Resmi açıklamayı okuyun

Cambridge International College başarılı bir kariyer için iddialı DÜNYADA ERKEK VE KADIN AKREDİTE, PROFESYONEL ÇALIŞMA, EĞİTİM VE İNGİLTERE İTİBAREN EĞİTİM, SAĞLAR

Cambridge International College çalışma, eğitim ve öğretim alanında saygın, deneyimli, verimli ve profesyonel bir kurumdur. Koleji ve bizim bir numaralı öncelik odak, çok basittir; bu:

"Bilgi, anlayış, yetenek ve yetkinlik ile bizim Üyeler sağlamak, profesyonel, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kurslar vermek, ve hangi iyi iş bulma ve kariyer başarıya ulaşmak için bizim Üyeler sağlayacaktır."

Burada size, alakalı ilginç ve rahatlatıcı bulursunuz Cambridge International College, hakkında bilmek için bilgi başka bir 10 adettir:

 • Cambridge International College kökenleri (2015 80 yıldönümü idi) 1935 kadar uzanmaktadır. 1935 Dört beyler - girişimci JJ Cleaver, akademisyen Dr. Joseph Lee, öğretmen David Hume ve yönetici Leslie Cowham - olumlu her ülkede erkeklerin milyonlarca kadın ve yaşamlarını etkiledi bir kurum oluşturmak için Cambridge ve Londra'da biraraya geldi Dünya - ve hala 80 yıl sonra yani yapıyor.
 • Çekirdek faaliyetler ve Koleji uzmanlık alanları profesyonel yazma, geliştirme ve Çalışma ve Eğitim Materyalleri üretimini iş, yönetim ve idare üzerinde bir konsantrasyon ile, ve muhasebe, pazarlama ve İK gibi ilgili konularda geniş bir yelpazede yer alıyor. Bu Eğitim Materyalleri Diploma ve Yüksek Ödülleri'nde yol onayladı, onaylı ve akredite mesleki kariyer geliştirme Çalışma ve Eğitim Programları ve sunulan Yükseköğretim Programlarının (Ücretine dahil) ayrılmaz bir parçasıdır.
 • Kolej Öğrenme ve Gelişim, EDI (Eğitim Geliştirme International) İngiliz Enstitüsü tarafından da dahil olmak üzere dünya çapında onaylanmış ve İngiltere'de tanınan ve akredite kabul edilir Uzaktan Eğitim Uluslararası Birliği (bağımlılıkla), Liderlik ve Yönetim Enstitüsü (ILM) , Değerlendirme ve Öğrenme Sağlayıcıları Akreditasyon (EALP), Ulusal Akreditasyon Kurulu, TEVETA, ve diğerleri. Kolej aynı zamanda prestijli BILD Kalite Mark elde etti, kayıtlı UK Öğrenme Sağlayıcı (UKRLP) 'dir, ve aynı zamanda Uluslararası Kalkınma Departmanı olarak organları ile tescil edilmiştir.
 • Üniversite şu anda 100'ün üzerinde farklı kurs başlıklarını sunuyor ve düzenli olarak dünyanın dört bir yanından, kariyer başarısı arıyorlar iddialı erkeklerin ve kadınların taleplerini karşılamak yeni ders ekler. özel ve özel olarak sunulan Bakalorya ve EBA programları için özellikle çeşitli uzmanlık, kurs başlıkları hazırlanan - özel istek üzerine - Buna ek olarak, Kolej bazen sunabilir.
 • Belli bir anda Koleji genellikle Koleji gerçekten uluslararası bir kurum haline dünyada 100 ila 125 ulus ve ülkelerin Üyeler vardır. Geçerli baskılı İzahname bu ülkelerin daha fazla 65 Koleji Üyeler ve mezunları sahiptir. babalar / anneler ve oğulları / kızları - - sayısız aynı ailenin vesilelerle nesillere ile inceledik ve Koleji'nden ödüllerini elde etti.
 • Cambridge International College geçerli Müdürü Dr. Stephen M Lawson, bir saygın, son derece deneyimli, ünlü eğitimci. Dr Stephen Lawson dünyanın her kıtasına ziyaret etti ve birlikte Koleji personeli ve yöneticileri ile geniş bir bilgi ve dünya çapında iddialı erkek ve kadınların eğitim ve kariyer ihtiyaçlarını deneyime sahiptir. Dr Stephen Lawson Koleji, Dr. Jospeh Lee kurucularından birinin yeğeni olduğunu ve yüzlerce üyeler (öğrenciler ve öğrenci) ve dünya genelinde aileleri binlerce yaşamlarını iyileştirmek yer almıştır.
 • ile okuyan üyelerinin çoğunluğu iken - ya da inceledik - Üniversite Koleji profesyonel uzaktan eğitim yöntemiyle bunu College de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sağlayan dünya çapında 50'den fazla Ortaklık örgütleri vardır: yardımcı College ile kayıt ve temas yerel noktası olmak için başvuranların; Bazı Bağlı da, ya da akşamları veya hafta sonları part-time ya da full-time olarak olabilir ders, sınıf veya öğretici destek sağlamak; ve Sınav gözetmenlik / denetim hizmeti.
 • % 30 ve% 60 Koleji Üyeliği arasında ortalama - tavsiye edilen ya da tanıtıldı Koleji geçmiş veya şimdiki üyeleri tarafından, ya da kimin daha ileri çalışmalar için yeniden kayıt yaptırmış olan erkek ve kadınların oluşur - Üyeler (öğrencilerin veya öğrenci) kayıtlı sonra Koleji Koleji ile bir önceki kursu tamamlayan.
 • CIC ile çalışmanın asgari yaş 18'dir; Biz kayıt en yaşlı kişi 84 yaşında olduğuna inanıyorum rağmen hiçbir yaş sınırı yoktur; Bu bir beyefendi idi - bir doktor - yeni bir tıbbi işyeri açma ve verimli ve başarılı bir şekilde çalıştırmak için nasıl bilmek gerekiyordu Batı Hint Adaları'nda Trinidad & Tobago, gelen. zaman Batı Hint Adaları bir tur oldu Cambridge International College, mevcut Müdür Yardımcısı onun Doktorun eşi ve arkadaşları katıldı İşletme Yönetimi ve Yönetim Diploması, ve diğer bir grup doktor sunmak başardı Ayrıca son zamanlarda kendi CIC çalışmalarını tamamlayan üyeler; Bu Koleji ile yaptığı 20 + yaşındaki Yardımcısı Müdüründen favori hikâyelerinden biri olmaya devam etmektedir.
 • Kolej çok ciddiye akredite ve onaylanan statü, güvenilirliğini ve onayı ve yüksek itibar ve standartları alır (ve Kolejin Üyenin başarıları kalite ve Koleji statüsüne kanıtlamak izin mutlu - Bu web sitesi, düzenli Bülten ve diğer Koleji yayınlar haberler, raporlar ve Üyelerinin başarı öyküleri) örnekler vermek. onaylanmış ve akredite durumunun bir parçası olarak Koleji düzenli titiz denetim ve içeren profesyonel ve yetkili kurumlar tarafından denetlenmektedir: kalite güvence süreçleri; öğrenme programlarının sağlanması için içeriği, yapısı ve değerlendirme standartları; Kaliteli eğitim ve öğretim sağlanmasının; Uygun hedefleri ve bunların gerçekleştirilmesi için koşullar bakımı; yüksek kaliteli öğrenme ve gelişme teslim.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

"Beni de proje yönetimi benim lisansüstü sertifikası için Lisans Eğitim Enstitüsü olarak kabul kazanmak bana yardımcı benim öğrenme yükseltmek için yardımcı teşekkür ederiz. benim ücretini ödemek için senin Koleji'nde benim çalışmaları ile yeni bir şirket bana bir kredi ilerlemiştir. "

Danial Kardinal Langton Gana yazdı

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Cambridge International College

sağlam bir anlayış ya da iş ve gelişmiş yönetim ve uygulama çok önemli yönleri ile, bankacılık ve finans yönetimi uzman bilgi sağlayan popüler Programı. ... [+]

Banka, finans ve Yönetimi Başarılar Diploma BANKACILIK, FİNANS, İŞ VE YÖNETİM ÖNEMLİ KARİYER ALANLARINDA ÜZERİNE AYRINTILI VE İLGİNÇ bilgisi ve anlayışı sağlar bir PROGRAMI.

sağlam bir anlayış ya da iş ve gelişmiş yönetim ve uygulama çok önemli yönleri ile, bankacılık ve finans yönetimi uzman bilgi sağlayan popüler Programı. Bir Başarılar Grubu Diploması bulundurma bilgi ve yeteneğini gösterir ve tutucu çalışmanın özel hayatının seçilen alanda başarılı üst düzey yönetici, yönetici veya yönetici olmak için yeterlilik, anlayış ve potansiyele sahip olduğunu belirtir ve genel sektöründe, yönetim, iş bankacılık, finans ve diğer kariyer meslekler.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
21 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International College

