Aveda Institute Canada

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

afiş

ÖĞRENİN. GROW. OLMAK

Bir rüya gel. Bir kariyer ile bırakın.

Bize doğal yetenek geliştirmek edelim ...

"Aveda Bizim misyonumuz biz topluma geri vermek hangi yollarla yapmak ürünlerden, içinde yaşadığımız dünya için bakım etmektir. Aveda, biz sadece güzellik dünyada çevre liderlik ve sorumluluk, örnek teşkil ancak dünyada çalışıyoruz. " - Horst Rechelbacher, Kurucu

wt5

Fark 4 Puan

Aveda Marka

Aveda% 100 sertifikalı rüzgar enerjisi ile sentetik kimyasal ve paketleme organik, bitki-temelli alternatifleri ile ürünlerin üretiminde ilk güzellik şirketidir.

Cutting Edge Müfredat

Aveda, bu sektörde oyunun üstünde her zaman olduğundan emin olmak için, profesyonel ve salon gelişimi hem de özel programları ile tam bir eğitim sistemine sahip tek küresel güzellik markasıdır.

sonsuz fırsatlar

Bizim% 95 işe yerleştirme oranı ve dünya çapında 7.000 'den fazla salon / spa, enstitü ve mağaza Aveda ağı ile, yetenek sizi götürdüğü her yere taşıyabilirsiniz.

Sanayi Yenilikçiler

Aveda ev aramak güzellik endüstrisi yenilikçiler tarafından ilham alın. özel atölye çalışmaları, sanayi etkinlikleri ve Aveda Gelişmiş Akademi sınıflarında bu dünyaca ünlü küresel sanatçıların öğrenin.

Bu küresel sanatçılar Aveda ev aramak ve özel atölye öğretmek konuk konferanslar teslim ve bizim geleceğin profesyonelleri ilham ilgi odağı dışına zaman ayırın.

wt4

Bizim Yeşil Misyonumuz

Aveda, biz değişiklik için öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Onlar liderleri olma ve çevre dostu bir yaşam yaşamak nasıl kendi toplulukları eğiterek elçiler haline gelir.

salon sanayi giderek en güvenilir, yaratıcı ve avantajlı uluslararası kariyer arasında olma, önümüzdeki on yıl içinde% 31 oranında büyümesi bekleniyor.

arkanda Aveda adıyla olanakları sınırsızdır. Aveda içinde ve küresel Aveda Ağı dışındaki kariyer fırsatları yol açabilir.

Aveda sektöründe en hızlı büyüyen dünya salon ağlarından biridir. Mezunlarımız güzellik endüstri profesyonelleri ilham dünya seyahat yaratıcı ekiplerin bir parçası olmak için gitmek.

banner2

Konumlar

Calgary

Address
225 - 8TH Avenue SW

T2P 1B7 Calgary, Alberta, Kanada

Winnipeg

Address
80 Rorie Street

R3B 3L6 Winnipeg, Manitoba, Kanada

Toronto

Address
125 King Street East

M5C 1G6 Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
101 - 111 Water Street

V6B 1A7 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada