The International Hospitality Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Şef Akademisi, en çok turistin canlılığını, güzelliğini ve bölgenin çeşitliliğini temsil eden İtalya'nın şehirlerinden biri olan yeni İtalyan merkezi için Senigallia'yı seçti. Marche bölgesinin sahilinin kalbinde, "kadife plajı" ile ünlü bu harika yer, bir turizm merkezi ve büyük önem taşıyan bir kültür merkezidir.

Senigallia, öğrencilerin sanatsal bir zenginlik alanından kuşatıldığı ve gıda ve sanatın doğrudan hammaddelerin gelenekte yetiştirildiği ve yetiştirildiği yerlerde öğretildiği mükemmel bir yerdir. Bu bölgede birçok ürün, dünyanın dört bir yanına ihraç edilen "Made in Italy", Sant'Angelo'nun beyaz treni, Campofilone's Maccaroncini ve binlerce başka iyilik arasında yer alıyor.

Marşlar, toprakların zenginliğinin ve yüksek kaliteli ürünlerin üretimindeki tutkunun sembolü olan yerel işletmeler tarafından üretilen şaraplar, yağlar ve peynirlerle övünürler. Bu sayede öğrencilerimizi hem tur operatörleri hem de öğrencilerimiz tarafından yapılan çok sayıda istek sayesinde okulumuza ve yenilikçi eğitim programımıza getirmeye karar verdik. Okulumuz en iyi şef olmak isteyen herkese kapılarını açmaya gururla hazır. dünyada.

Birleşik Krallık'ta, Amerika'da bizi meşhur kılan ve sadece Avrupa'da değil Orta Doğu ve Çin'de de birçok ülkeye ithal ettiğimiz eşsiz bir eğitim sistemi sunuyoruz.

Kişiye özel dersler, pratik ve etkili, sadece temel pişirme tekniklerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel bir mutfakta çalışan bir şef olmanın ne anlama geldiğini anlamlandırır. Bilgilerini özümseyin ve sırlarını öğrenerek öğrencilerin restoran işine girmelerini sağlayacak özellikler ve profesyonel bir şef olmaları için gerekli olan güven.

The International Hospitality Academy , bu sanatı öğrenmenin en iyi yolunun profesyoneller tarafından profesyonel bir ortamda öğretildiğine ve “en iyi pratik yolun olmadığı” inancından doğmuştur.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, The International Hospitality Academy , lokantadaki en ünlü restoranlardan bazılarıdır.

Eğitim mutfağımızdaki eğitimin ilk bölümünü tamamladıktan sonra, öğrencilerimiz en iyi şeflerden, hatta herkesin mutfağında, hatta eğitim programlarımızı takip ederek öğrenme fırsatına sahip olacaklar.

Bu şekilde oluşmanın muazzam avantajı, bu deneyimden halihazırda edinilen pratik becerilerdir, diğer bir çok mezun ise iş bulma konusunda yetersiz kalmaktadır.

Kursu tamamladıktan sonra, öğrenci en iyi profesyonel mutfaklardan birinde hemen çalışmak için tüm teorik ve pratik araçlara sahip olacaktır.

Konumlar

Senigallia

Address
Via Nicola Abbagnano, 12
60019 Senigallia, Marche, İtalya

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: