birçok egzotik ağaç ve bitkinin bulunduğu 2 dönümlük yemyeşil botanik bahçesine sahip tarihi bir villa. Açık hava dersleri, laboratuvarlar, atölyeler, açık hava film geceleri gibi kültürel etkinlikler ve dil değişim etkinlikleri bu büyüleyici ortamda yapılmaktadır.

Öğrencilerin kendilerini tarih, doğa ve dinamik bir uluslararası öğrenci topluluğu ile çevrili bulduğu Siracusa'nın kalbinde huzurlu bir vaha.

MADE Programı Hakkında

Ülkemizin güneyinde bir operasyonel platform oluşturarak, tasarımında, sanatında, geleneksel el sanatlarında ve yerel kültürün kavşağında çalışmayı amaçlayan, İtalya'da türünün ilki olan, yasal olarak tanınan, derece veren Güzel Sanatlar Akademisi , Syracuse'da.

Syracuse, Sicilya

Sıcak Karşılama Topluluğu

İtalyanların giden doğası ve sıcak misafirperverliği dünya çapında takdir görmesine rağmen, küçük ve güvenli bir şehir olan Syracuse'de yaşayan uluslararası öğrenciler, herkesin cana yakın ve rahat bir atmosfer yaratmasına yardımcı olan yerel halktan aldıkları karşılama için her zaman açık kollarda şaşırıyor Öğrencilerimiz memnuniyetle anlatıyorlar.

İtalya'yı Keşfetmek İçin Stratejik Bir Başlangıç Noktası

Syracuse aynı zamanda Sicilya'nın tüm güzelliklerini yaşamak isteyenler için stratejik bir merkezdir, sadece bir taş adanın diğer tüm önemli turistik yerlerinden uzaktadır: Tapınaklar Vadisi ve Agrigento'daki Scala dei Turchi, Mt. Etna, Avrupa'daki en yüksek volkan ve tepenin zirvesinde yer alan Taormina. Ayrıca tüm ana İtalyan lokasyonlarına ulaşmak çok kolaydır: Yakındaki Fontanarossa Havaalanı, günlük ve düşük maliyetli uçuşlarla Syracuse'u bütün büyük şehirlere (Roma, Floransa, Venedik, Milano, Napoli) bağlar.

Eski Akdeniz Dünyasının Başkenti

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Syracuse (İtalyanca'da Siracusa), İtalya'nın Sicilya adasının güneydoğu kıyısında bulunan bir hazine hazinesidir. 3 bin yıldan fazla bir süredir, birçok görkemli medeniyetin geçişine tanıklık eden zengin bir sanat ve kıymetli mimarlık topladı.

113953_113919_3.png

Küçük Topluluk, Canlı Şehir

Bugün Syracuse şehri, sıcak ve misafirperver, hareketli maceralara ve aynı zamanda kültür akbabalarına sunacak çok canlı bir şehir. doğal liman veya şehri çevreleyen bozulmamış plajları ve deniz rezervlerini keşfedin.

Yerel Öğrencilerle Arkadaş Olun

Syracuse Academy , uluslararası öğrencilerin yerel öğrencilerle tanışmalarını ve arkadaşlar edinmelerini sağlamak için düzenli olarak düzenli değişim etkinlikleri düzenler. Syracuse gibi bir şehirde, uzun süreli bağlantılar kurmak ve İtalyan akranlarıyla arkadaşlıklar kurmak çok kolaydır. Yerli halkla iletişim kurmanın, konuşulan dile duyulan güveni geliştirmede önemli bir rol oynadığını kabul ediyoruz.

114094_36313088795_0ae513675f_b.jpg

Öğrenci evi

Aile Yanı: Özel Oda, Yarım Pansiyon

Öğrenciler özel yatak odaları ile okula yakın konforlu dairelerde Sicilyalı bir ailenin yanında kalmayı seçebilirler. Aile yanında konaklamaya günde 2 öğün, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Bu konaklama şekli, öğrencilerimizin dilsel ve kültürel öğrenmelerini artıran güvenli, konforlu ve tamamen sürükleyici bir deneyimi garanti eder.

Öğrenci yurdu: Özel odalar

Öğrenciler, Syracuse Academy dil ve kültür kurslarına katılan diğer uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamayı seçebilirler. Tüm konaklama birimleri Akademi'ye kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Temasta olmak!

Öğrenci danışmanları ekibimiz, sizi her adımda desteklemekten memnuniyet duyar: Kayıt ve vize başvurularından ayrılış hazırlıklarına, oryantasyon ve yeni şehrinize ve evinize yerleşmeye.

İtalya'da Sanat ve Tasarım Yüksek Öğrenimine Giriş Kapınız

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Syracuse Academy

İtalya'da bir Sanat veya Tasarım derecesi almak isteyen uluslararası öğrenciler, İtalya'da sanat, tasarım, moda ve mimarlık konusundaki bilgi ve becerilerini geliştirebil ... [+]

İtalyan dilini öğrenin ve İtalya'daki en iyi üniversitelerde ve tasarım akademilerinde Sanat ve Tasarım lisans derecelerine başarıyla kaydolmak için temel becerileri geliştirin. Destekleyici bir ortamda akademik becerilerinizi geliştirirken ilgi alanlarınıza odaklanın, İtalya'da sanat, tasarım, moda ve mimarlık konusundaki bilgi ve becerilerinizi geliştirin ve kişisel portföyünüzü oluşturun.

Hazırlık Yılı, İtalya Milli Eğitim Bakanlığı akademik kredileri veren ve MADE Güzel Sanatlar ve Tasarım Akademisi'ndeki lisans programlarına doğrudan giriş hakkı veren ve İtalya'daki herhangi bir üniversite ve tasarım okuluna kabul edilmek üzere hazırlanan uluslararası kabul görmüş bir programdır.... [-]

İtalya Syracuse
Ocak 2020
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Syracuse Academy

Syracuse Academy - Spring 2019

MADE Program CABIN OUT workshop

Sicily

Siracusa

Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syracuse, Sicilya, İtalya