Resmi açıklamayı okuyun

Alexander Koleji

Alexander College Hakkında

Misyon ve Hedefler

Alexander Koleji yardımcı gençlerin yüksek öğrenim topluluğunun katılan yarar. Biz öğrenci merkezli ve destekleyici bir ortamda bir önlisans ve üniversite transferi önde gelen üniversite Çalışmanın ilk iki yıl sağlarlar.

Goller:

 • eş zamanlı olarak İngilizce dil becerilerini artırırken kültürel geçmişleri ve dil yeteneklerini çeşitli öğrenci üniversite çalışma başlayabilir ciddi ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlamak.
 • Kuzey Amerika boyunca ve ötesinde diğer akademik kurumlar tarafından tanınan akademik hazırlık sağlamak ve bu daha ileri çalışmalarla başarılı ilerleme için bir temel sağlar.
 • College toplum hayatında her öğrencinin akademik başarısını ve katılımını destekleyerek bireysel büyüme ve gelişmeyi teşvik.
 • Kurmak ve Üniversite programlarına, etkinlikler ve hizmetlerin her alanında akademik camiada mükemmellik için bir itibarını korumak.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Alexander Koleji

Ne tür belgeler benim uygulamayla göndermeniz gerekiyor?

Aşağıdaki belgeler başvuru için gereklidir:

 • Resmi lise transkript, İngilizce ya da lise son üç yıldır sonuçlarını gösterir resmi veya noter İngilizce tercümesi ile. Hala Sınıf 12 öğrenci mezun olmadan önce geçerli olabilir, ve mezun kez ders kayıtları önce son resmi transkript göndermeleri gerekmektedir.
 • Resmi lise mezuniyet belgesi, İngilizce ya da resmi veya noter İngilizce çevirisi ile.
 • İngilizce test sonuçları (TOEFL, IELTS veya eşdeğeri) Varsa.
 • Diğer Kanadalı kurumlardan diğer tüm resmi ortaöğretim sonrası transkript, varsa.
 • Resmi olmayan Belgeler formu, varsa ile Kabul
 • Vesikalık fotoğraf ve bilgi sayfası
 • Çalışma izni / öğrenci vizesi / Halkla İlişkiler kartı / Kanada vatandaşlığı
 • Sağlık sigortası kapsamı

Ben uluslararası bir öğrenci değilim. Ben herhangi bir özel belgeleri sunmaları gerekiyor?

Evet. Uluslararası öğrenciler ek belgelerin bir çift gerektirir.

 • Bir çalışma izni ders kayıt öncesinde gereklidir.
 • Onaylı İngilizce çeviri İngilizce dilinde olmayan herhangi bir başvuru belgeleri için gereklidir.

Son başvuru tarihi nedir?

Kabul düzenli bir dönemde sınıfların ikinci hafta sonuna kadar açık kalır ve Bahar ve Yaz Yoğun vadede sınıfların ilk hafta sonu. Bu tarih ekleme / bırakma / değiştirme tarihi olarak adlandırılır. Bazı kurslar hızlı doldurabilir ve biz büyük ders seçimi olması için mümkün olduğunca çabuk başvurularını yeni teşvik eder.

Ne zaman sınıflar başlar?

Güz (Eylül-Aralık), Kış (Ocak-Nisan), Bahar (Mayıs-Temmuz) ve yoğun yaz (Temmuz-Ağustos): Akademik yıl dört dönem ayrılmıştır.

Ben bir yurtdışı uluslararası öğrenci olduğumu ve Kanada'ya gelmek için bir çalışma izni için başvuruda bulunmanız gerekir. Ne kadar para bir öğrenim depozito olarak ödemeniz gerekiyor?

Öğrenim mevduat 15 kredilik (1 dönem / 5 ders) ücretleri eşdeğerdir. Bu miktar $ 7,200.00 olduğunu

Nasıl Mali Yardım için başvurabilirim?

Eğitim öğrenci kredileri Kanada ulusal hükümet Alexander College iç öğrenciler için kullanılabilir yanı sıra British Columbia eyaletinde vardır.

