Airtravel Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AIR TRAVEL HAVACILIK AKADEMİSİ dünya çapında tanınan diploma almak için fırsat hem maddi ve pratik herkesi sağlamak amacıyla kuruldu. Amacımız profesyonel yüksek standartlarda bizim öğrenciler yetiştirmek ve öğrencilerin kariyerleri içine başarılı bir giriş sağlamak için bilgi, eğitim ve gerekli becerileri ile donatmaktır.

Kıbrıs'ta bir eğitim merkezi, her ikisi de profesyonel verildi ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından tanınan, bizim sanayi güvenli ve tutan bir işgücü için kariyer büyüme için bir taahhüt ile, her yıl havacılık uzmanları ve işletmeler yüzlerce tren potansiyeline sahip sürdürülebilir.

uluslararası standartlar ve endüstri düzenlemelere eğitim uygulamaları anlayışı, ders sağlamak ve işyerinde tanımlanan zorlukların üstesinden.

her bütçeye ve ihtiyaçlarını kapsayan - sınıflar, mesafe, ya da bir şirkette - Hava Seyahat Havacılık Akademisi esnek eğitim çözümleri sunmaktadır. Eğer deneyimsiz bir ya da bir uzman, sadece uluslararası onaylı eğitim akademisi olsun, Havacılık ve Turizm Sektöründe profesyonel bir kariyer için başarıyı garanti eder.

2011 yılında IATA & HARVARD Havacılık ve Turizm alanında Yönetimi sunmak için güçlerini birleştirdi. Bizim Training Academy Harvard Üniversitesi'nde diploma sunmak için ayrıcalığına sahiptir.

Eğer rakip çoğunluğu üzerinde kesin bir avantaj olduğunu bulma, iş piyasasında öne geçmek için, IATA kursları IATA-Harvard Liderlik & YÖNETİM DİPLOMA bir program seçme avantajı kazanmak. Hava Seyahat Havacılık Akademisi eğitmek ve Havacılık ve Turizm Endüstrisinde profesyonellerin nesil hazırlamak için, ana amacı olarak vardır.

Uzmanları zaten çalışıyor ama onların bilgilerini geliştirmek için fırsat istersiniz? Biz IATA / HARVARD mührü ile tekrar size özel yoğun programlar sunuyoruz.

Bu eğitim programları ile, AIR TRAVEL HAVACILIK AKADEMİSİ IATA & HARVARD tüm Dünya Havacılık ve Seyahat personelinin nesil katkıda birlikte.

AirTravelProfile

Konumlar

Strovolos

Address
41 Stavrou Avenue
2035 Strovolos, Lefkoşa, Kıbrıs Cumhuriyeti