Crew Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CA Havacılık Yönetim Hizmetleri

CA Havacılık Yönetim Hizmetleri Ltd a) kapsamlı B2B danışmanlık hizmetleri ve b) CA Crew Academy aracılığıyla bireylere ve şirketlere nitelikli eğitim kursları sunan kurulmuş bir havacılık şirketidir.

Ekip olarak, havacılık endüstrisinin her alanında farklı arka plan bilgisine sahibiz ve paylaşmaya hazırız. Tesislerimizde veya müşterinin istediği ve herhangi bir Havayolu şartını yerine getirebileceği özel kurslar sunabiliriz.

CA Havacılık Yönetimi Hizmetleri, Kabin Mürettebatı, Pilotlar ve Yer Personeli güvenlik eğitimi için havayolları ve bireylere düşük maliyetli eğitim çözümleri sunmaktadır. İşe alım hizmetleri, hem deneyimli hem de deneyimsiz uçuş görevlileri için de mevcuttur.

CA Crew Academy , Kıbrıs EASA Yönetmeliği uyarınca Sivil Havacılık Dairesi tarafından onaylanmış bir Eğitim Örgütüdür (ATO 007). CA Crew Academy , dünya çapında tanınan sertifikalı eğitim kursları sunmaktadır.

Crew Academy , yıl boyunca faaliyetlerine pilot Uçuş Simülatörü eğitimi sunarak bir sonraki gelişim aşamasına geçiyor.

Yönetim ekibi

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak için ortak hedefimiz tarafından yönetilen son derece yetenekli havacılık profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. İnsanların yüksek kişisel standartlara ve kendi yetkinliklerini geliştiren şirketlere ulaşmasına yardım etmeyi seviyoruz. Ekibimiz, kaliteli eğitim ve hizmetler yoluyla yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için güçlerini birleştirdi. Mükemmeliyet elde etmek için müşterilerimizle sinerji yaratmaya inanıyoruz!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Konumlar

Larnaka

Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 Larnaka, Larnaka, Kıbrıs Cumhuriyeti
Telefon
0035724323288