TOChina HUB

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

TOChina HUB , Çin'i yalnızca bir araştırma alanı olarak değil, kozmopolit vatandaşların ve yetkin profesyonellerin gelecek nesillerinin eğitiminde vazgeçilmez bir ortak olarak meşgul etmek için kurulan entegre bir bilgi merkezidir.

Torino Üniversitesi geliştirmiştir TOChina HUB seçkin Çinli ortakları ile akademik işbirliği yenilikçi bir model geliştirmek için ESCP Avrupa (Torino kampüs) ve Torino Dünya İşleri Enstitüsü (T.wai) ile işbirliği içinde.

Peking Üniversitesi, Pekin Dış Araştırmalar Üniversitesi, Zhejiang Üniversitesi ve Guangdong Dış Araştırmalar Üniversitesi ile ortak araştırma gündemleri, kültürlerarası eğitim ve öğrenci hareketliliği için dinamik programlar ve ilgili insandan insana değişim için yeni kanallar kuruldu.

TOChina HUB , 2020'de İtalya-Çin diplomatik ilişkilerinin kurulmasının 50. yıldönümü kutlamalarına katılmayı ve Çin'deki Kemer ve Yolunun dönüştürücü dinamiklerini destekleyerek yaşam boyu öğrenmeyi destekleyecek iddialı bir platformla birleştirmeyi hedefliyor. Girişimi.

İtalya'nın en büyük bankacılık kurumlarından ikisi - Compagnia di San Paolo, Uluslararası İlişkiler programı ve Fondazione CRT - ve ayrıca Torino Ticaret Odası, TOChina HUB teorik olarak bilgilendirilmiş bilgi ve politika ile ilgili bilgiler sunmak için çalışmaktadır. ve Çin'in geçiş kimlikleri, sosyo-ekonomik yapıları, kurumları ve politikaları hakkında pratik bilgi.

Konumlar

Pekin

Address
Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin