Resmi açıklamayı okuyun

CA Havacılık Yönetim Hizmetleri

CA Havacılık Yönetim Hizmetleri Ltd a) kapsamlı B2B danışmanlık hizmetleri ve b) CA Crew Academy aracılığıyla bireylere ve şirketlere nitelikli eğitim kursları sunan kurulmuş bir havacılık şirketidir.

Ekip olarak, havacılık endüstrisinin her alanında farklı arka plan bilgisine sahibiz ve paylaşmaya hazırız. Tesislerimizde veya müşterinin istediği ve herhangi bir Havayolu şartını yerine getirebileceği özel kurslar sunabiliriz.

CA Havacılık Yönetimi Hizmetleri, Kabin Mürettebatı, Pilotlar ve Yer Personeli güvenlik eğitimi için havayolları ve bireylere düşük maliyetli eğitim çözümleri sunmaktadır. İşe alım hizmetleri, hem deneyimli hem de deneyimsiz uçuş görevlileri için de mevcuttur.

CA Crew Academy , Kıbrıs EASA Yönetmeliği uyarınca Sivil Havacılık Dairesi tarafından onaylanmış bir Eğitim Örgütüdür (ATO 007). CA Crew Academy , dünya çapında tanınan sertifikalı eğitim kursları sunmaktadır.

Crew Academy , yıl boyunca faaliyetlerine pilot Uçuş Simülatörü eğitimi sunarak bir sonraki gelişim aşamasına geçiyor.

Yönetim ekibi

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak için ortak hedefimiz tarafından yönetilen son derece yetenekli havacılık profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. İnsanların yüksek kişisel standartlara ve kendi yetkinliklerini geliştiren şirketlere ulaşmasına yardım etmeyi seviyoruz. Ekibimiz, kaliteli eğitim ve hizmetler yoluyla yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için güçlerini birleştirdi. Mükemmeliyet elde etmek için müşterilerimizle sinerji yaratmaya inanıyoruz!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Crew Academy

5 yıldan fazla bir süre için uçuş vergisi yapılmaması nedeniyle para dışına çıkarılan Kabin Mürettebatı ve Avrupa Kabin Ekibi'ne katılmayan Kabin Ekipleri artık kolayca E ... [+]

5 yıldan fazla bir süre için uçuş vergisi alınmadığı için para doldurulamayan Kabin Mürettebatı ve Avrupa Kabin Ekibi'ne katılmayan Kabin Ekipleri artık kolayca EASA CABIN CREW ATTESTATION'a dönüştürebiliyor.

Kısa bir hazırlık ve kendi kendine çalışma sürecinin ardından beş günlük yerinde yoğun bir kursa katılın.

Kurs, AB 290/2012, Ek V ve Kısım 1 - Kısım CC'ye göre tüm teorik ve pratik eğitimi içermektedir.

Havacılık ve havacılık yönetmelikleri hakkında genel teorik bilgiler, kabin ekibinden gereken görev ve sorumluluklara ilişkin tüm unsurları kapsar ve şunları içerir:

İletişim eğitimiİnsan Faktörleri ve CRM eğitimiYolcu taşıma eğitimiAero-tıbbi yönleri ve ilk yardım eğitimiHayatta kalma eğitimiTehlikeli mallar veGüvenlik eğitimi... [-]
Kıbrıs Cumhuriyeti Larnaka
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Crew Academy

Kurs, AB 290/2012, Ek V ve Kısım 1 - Kısım CC'ye göre tüm teorik ve pratik eğitimi içermektedir. ... [+]

Kurs, AB 290/2012, Ek V ve Kısım 1 - Kısım CC'ye göre tüm teorik ve pratik eğitimi içermektedir.

Havacılık ve havacılık mevzuatı hakkında genel teorik bilgiler, kabin ekibinden gereken görev ve sorumluluklara ilişkin tüm unsurları kapsamaktadır.

İletişim teknikleri, ortak dil ve terminoloji dahil olmak üzere bir uçuş ekibi ile iletişim. Eğitim sırasında, kabin ekibi arasındaki etkili iletişimin önemi üzerinde durulacaktır.

Havacılıkta insan faktörleri (HF) ve mürettebat kaynak yönetimi (CRM) üzerine bir giriş dersi

Yolcu taşıma ve kabin gözetimi

Aero-tıbbi yönleri ve ilk yardım:

aero-medikal yönler ve hayatta kalma konusunda genel eğitimhipoksi ve oksijen gereksinimlerine özellikle vurgu yaparak uçmanın fizyolojik etkileritemel ilk yardımuçak içi tıbbi acil durumlar ve ilgili ilk yardımilk yardım oksijen, ilk yardım çantaları ve acil tıbbi kitler ve içerikleri de dahil olmak üzere uygun ekipmanın kullanımı;pratik kardiyo-pulmoner resüsitasyon eğitimiseyahat sağlığı ve hijyen... [-]
Kıbrıs Cumhuriyeti Larnaka
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
15 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku