Cambridge International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cambridge International College başarılı bir kariyer için iddialı DÜNYADA ERKEK VE KADIN AKREDİTE, PROFESYONEL ÇALIŞMA, EĞİTİM VE İNGİLTERE İTİBAREN EĞİTİM, SAĞLAR

Cambridge International College çalışma, eğitim ve öğretim alanında saygın, deneyimli, verimli ve profesyonel bir kurumdur. Koleji ve bizim bir numaralı öncelik odak, çok basittir; bu:

"Bilgi, anlayış, yetenek ve yetkinlik ile bizim Üyeler sağlamak, profesyonel, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kurslar vermek, ve hangi iyi iş bulma ve kariyer başarıya ulaşmak için bizim Üyeler sağlayacaktır."

Burada size, alakalı ilginç ve rahatlatıcı bulursunuz Cambridge International College, hakkında bilmek için bilgi başka bir 10 adettir:

  • Cambridge International College kökenleri (2015 80 yıldönümü idi) 1935 kadar uzanmaktadır. 1935 Dört beyler - girişimci JJ Cleaver, akademisyen Dr. Joseph Lee, öğretmen David Hume ve yönetici Leslie Cowham - olumlu her ülkede erkeklerin milyonlarca kadın ve yaşamlarını etkiledi bir kurum oluşturmak için Cambridge ve Londra'da biraraya geldi Dünya - ve hala 80 yıl sonra yani yapıyor.
  • Çekirdek faaliyetler ve Koleji uzmanlık alanları profesyonel yazma, geliştirme ve Çalışma ve Eğitim Materyalleri üretimini iş, yönetim ve idare üzerinde bir konsantrasyon ile, ve muhasebe, pazarlama ve İK gibi ilgili konularda geniş bir yelpazede yer alıyor. Bu Eğitim Materyalleri Diploma ve Yüksek Ödülleri'nde yol onayladı, onaylı ve akredite mesleki kariyer geliştirme Çalışma ve Eğitim Programları ve sunulan Yükseköğretim Programlarının (Ücretine dahil) ayrılmaz bir parçasıdır.
  • Kolej Öğrenme ve Gelişim, EDI (Eğitim Geliştirme International) İngiliz Enstitüsü tarafından da dahil olmak üzere dünya çapında onaylanmış ve İngiltere'de tanınan ve akredite kabul edilir Uzaktan Eğitim Uluslararası Birliği (bağımlılıkla), Liderlik ve Yönetim Enstitüsü (ILM) , Değerlendirme ve Öğrenme Sağlayıcıları Akreditasyon (EALP), Ulusal Akreditasyon Kurulu, TEVETA, ve diğerleri. Kolej aynı zamanda prestijli BILD Kalite Mark elde etti, kayıtlı UK Öğrenme Sağlayıcı (UKRLP) 'dir, ve aynı zamanda Uluslararası Kalkınma Departmanı olarak organları ile tescil edilmiştir.
  • Üniversite şu anda 100'ün üzerinde farklı kurs başlıklarını sunuyor ve düzenli olarak dünyanın dört bir yanından, kariyer başarısı arıyorlar iddialı erkeklerin ve kadınların taleplerini karşılamak yeni ders ekler. özel ve özel olarak sunulan Bakalorya ve EBA programları için özellikle çeşitli uzmanlık, kurs başlıkları hazırlanan - özel istek üzerine - Buna ek olarak, Kolej bazen sunabilir.
  • Belli bir anda Koleji genellikle Koleji gerçekten uluslararası bir kurum haline dünyada 100 ila 125 ulus ve ülkelerin Üyeler vardır. Geçerli baskılı İzahname bu ülkelerin daha fazla 65 Koleji Üyeler ve mezunları sahiptir. babalar / anneler ve oğulları / kızları - - sayısız aynı ailenin vesilelerle nesillere ile inceledik ve Koleji'nden ödüllerini elde etti.
