Tokyo Sushi Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Suşi, Shiawase, Sekai

(Suşi, Mutluluk, Dünya)

Hepimiz suşi ile dünyada mutluluk oluşturmak istiyorum. Amacımız suşi gibi Japon mutfağının liderleri, eğitmek ve yayma gelişmekte ve dünyada Japon mutfağının değerini artırarak insanların mutluluğu sağlamaktır.

2002 yılında kuruluşundan bu yana, Tokyo Suşi Akademisi Japonya ve İngilizce olarak profesyonel aşçılar için suşi öğreten tek birinde suşi şefler yetiştirmek ilk okul olarak hem iç hem de medyanın dikkatini çeken olmuştur.

Biz 4000'den fazla mezunlar ve TSA 2002 kurulmuş beri 50'den fazla ülkede yeni bir kariyer bulundu.

sınıf giderse nasıl ■? <1> Sadece yukarıdaki bağlantıyı tıklayarak youtube okulumuz ömrünü göz atabilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=l-vBNUdUfMU

<2> Tokyo Sushi Akademi, yakın zamanda youtube Reuters / TRT dünya tarafından tanıtıldı. Bu 3dk TV programı okulumuza daha iyi anlamak için yardımcı olur düşünüyorum! https://www.youtube.com/watch?v=g9bpBT3K0NU

<3> Bizim facebook sayfasında günlük sınıfın fotoğrafını yayınlamak. https://www.facebook.com/tokyosushiacademytsukiji/ Bizim Mezunların ■ Biz 4000'den fazla mezunlar ve TSA 2002 kurulmuş beri 50'den fazla ülkede yeni bir kariyer bulundu. Yunanistan'dan bizim mezun biri Kasım 2017 tarihinde ilk Şefler Dünya Zirvesi ödül töreninde dünyanın en iyi 100 şefler arasında seçildi. http://www.ekathimerini.com/214141/article/ekathimerini/life/greek-sushi-master-among-worlds-100-best-chefs

http://www.ekathimerini.com/214141/article/ekathimerini/life/greek-sushi-master-among-worlds-100-best-chefs

NEDEN suşi / JAPON MUTFAĞI?

 1. Japon mutfağı dünyada sevilen Tarım, Ormancılık ve Balıkçılık Japonya'nın Bakanlığı tarafından yürütülen araştırmaya göre, Japon restoran veya Japonca füzyon restoranı ölçüde 2015 yılında 2013 ve 89,000 yılında 55,000 2006 yılındaki yaklaşık 24.000 onların sayısını artırdı.
 2. “Japon mutfağı,” en gözde yabancı mutfağı favori yabancı mutfağı hakkında ankette, Çin, Hong Kong, Güney Kore, Tayvan, Fransa ve İtalya'da insanların en favori olarak Japon mutfağı seçilmiş. (2013 Japon Dış Ticaret Örgütü)
 3. Ülkede kalan Japon şefler Dünyada yüksek talebe rağmen, bugünün Japon şefler kendi ülkelerinin ve böylece Japon mutfağı şefler çok dünyada ihtiyaç vardır rahat bir ortamda kalma eğilimindedir.
 4. “Dashi” “Umami” nin Trend “Dashi” ve “umami” Japon mutfağının temel bileşenleri, dünyanın her yerinden dikkat çekmektedir. dünyaca ünlü restoranlar Şefler Japon mutfağı öğrenmek için Tokyo ziyaret.
 5. Japon / Japon füzyon mutfağı başarılı örnekler Böyle Nobu, Zuma ve Morimoto'ya gibi Japon füzyon restoranı, dünyada bir gıda trendi haline gelmiştir.
 6. Dünyada Edo tarzı suşi restoranlar Başarılı vakası Nedeniyle son on yılda dağıtım sistemlerinin gelişmesine, doğrudan Tsukiji balık pazarından taşınan deniz olması Tokyo'da yüksek sınıf restoranlar için ama dünyanın herhangi bir yerinde sadece mümkün hale geldi. titiz müşterilere artırmak üzere, üst seviye Edo tarzı suşi restoranları Hong Kong, New York ve Singapur'da başarılı oldu.

NEDEN TOKYO / Tsukiji?

 1. Tokyo, restoranlar için en rekabetçi alanı 12 milyondan fazla nüfusu ve 150.000'den fazla restoranıyla, Tokyo dünyadaki restoranlar için en rekabetçi alanı olarak bilinir. Şehir sadece Japon değil, aynı zamanda Çin, İtalyan, Fransız ve Tay restoran bulunmaktadır ve JPY500 de (yaklaşık başlayan fiyatlar yüksek kaliteli yemeklerin tadını çıkarabilirler. $ 4).
 2. Michelin Tokyo kabul 2015 yılında Tokyo'da 226 restoran Michelin Rehberi Yıldız kazandırdı. Şehir 99 restoranlar ile ikinci sırayı çok geride Paris, yaprakları ve gurmeler arasında yüksek üne kanıtlıyor.
 3. Restoran Ürünler Tedarikçileri Kappabashi-Caddeye Restoran Ürünler Tedarikçileri Caddesi gibi ünlü Kappabashi, Tsukiji trenle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. sokak mutfak bıçakları, sahte ekran yiyecek veya mutfak ekipmanları mağazaları ile kaplı ve dünyada gıda sanayi ile uğraşanların çekiyor. Sen şefler için restoran ekipmanları yanı sıra araçları bulabilirsiniz.
 4. Büyük ölçekli gıda olaylar Tokyo böyle Ağustos ayında Asya'da restoran işinde en büyük sergisi gibi her Mart ayında düzenlenen Foodex Japonya, veya Japonya Uluslararası Deniz Show gibi büyük ölçekli gıda ile alakalı etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir gıda endüstrisinde ağınızı oluşturmak için olanak sağlar.
 5. Tsukiji Tsukiji Okul dünyaca ünlü Tsukiji balık pazarında yürüyerek 5 dakika mesafede yer almaktadır. Sen dünyanın en iyi malzemelerle pazarda tedarikçileri ile ağınızı oluşturabilirsiniz.
 6. Dört sezon bahar, yaz, sonbahar ve kış yaşandığı ederek, Japon mutfağı ve suşi mevsimsel özünü hissedebilirsiniz. Bu, yalnızca Japonya'da olabilir deneyimdir.
 7. Japonya'da Kendi faaliyetleri Hafta sonu ve tatil günlerinde, sen bir kaplıca banyosu alarak havai fişek veya kiraz çiçekleri inceleyen, güveç partileri birleştirme veya Izakaya de (Japon tarzı bir pub) içme, kayak gibi, kendi etkinliklerinden de yararlanabilirsiniz.

NEDEN TSA?

 1. Önceki başarılar ve ağ 2002 yılında TSA kuruluşundan bu yana, 4000'den fazla mezunlar üzerinde 50 ülkede yeni bir kariyer bulundu. Aynı amaç peşinde dünyanın her yerinden gelen şefler karşılamak ve entelektüel motivasyon yükseltmek ya da yeni iş ortakları bulabilirsiniz.
 2. İngilizce otantik Japon mutfağının öğretir tek okul TSA (Tokyo Sushi Akademisi) İngilizce'de otantik Japon mutfağının öğrenebilir tek okuldur. Orada Japon mutfağı için diğer okullar, ancak Japonca öğretmek ve JLPT N-2 seviyesinde (iş düzeyi) Dil yeterliliğini gerektirir.
 3. Ders Üstün futbol oyuncular her zaman olağanüstü antrenörler yapmazlar. Benzer şekilde, pişirme eğitmenler deneyim ve mantıklı gerekir. suşi ve “izlemek ve öğrenmek” için şefler gerektirir Japon mutfağının, alanında bizim tutkulu öğretmenler öğretim yabancıların kendi deneyim yararlanmak ve soruların hepsini cevap verecektir.
 4. Pratik dersler + kaynakları TSA çeşitli balık ve malzemeler ama suşi ve Japon mutfağı hakkında da geniş değişmekteydi İngilizce kaynakları kullanarak sadece pratik dersler bulunmaktadır. Bu kaynaklar suşi ve Japon mutfağının tarihinden en son eğilim arasında değişen, çeşitli şekillerde öğrenmek için izin verecektir.
 5. faaliyetler Ayrıca farklı perspektiflerden Japon mutfağı bilgi edinebilmesi için, Tsukiji ve Kappabashi için geziler dahil sınıf dışında etkinlikler sunuyoruz.
 6. Japonya'da yaşam için destek TSA önce ve Tokyo'da tadını böylece Japonya'da geldikten sonra bizim elverdiğince size destek olacak; Biz deprem durumunda bir oryantasyon ve emniyet protokolünü sağlayarak Japonya'da yaşam için konut ve hazırlanması için arama size yardımcı olacaktır.
 7. Kariyer desteği Eğer TSA mezun sonra, iş değiştirme veya iş yeri açma konusunda size yardımcı olacaktır.

Konumlar

Tokyo

Tokyo Sushi Academy

Address
2F KY Bldg, 4-7-5 Tsukiji, Chuo-ku, Tokyo, Japan
160-0023 Tokyo, Japonya
Telefon
+81 3-3362-1755