üniversite Transfer

Alexander Koleji

Your Choice Üniversitesi ve Programına Kabul Kazanç

Üniversite Transfer Programı kullanarak, öğrenciler ikinci veya üçüncü bir program yılda bir kolej veya üniversite transfer edilebilir birinci ve ikinci sınıf üniversite kursları aracılığıyla çıkarlarını keşfetmek mümkün.

Lisans derecesi genellikle süresi dört yıl olan ve Kanada'da tüm önemli kamu ve özel üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Bu üniversiteler ders kredileri önceden belirlenmiş sayıda tamamlanmasını gerektiren binbaşı (uzmanlık) ve lisans programları ile, bir kredi tabanlı bir sistem kullanır. Standart Lisans derecesi programı toplamda 120 kredilik tamamlanmasını gerektirir.

öğrencilerin okulda bazı ders kredisi tamamladıktan sonra üniversiteye girmek için mümkündür. British Columbia, akredite kamu ve özel kolej ve üniversitelerin çoğunluğu öğrencileri Kabul ve Transferi (BCCAT) sistemi için British Columbia Konseyi içinde kendi seçtikleri bir lisans programından karşı olan ortaöğretim sonrası kredi transferi için izin verir. (Liseyi tamamladıktan sonra doğrudan üniversiteye girme aksine) bir kolej yoluyla üniversiteye girmeye öğrenciler transferi öğrencileri denir.

Bir üniversiteye kayıt olmak için, öğrencilerin o üniversitenin giriş koşullarını yerine getirmek zorundadır aktarın. Ayrıca, öğrenciler belirli fakültelerin, bölümlerin ya da okullara kabul edilmek için program gerekliliklerini yerine getirmek gerekebilir.

Alexander Koleji BCCAT sistemi ve ötesinde içinde aktarılabilir birinci ve ikinci sınıf üniversite kursları geniş bir yelpazede sunuyor. Bu öğrencilerin seçtikleri üniversitede Alexander Koleji alınan dersler için kredi almaya olanak sağlar.

Onları başarılı üniversiteye geçiş sağlayacak dersler seçiminde öğrencilere yardımcı olmak için, Alexander Koleji Akademik tüm öğrencilere Hizmetleri Danışmanlık sunuyor. Akademik Danışmanlar öğrencilerin üniversite ve fakülte kabul gereksinimlerini anlamak ve lisans programı gereklerini yerine getiren bir yolda onları vereceğini bir çalışma planı oluşturmaya yardımcı olur. her öğrencinin kendine özgü duruma bağlı olarak, Akademik Danışmanlar kendi seçtikleri bir üniversiteye yumuşak bir geçiş için bir plan geliştirmek amacıyla kendi önkoşullar ve önceki üniversite ders değerlendirilmesinde öğrencilere yardımcı.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Alexander College

Akademik Amaçlar için İngilizce Programı gerekli temel İngilizce dil yeterlikleri ile Kolej / Üniversite çalışmaları yaklaşım öğrencilerin sağlayan, bir ortaöğretim sonra ... [+]

Akademik amaçlar için İngilizce Kurs Numarası Dersin Adı Üniversite Düzeyinde Ders Uygunluğu ENGL 094 İngilizce Vakıflar 1: Üst-Başlangıç Kullanılamaz ENGL 095 İngilizce Temelleri 2: Orta altı Kullanılamaz ENGL 096 Akademik Hazırlık: Orta Kullanılamaz ENGL 097 Akademik Hazırlık: Upper-Intermediate Kullanılamaz ENGL 098 Akademik Hazırlık: Alt-İleri Kadar 2 üniversite seviyesinde dersleri ENGL 099 Akademik Hazırlık: Gelişmiş Up 3 üniversite seviyesinde dersleri temeller ENGL 094 ve 095 İngilizce daha fazla netlik ve akıcılık gerektiren akademik ilgili beceriler geçmeden önce İngilizce dil temellerini inşa ihtiy... [-]
Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Fen bilimleri önlisans

Alexander College

Bilim Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş ... [+]

Bilim Derecesi Associate

Genel bakış

Bilim Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş tabanlı bilgi ve deneyimlerini sağlamak için tasarlanmış, ya da daha fazla lisans eğitimi için bir temel olarak almaktadır.

Bilim Derecesi programı Associate içinde öğrenciler doğal ve uygulamalı bilimler multi-disipliner bilgi edinmek ve eleştirel düşünme ve araştırma becerilerini geliştireceklerdir. Program aynı zamanda öğrencilere özelleştirmek ve biyoloji, kimya, bilgisayar bilimleri, matematik, ya da fizik olarak kişisel ilgi bir alanda kendi ders odaklanmasını sağlar kapsamlı bir öğrenme deneyimi sağlar. Öğrenciler ayrıca ilk yıl mühendislik ve mühendislik diploma programları için ders çalışma gereksinimleri önemli bir bölümünü yerine getirebilir.... [-]

Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

Alexander College

Associate of Arts Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için haz ... [+]

Associate of Arts Derecesi

Genel bakış

Associate of Arts Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş tabanlı bilgi ve deneyimlerini sağlamak için tasarlanmış, ya da daha fazla lisans eğitimi için bir temel olarak almaktadır.

Sanatlar Lisans programı Associate dahilinde öğrenciler sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler fakültelerinde multi-disipliner bilgi edinmek ve eleştirel düşünme ve araştırma becerilerini geliştireceklerdir. Program ayrıca öğrencilerin kişisel ilgi bir alana odaklanmak için kendi ders özelleştirmek için olanak sağlayan kapsamlı bir öğrenme deneyimi sağlar.... [-]

Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Alexander College

Sanat (Ekonomi) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir kimlik olduğunu. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık ... [+]

Associate of Arts (Ekonomi) Derecesi

Sanat (Ekonomi) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir kimlik olduğunu. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş tabanlı bilgi ve deneyimlerini sağlamak için tasarlanmış, ya da daha fazla lisans eğitimi için bir temel olarak almaktadır.

Sanat (Ekonomi) Diploma programı Associate içinde öğrenciler çok disiplinli teorik ve uygulamalı iktisat alanlarında bilgi, yanı sıra rekabetçi davranışları, ekonomik politika ve küresel ekonomiyi kazanacaktır. Öğrenciler Mal ve hizmetlerin üretim, dağıtım ve tüketimi analiz edebilmek için araçları satın alacak.... [-]

Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Alexander College

Sanat (İş) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık g ... [+]

Sanat (İş) Derecesi

Genel bakış

Sanat (İş) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş tabanlı bilgi ve deneyimlerini sağlamak için tasarlanmış, ya da daha fazla lisans eğitimi için bir temel olarak almaktadır.

ekonomi, yönetim, muhasebe, pazarlama, ve istatistiksel analiz fakültelerinde multi-disipliner bilgi sahibi olacak ve onların eleştirel düşünme ve araştırma becerilerini geliştirecek Sanat (İş) Derecesi programı Associate dahilinde öğrenciler. Program aynı zamanda öğrencilere daha ekonomik teori ve ticaret Associate of Arts ilgili seçilmiş konuların birlikte uygulamaları keşfetmek sağlayan ekonomi özelleştirilebilir bir konsantrasyon içerir (İş) Derecesi toplam 64 kredilik oluşan bir temel derecesi, genellikle üzerinde tamamlandı iki yıllık bir dönem. Program gereksinimleri ekonomi 24 kredilik en az ve Ticaret 12 kredilik en az bulunmaktadır.... [-]

Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Alexander College

Sanat (Psikoloji) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için haz ... [+]

Sanat (Psikoloji) Derecesi

Genel bakış

Sanat (Psikoloji) Derecesi ötesinde British Columbia ve ilinde birçok kurum tarafından sunulan iki yıllık bir lisans derecesidir. Önlisans programı işgücü girmek için hazırlık geniş tabanlı bilgi ve deneyimlerini sağlamak için tasarlanmış, ya da daha fazla lisans eğitimi için bir temel olarak almaktadır.

Sanat Önlisans öğrencileri (Psikoloji) lisans programı sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler fakültelerinde multi-disipliner bilgi edinmek ve eleştirel düşünme ve araştırma becerilerini geliştireceklerdir. Program ayrıca öğrencilerin bilişsel ve anormal psikoloji, veri analizi, araştırma metodolojisi ve insan davranışının bilimsel temeli de dahil olmak üzere psikoloji farklı alanları keşfetmek için izin veren psikoloji özelleştirilebilir konsantrasyon içerir.... [-]

Kanada Burnaby
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Alexander College - Your Road to University Starts Here