Program Lojistik organize ve kontrol, planlama üzerinde duruluyor, Malzeme ve Tedarik Zinciri Yönetimi faaliyetleri - herhangi bir girişim başarılı yönetimi için kilit un ... [+]

Lojistik, Malzeme ve Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma BU BÜYÜK PROGRAMI MODERN LOJİSTİK KATILAN ETKİNLİKLERİ GENİŞ ÜZERİNE Öğrenim SAĞLAR DAHİL MALZEME TAŞIMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ: FİZİKSEL DAĞITIM, MALZEME YÖNETİMİ, ULAŞTIRMA, kolaylaştırmak MÜŞTERİ HİZMETLERİ, SATIN ALMA, SİPARİŞ İŞLEME, satın alma, depolama, stok kontrolü, SİPARİŞ TOPLAMA VE sıralanırken, AMBALAJ VE DESPATCH, LOJİSTİK PROJE YÖNETİMİ.

Program Lojistik organize ve kontrol, planlama üzerinde duruluyor, Malzeme ve Tedarik Zinciri Yönetimi faaliyetleri - herhangi bir girişim başarılı yönetimi için kilit unsurları - ve yönetim sürecinin önemli bir parçası olarak stratejik planlama ve karar verme kapsar. Program yer ve zamanda yönetici ve lojistik faaliyetlerinde veya ürün ve hizmetler müşterilere hazır olduğunu garanti katılan her seviyedeki personelin (ya da müşteri ya da alıcıların) için idealdir ve durumda ve istenen formu, verimli, karlı ve uygun maliyetli bir şekilde.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International College

Başarılı olmak için küresel işletme sahipleri, personel, çalışanlar ve yöneticiler uluslararası ticareti anlamak için eğitilmelidir - uluslararası ticaret iyi bir anlayış ... [+]

Uluslararası İşletme ve Ticaret Diploması BAŞARILI ULUSLARARASI İŞ, İTHALAT VE İHRACAT İÇİN PRATİK VE ERİŞİLEBİLİR GİRİŞ; PROGRAM DA tanımlar ve ETKİN BİR İHRACAT PAZARLAMA PLANI GELİŞTİRMEK İÇİN ele alınması gereken faktörleri açıklar.

Başarılı olmak için küresel işletme sahipleri, personel, çalışanlar ve yöneticiler uluslararası ticareti anlamak için eğitilmelidir - uluslararası ticaret iyi bir anlayışa sahip yönetici ve personel, üretecek, bu program uluslararası başarılı bir iş yardımcı olmak için bilgi ve beceri ile donatılmıştır. İhracat eğitimsiz satış yöneticileri için bir etkinlik değildir; o profesyonel bir şekilde ve etkili bir uluslararası pazarlama stratejisi geliştirildi ise yapılırsa ödüllendirici ve karlı olabilir ihracat; bu nedenle bu program potansiyel ihracat ve 'ürün uyum' ve standartları ve hedef ülkelerin kültür gereksinimlerini karşılayan ürünlerin önemini değerlendirmek için nasıl öğretir. Bu pazarlama kavramları ve araçları ile ilgilenir ve hedef pazarlara girmek için kullanmak etkin pazarlama kavramları ve stratejileri açıklar. Bu fiyatlandırma, taşımacılık ve lojistik, para birimi, dokümantasyon ve sigorta ve uluslararası hukuk ile ilgili sözleşmeler inceler; ve başarılı ithalat ve ihracat gereksinimleri içine, pratik, yararlı ve kapsamlı bir temel verir.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International College

Bu Programın amacı, yetkili, bilgili, verimli ve saygın yöneticileri, iş adamları, yöneticiler ve yöneticiler üretmektir. ... [+]

Yönetici İşletme Iddialı ERKEK VE BAŞARILI VE ETKİLİ LİDERLER, yöneticiler ve üst düzey yöneticiler olmayı hedefleyen KADINLAR İÇİN SUNULAN A, ESNEK KEYİFLİ VE YÜKSEK KALİTELİ ULUSLARARASI PROGRAMI.

