J.F. Oberlin University Summer Session

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaz boyunca, JF Oberlin Üniversitesi kapılarını dünyaya daha da açıyor

JF Oberlin Üniversitesi Yaz Oturumu Tokyo'nun banliyölerinde dört haftalık yoğun bir programdır. 2018'de sunulan dersler, JFOU'nun düzenli müfredatının bir parçası olan derslerden geliştirilen iki iş, iki kültür sınıfı ve iki Japon dili dersi olacaktır. Her kurs katılımcıların sadece teorik çalışma ile değil, aynı zamanda konuk profesyonellerin saha gezileri ve dersleri ile ilk elden deneyime sahip olmalarını sağlar. Her dersin tamamlanması üzerine, katılımcılar JF Oberlin Üniversitesi'nden (2 kredi / kurs) resmi bir transkript verilecektir.

  • Makul fiyat
  • İngilizce olarak sunulan dersler
  • Tartışma temelli sınıflar
  • Kredi taşıyan kurslar
  • Japonca dil gereksinimi yok

JFOU Hakkında

JF Oberlin Üniversitesi, lisansüstü öğrenciler ve denizaşırı öğrenciler de dahil olmak üzere yaklaşık 9.000 öğrenciye sahiptir. Yılda üniversiteye kayıtlı yaklaşık 550 yabancı öğrenci var. Ayrıca dünya çapında yirmiden fazla ülkede ve bölgede 140'dan fazla ortak okulumuz var. Japon öğrencilerimiz, sadece dil eğitimi ve akademik değişim programları değil, aynı zamanda gönüllü programlar ve staj olanakları da dahil olmak üzere çeşitli programlarla pratik deneyim kazanmaktadır. Üniversite, uluslararası değişim programlarında çeşitli faaliyetlerde bulunmak ve yurtdışında öğrenim gören öğrencileri desteklemek için beş denizaşırı ofis kurmuştur. .

Tokyo

Özel servis alanı 621 kilometrekarelik alanı kaplar ve 9 milyon nüfusa sahiptir. Sadece yurt dışından değil, tüm Japonya'daki iş ve ticaret tesisleri, iyi gelişmiş trafik ağı ve sayısız kültürel kuruluş ve turistik destinasyonlarla ziyaretçileri çekmektedir. Tokyo Metropolitan Hükümeti'nin ofisleri, yeni restore edilen Tokyo Station binası ve Tokyo Skytree, tarih ve gelenekle dolu gezi noktalarına sadece birkaç örnektir.Yeni ilgi alanları oluşturan, Tokyo şüphesiz ki dünyanın en gelişmişlerinden biridir. .

Machida

“Eski iyi doğa ve gelenek” ve “yeni kültür” birlikteliklerinin bir arada bulunması, turistik kasaba Machida'nın büyük cazibesidir. Kent, alışveriş merkezlerine, harika yemeklere ve çeşitli cazibe merkezlerine sahiptir. Machida'dan, merkezi Tokyo'ya kolay bir bağlantı var.

Konumlar

Tokyo

Address
3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan
Tokyo, Japonya