  • Cambridge International College geçerli Müdürü Dr. Stephen M Lawson, bir saygın, son derece deneyimli, ünlü eğitimci. Dr Stephen Lawson dünyanın her kıtasına ziyaret etti ve birlikte Koleji personeli ve yöneticileri ile geniş bir bilgi ve dünya çapında iddialı erkek ve kadınların eğitim ve kariyer ihtiyaçlarını deneyime sahiptir. Dr Stephen Lawson Koleji, Dr. Jospeh Lee kurucularından birinin yeğeni olduğunu ve yüzlerce üyeler (öğrenciler ve öğrenci) ve dünya genelinde aileleri binlerce yaşamlarını iyileştirmek yer almıştır.
  • ile okuyan üyelerinin çoğunluğu iken - ya da inceledik - Üniversite Koleji profesyonel uzaktan eğitim yöntemiyle bunu College de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sağlayan dünya çapında 50'den fazla Ortaklık örgütleri vardır: yardımcı College ile kayıt ve temas yerel noktası olmak için başvuranların; Bazı Bağlı da, ya da akşamları veya hafta sonları part-time ya da full-time olarak olabilir ders, sınıf veya öğretici destek sağlamak; ve Sınav gözetmenlik / denetim hizmeti.
  • % 30 ve% 60 Koleji Üyeliği arasında ortalama - tavsiye edilen ya da tanıtıldı Koleji geçmiş veya şimdiki üyeleri tarafından, ya da kimin daha ileri çalışmalar için yeniden kayıt yaptırmış olan erkek ve kadınların oluşur - Üyeler (öğrencilerin veya öğrenci) kayıtlı sonra Koleji Koleji ile bir önceki kursu tamamlayan.
  • CIC ile çalışmanın asgari yaş 18'dir; Biz kayıt en yaşlı kişi 84 yaşında olduğuna inanıyorum rağmen hiçbir yaş sınırı yoktur; Bu bir beyefendi idi - bir doktor - yeni bir tıbbi işyeri açma ve verimli ve başarılı bir şekilde çalıştırmak için nasıl bilmek gerekiyordu Batı Hint Adaları'nda Trinidad & Tobago, gelen. zaman Batı Hint Adaları bir tur oldu Cambridge International College, mevcut Müdür Yardımcısı onun Doktorun eşi ve arkadaşları katıldı İşletme Yönetimi ve Yönetim Diploması, ve diğer bir grup doktor sunmak başardı Ayrıca son zamanlarda kendi CIC çalışmalarını tamamlayan üyeler; Bu Koleji ile yaptığı 20 + yaşındaki Yardımcısı Müdüründen favori hikâyelerinden biri olmaya devam etmektedir.
  • Kolej çok ciddiye akredite ve onaylanan statü, güvenilirliğini ve onayı ve yüksek itibar ve standartları alır (ve Kolejin Üyenin başarıları kalite ve Koleji statüsüne kanıtlamak izin mutlu - Bu web sitesi, düzenli Bülten ve diğer Koleji yayınlar haberler, raporlar ve Üyelerinin başarı öyküleri) örnekler vermek. onaylanmış ve akredite durumunun bir parçası olarak Koleji düzenli titiz denetim ve içeren profesyonel ve yetkili kurumlar tarafından denetlenmektedir: kalite güvence süreçleri; öğrenme programlarının sağlanması için içeriği, yapısı ve değerlendirme standartları; Kaliteli eğitim ve öğretim sağlanmasının; Uygun hedefleri ve bunların gerçekleştirilmesi için koşullar bakımı; yüksek kaliteli öğrenme ve gelişme teslim.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

"Beni de proje yönetimi benim lisansüstü sertifikası için Lisans Eğitim Enstitüsü olarak kabul kazanmak bana yardımcı benim öğrenme yükseltmek için yardımcı teşekkür ederiz. benim ücretini ödemek için senin Koleji'nde benim çalışmaları ile yeni bir şirket bana bir kredi ilerlemiştir. "

Danial Kardinal Langton Gana yazdı

Konumlar

Aziz Peter

Address
Heron House
JE3 7BY Aziz Peter, Aziz Peter, Jersey
Telefon
+44 534 485485