Bu Programın amacı, yetkili, bilgili, verimli ve saygın yöneticileri, iş adamları, yöneticiler ve yöneticiler üretmektir. Bu Program sitesinde, önemli ilginç, teknik, pratik ve uzman konularda geniş bir yelpazede ele alacağız ve önde gelen uzmanlar tarafından hazırlanan profesyonel olarak üretilen bir çalışma ve eğitim materyallerinin hızla ve keyifle öğrenmek mümkün olacak. Ayrıca edinilen pratik ve teorik bilgi karıştırmak için, ve analitik yeteneğini artırmak için bir iş proje hazırlamaktır fırsat var. Program büyük ölçüde beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve daha yüksek seviyelere bilgi ve güveni alacaktır. Bu program, başarılı bir yönetici düzeyinde kariyer için yolu ve İşletme, Yönetim ve İdare uzmanlaşmak için bir fırsattır.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International College

Bu program, modern yönetim ve idare hakkında açıklıyor - planlamak, kontrol koordine etmek nasıl motive ve kurşun - ve nasıl anlamak ve iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, ... [+]

Yönetim ve İşyeri Güvenliği Başarılar Diploma YUKARIDAKİ BİRİ OLMAK İÇİN DİLEĞİYLE VE KİMSEYE - BU MEVCUT yöneticilerinin, denetçiler, işletme sahipleri ve ÇALIŞANLARIN BİR İK VE / VEYA SAĞLIK VE GÜVENLİK ROLÜ İLE İÇİN İDEAL PROGRAM IS. MÜKEMMEL BİR MÜDÜR OLMAK ODAKLANAN, DA SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VE ÇALIŞANLARI, PERSONEL VE ​​DİĞERLERİ İÇİN ÖRGÜTLERİ ÇEŞİTLİ yasal yükümlülükler HAYATİ alanı kaplamaktadır.

Bu program, modern yönetim ve idare hakkında açıklıyor - planlamak, kontrol koordine etmek nasıl motive ve kurşun - ve nasıl anlamak ve iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, pratik, teorik ve hukuki yönlerini kontrol etmek. Bu yöneticiler ve yöneticilerin görevleri, rolleri ve sorumlulukları açıklar ve yönetim ve yönetim faaliyetleri hakkında - ve nasıl hukuki ve sağlık ve güvenlik konularında iyi bir anlayış ile, yetkili bilgili ve pro-aktif yemlik olmak. Bir Başarılar Grubu Diploması bulundurma bilgi ve yeteneğini gösterir ve tutucu başarılı üst düzey yönetici, yönetici veya yönetici olmak için yeterlilik, anlayış ve potansiyele sahip olduğunu gösterir.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
21 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

Cambridge International College

Bu program bakış stratejik açıdan pazarlama kavramları bakar, pazarlama ve yönetim düşünce için bir çerçeve sunmaktadır; stratejik pazar planlanması ve çekirdek strateji ... [+]

Pazarlama Stratejisi Yönetimi Yüksek Lisans Diploması ustalık PAZARLAMA İÇİN PRATİK BİR, STRATEJİK, YÖNETİM YAKLAŞIMI SAĞLAYAN BİR PROGRAM, piyasadaki İHTİYAÇ VE FIRSATLAR KARŞI ORGANİZASYON AMAÇLARI VE KAYNAK DENGESİNE.

Bu program bakış stratejik açıdan pazarlama kavramları bakar, pazarlama ve yönetim düşünce için bir çerçeve sunmaktadır; stratejik pazar planlanması ve çekirdek strateji geliştirmek için nasıl gördüğü; tanımlamak ve segment piyasaları, müşteri memnuniyeti, kalite, değer ve hizmet yoluyla ilişkiler kurmak için; ve büyümeyi gerçekleştirmek. Pazarlama çok önemli bir iş role sahiptir - bu müşterinin ihtiyaçlarını belirlemek yardımcı olur ve istediği ve bir şirket hizmet edebilir piyasalar ve en iyi nasıl bunu hedef belirler; pazarlama sonra uygun ürün, hizmet ve bu pazarlara hizmet programları tasarımına rehberlik yardımcı olur. Bu program, bu temel kavramları ve nasıl ürün ve hizmet firmaları, tüketici ve iş piyasaları, kar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, yerel ve küresel şirketler ve küçük ve büyük işletmeler de dahil olmak üzere, modern stratejik pazarlama, uygulamak kapsar.... [-]

Jersey Saint Peter
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku