Resmi açıklamayı okuyun

Bir dili öğrenmek için yaşamaktan daha iyi bir yolu var mı? BLI öyle düşünmüyor. Tüm İngilizce ve Fransızca kurslarımızın öğrencilerin ihtiyaçlarını ve ilgilerini karşılamak için tasarlanmasının nedeni budur ve öğrencilerin sadece bir dilde yetkin olmalarına yardımcı olmayacak aynı zamanda onlara yardımcı olacak dinamik ve iletişimsel bir yaklaşıma dayandırılmıştır. Küresel düzeyde başarılı olmak için araçlar. BLI, yaşamınızla ilgili dilbilimsel bilgiyi, hayal gücünüzün ötesinde çeşitli faydalı yönlerden ortaya koyar. Seçeneklerinizi genişletmek ve başarınızı en üst düzeye çıkarmak BLI'nın hedeflediği şeydir.

BLI, öğrencilere çok çeşitli eğlenceli ve ilgi çekici aktiviteler ve öğrencilere kendi deneyimlerini başka bir seviyeye çıkarmalarını sağlayacak, gerçek hayatta öğrenebilecekleri kaliteli bir Aile Yanı programı sunarak, dil öğrenme sürecini sınıf dışında alır. Bir BLI öğrenme deneyiminin bir başka yönü, öğrencilerin kişisel çıkarları etrafında, arkadaşça bir ortamda, dünyanın her yerinden diğer BLI öğrencileri ile tanışma fırsatı bulmasına yardımcı olacak programların uyarlanması ve özelleştirilmesidir.

Otuz altı yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrencinin hayallerini gerçekleştirmelerine ve küresel vatandaş olmalarına yardımcı olduk. BLI eğitmenleri, yöneticileri ve koordinatörleri olarak her birimiz sizleri okullarımızdan birinde ağırlamak ve bu büyük yaşam deneyiminde yanınızda olmak dileğiyle: “yurtdışında bir dil öğrenmek”.

 • 40 yıllık tecrübe
 • Eğitimde mükemmellik
 • Bireysel öğrenci dikkati
 • Kişiselleştirilmiş Programlar
 • En Kaliteli Müfredat
 • Çok çeşitli programlar
 • Esnek başlangıç ​​tarihleri
 • Garantili Başarı
 • Küçük Sınıflar
 • çeşitlilik
 • Nitelikli öğretmenler
 • Heyecan verici aktivite programı
 • Kanada'da iki konum
 • BLI dilinde programlar

BLI TARİHİ

1976'dan bu yana memnun öğrenciler

BLI (Bouchereau Lingua International) ilk dil okulunu 1976'da Montreal, Quebec'de açtı. Amacı, çeşitli sektörlerde ve uzmanlık alanlarında üst düzey yöneticilere ve yöneticilere iş eğitimi sunmaktı. Kısa bir süre sonra BLI, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri Fransızca ve İngilizce daldırma programlarına katılmaya davet etti.

Uzmanlık, inovasyon ve örnek müşteri hizmetlerini somutlaştıran bir şirket olarak itibarını kuran okul, daha sonra dil hizmetlerine olan artan talebe cevap vermiş ve hükümet tarafından onaylanmış ofislerinden yerel ve uluslararası şirketlere en kaliteli çeviri hizmetlerini sunmaya başlamıştır. .

Özverili ve tutkulu bir öğretim kadrosunun yanı sıra samimi ve olumlu bir atmosfer, başkent Quebec'te bir başka kampüsü başarıyla kazanmış olan BLI'nın imzasıdır.

Quebec City kampüsümüz, Fransızca öğrencilerine uluslararası öğrencilerin eğitimini kolaylaştırmaktadır.

O zamandan beri BLI, öğrencilerin gelişen ihtiyaç ve ilgilerini karşılamak için metodolojisini güncellemektedir. Günümüzde BLI, dünyadaki en tanınmış dil okullarından biridir ve farklı kültür ve arka planlardan öğrencilere yönelik çeşitli programlar sunmaktadır.

Kurumsal hizmetler alanında, BLI sadece özelleştirilmiş dil eğitimi sunmaya devam etmekle kalmaz, aynı zamanda çeviri, değerlendirme, çalıştaylar, vb. Gibi dil hizmetleri de sunar. Kurumsal müşterilerimiz Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec gibi çok uluslu şirketleri içerir.

BLI MONTREAL

AYNI ZAMANDA İKİ DİL ÖĞRENMEK İÇİN İDEAL YER

St. Lawrence Nehri'ndeki bir adada yer alan Montreal, kontrast ve özgünlük dolu bir şehir, Eski Kıtanın cazibesinin Kuzey Amerika'nın sofistike olduğu bir şehir. Montreal, farklı kökenden insanların uyum içinde yaşadığı çok kültürlü bir şehirdir.

Fransız ve İngiliz kültürlerinin buluştuğu bir şehir olarak, her iki dili de öğrenmek için ideal bir yerdir.

BLI Montreal, Montreal'in her büyük yerine yakın bir konumda, yaşam dolu bir alan olan Eski Montreal'in kalbinde yer almaktadır. Biz ünlü Notre-Dame Bazilikası'na yakın bir miras binada, Place-d'Armes metro istasyonundan sadece iki dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahibiz. Modern tesislerimiz öğrencilere öğrenmeyi ilerletmeyi çok keyifli ve eğlenceli kılan rahat ve keyifli bir ortam sunuyor.

Languages ​​Canada tarafından akredite edilmiş olan BLI, dil eğitimi endüstrisinde 40 yılı aşkın deneyime sahip bir dil okulu ve her seviye için oldukça başarılı akademik ve genel daldırma programlarıdır.

Öğrencilerin sadece bir dilde yetkin olmalarına yardımcı olmayacak, aynı zamanda küresel düzeyde başarılı olmalarını sağlayacak araçlar sunacak dinamik ve iletişimsel bir yaklaşım kullanıyoruz.

BLI QUEBEC

ZENGİN KÜLTÜR MÜKEMMEL KONUM

Quebec güzel bir Kanada mirası şehridir. Kuzey Amerika'da Fransızca konuşan kültürün kalbi. Yeni kıtada bir parça Avrupa. St Lawrence Nehri'nin görkemli kıyılarında bulunan Quebec City, dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

Kanada'nın en büyük Fransızca konuşulan şehri ve Quebec eyaletinin başkenti olan Quebec City, Quebec'in Tadoussac'ta balina gözlemciliğinden, Doğu Bölgesi'nde şarap tadımına kadar her şeyin tadını çıkarırken kendinizi Fransız diline kaptırmanın yeridir. .

BLI Quebec, Quebec City'nin merkezindeki modern bir binanın iki katına yayılmış olup, toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir ve tüm olanaklara ve turistik noktalara yürüme mesafesindedir.

BLI Quebec, sadece Fransızca öğrenmek için gerçek bir daldırma ortamı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin şehri keşfetmelerine ve eşsiz Fransız Kanada kültürünü kucaklamasına yardımcı olacak çeşitli aktiviteler düzenler!

Program dili:
 • Ingilizce
 • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

BLI Language Schools

BLI'da öğrenim, sınıfın ötesine geçen bir deneyimdir. Öğrenme zamanınızı eğlenceli, ilginç ve interaktif hale getirecek nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen çok ... [+]

öğrenmekBLI'da öğrenim, sınıfın ötesine geçen bir deneyimdir. Öğrenme zamanınızı eğlenceli, ilginç ve interaktif hale getirecek nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen çok kültürlü sınıfların bir parçası olacaksınız.Sınıflar asla aynı değildir! Derslerde ele alınan konular, sizi meşgul etmek ve motive etmek için dikkatli bir şekilde seçilmiştir.Programın sonunda dil becerilerinize daha fazla güveneceksiniz ve hedeflerinizi eğlenceli ve interaktif bir şekilde gerçekleştireceksiniz.CanlıÖğrenmekte olduğunuz dilin konuşulduğu bir şehirde yaşamak size gerçek hayattaki durumlarda İngilizce veya Fransızca pratik yapma fırsatı verecektir. Doğal dile maruz kalmak, gerçek insanları dinleyerek ve Kanada'da Fransızca ve İngilizce kültürüyle bağlantı kurarak gerçek bir daldırmadan faydalanacaksınız.Kuzey Amerika'daki en güvenli, en uygun ve en güzel şehirlerden birinde yaşamak için adapte olarak dil becerilerinizin sınıf dışında büyümesine izin verin. Çevrenizdeki tarih, kültür ve arkadaş canlısı insanlarla, kendinizi bu unsurlarla çevrelediğiniz kadar hızlı ve etkili bir şekilde öğrenemeyeceksiniz.Keyfini çıkarınDünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle bağlantı kurarak, İngilizce veya Fransızca birlikte çalışırken harika arkadaşlar edinecek ve diğer birçok kültürü öğreneceksiniz.Aktivite Programımız, rahat ve eğlenceli bir ortamda bir araya gelerek birlikte öğrenirken hayatınızın geri kalanı için beslenecek anılar yaratmanızı sağlayacaktır.Dil çalışmaları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!keşfedinKanada'daki en güzel şehirlerden iki tanesini keşfetmenize ve keşfetmenize ve sınıfınızda sınıf arkadaşlarınızla ve etkinlik liderlerinizle İngilizce ya da Fransızca pratik yapmanıza olanak tanıyacak inanılmaz Aktivite Programımız aracılığıyla öğrendiğiniz dili yaşayacaksınız. hayat durumları.Etkinlik Programımızın ilgi çekici ve ilgi çekici aktiviteler ve turlarla dolu olması nedeniyle her zaman meşgulsünüz.Buz pateni gibi kış aktivitelerinin tadını çıkarın ve hafta boyunca kış şenliklerine katılabilirsiniz ve hafta sonları Toronto'yu gezerek ya da güzel dağlarda kayak yaparak BLI'da... [-]
Kanada Montreal Québec City
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BLI Language Schools

Öğrenci-merkezli ve iletişimsel bir ortamda dört beceri (okuma, yazma, konuşma ve dinleme), dilbilgisi ve kelime hazinesini kapsamanın yanı sıra, güçlendirmek ve pratik y ... [+]

BLI genel Fransızca kursları, Fransızca iletişim kurarken doğruluklarını ve akıcılığını geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İş, seyahat, okul ya da sadece zevk için Fransızca öğrenmek isteyip istemediğinizi BLI, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

BLI, her öğrencinin ihtiyaçlarına göre çok çeşitli dil programları sunmaktadır. Çok çeşitli program ve programlarla, motivasyonlarınızı anlayan deneyimli öğretmenler tarafından sunulan ilgi çekici ve dinamik derslerle sizi temel iletişimden ileri akademik yetkinliğe taşıyabiliriz. hırsları.

Tam zamanlı

Haftada 24 ders

Öğrenci-merkezli ve iletişimsel bir ortamda dört beceri (okuma, yazma, konuşma ve dinleme), dilbilgisi ve kelime hazinesini kapsamanın yanı sıra, güçlendirmek ve pratik yapmak için tasarlanmış günlük atölyeler aracılığıyla akıcılığınızı ve doğruluğunuzu geliştirme şansına sahip olacaksınız. sabah okuduğun dil.... [-]

Kanada Montreal Québec City
Açık Kayıt
Fransızca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BLI Language Schools

Öğrenci-merkezli ve iletişimsel bir ortamda dört beceri (okuma, yazma, konuşma ve dinleme), dilbilgisi ve kelime hazinesini kapsamanın yanı sıra, güçlendirmek ve pratik y ... [+]

BLI genel İngilizce kursları, İngilizce iletişim kurarken doğruluklarını ve akıcılığını geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İngilizceyi iş, seyahat, okul veya sadece zevk için öğrenmek isterseniz, BLI hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

BLI, her öğrencinin ihtiyaçlarına göre çok çeşitli dil programları sunmaktadır. Çok çeşitli program ve programlarla, motivasyonlarınızı anlayan deneyimli öğretmenler tarafından sunulan ilgi çekici ve dinamik derslerle sizi temel iletişimden ileri akademik yetkinliğe taşıyabiliriz. hırsları.

Tam zamanlı

Haftada 24 ders

Öğrenci-merkezli ve iletişimsel bir ortamda dört beceri (okuma, yazma, konuşma ve dinleme), dilbilgisi ve kelime hazinesini kapsamanın yanı sıra, güçlendirmek ve pratik yapmak için tasarlanmış günlük atölyeler aracılığıyla akıcılığınızı ve doğruluğunuzu geliştirme şansına sahip olacaksınız. sabah okuduğun dil.... [-]

Kanada Montreal
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BLI Language Schools

Dil öğrenimlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için, bu seçenek günlük becerilere ve dil odaklarına, belirli alanlarda gelişmek için bir fırsat sunuyor ... [+]

BLI genel Fransızca kursları, Fransızca iletişim kurarken doğruluklarını ve akıcılığını geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İş, seyahat, okul ya da sadece zevk için Fransızca öğrenmek isteyip istemediğinizi BLI, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

BLI, her öğrencinin ihtiyaçlarına göre çok çeşitli dil programları sunmaktadır. Çok çeşitli program ve programlarla, motivasyonlarınızı anlayan deneyimli öğretmenler tarafından sunulan ilgi çekici ve dinamik derslerle sizi temel iletişimden ileri akademik yetkinliğe taşıyabiliriz. hırsları.

Yoğun

Haftada 30 ders

Dil öğrenimlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için, bu seçenek günlük becerilere ve dil odaklarına, belirli alanlarda gelişmek için bir fırsat sunuyor. Görev Tabanlı Öğrenme ve geleneksel beceri derslerinin bir kombinasyonu sayesinde, dil kullanımının tüm alanlarının doğal ve etkili bir şekilde aktive edildiği belirli bir hedefe sahip bir sınıfın parçası olacaksınız.... [-]

Kanada Montreal Québec City
Açık Kayıt
Fransızca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BLI Language Schools

Dil öğrenimlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için, bu seçenek günlük becerilere ve dil odaklarına, belirli alanlarda gelişmek için bir fırsat sunuyor ... [+]

BLI genel İngilizce kursları, İngilizce iletişim kurarken doğruluklarını ve akıcılığını geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İngilizceyi iş, seyahat, okul veya sadece zevk için öğrenmek isterseniz, BLI hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

BLI, her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli dil programları sunmaktadır. Çok çeşitli program ve programlarla, motivasyonlarınızı ve isteklerinizi anlayan deneyimli öğretmenler tarafından verilen ilgi çekici ve dinamik derslerle sizi temel iletişimden ileri akademik yeterliliğe götürebiliriz.

Yoğun

Haftada 30 ders

Dil öğrenimlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için, bu seçenek günlük becerilere ve dil odaklarına, belirli alanlarda gelişmek için bir fırsat sunuyor. Görev Tabanlı Öğrenme ve geleneksel beceri derslerinin bir kombinasyonu sayesinde, dil kullanımının tüm alanlarının doğal ve etkili bir şekilde aktive edildiği belirli bir hedefe sahip bir sınıfın parçası olacaksınız.... [-]

Kanada Montreal
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

BLI Language Schools

BLI'da öğrenim, sınıfın ötesine geçen bir deneyimdir. Öğrenme zamanınızı eğlenceli, ilginç ve interaktif hale getirecek nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen çok ... [+]

öğrenmekBLI'da öğrenim, sınıfın ötesine geçen bir deneyimdir. Öğrenme zamanınızı eğlenceli, ilginç ve interaktif hale getirecek nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen çok kültürlü sınıfların bir parçası olacaksınız.Sınıflar asla aynı değildir! Derslerde ele alınan konular, sizi meşgul etmek ve motive etmek için dikkatli bir şekilde seçilmiştir.Programın sonunda dil becerilerinize daha fazla güveneceksiniz ve hedeflerinizi eğlenceli ve interaktif bir şekilde gerçekleştireceksiniz.CanlıÖğrenmekte olduğunuz dilin konuşulduğu bir şehirde yaşamak size gerçek hayattaki durumlarda İngilizce veya Fransızca pratik yapma fırsatı verecektir. Doğal dile maruz kalmak, gerçek insanları dinleyerek ve Kanada'da Fransızca ve İngilizce kültürüyle bağlantı kurarak gerçek bir daldırmadan faydalanacaksınız.Kuzey Amerika'daki en güvenli, en uygun ve en güzel şehirlerden birinde yaşamak için adapte olarak dil becerilerinizin sınıf dışında büyümesine izin verin. Çevrenizdeki tarih, kültür ve arkadaş canlısı insanlarla, kendinizi bu unsurlarla çevrelediğiniz kadar hızlı ve etkili bir şekilde öğrenemeyeceksiniz.Keyfini çıkarınDünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle bağlantı kurarak, İngilizce veya Fransızca birlikte çalışırken harika arkadaşlar edinecek ve diğer birçok kültürü öğreneceksiniz.Aktivite Programımız, rahat ve eğlenceli bir ortamda bir araya gelerek birlikte öğrenirken hayatınızın geri kalanı için beslenecek anılar yaratmanızı sağlayacaktır.Dil çalışmaları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!keşfedinKanada'daki en güzel şehirlerden iki tanesini keşfetmenize ve keşfetmenize ve sınıfınızda sınıf arkadaşlarınızla ve etkinlik liderlerinizle İngilizce ya da Fransızca pratik yapmanıza olanak tanıyacak inanılmaz Aktivite Programımız aracılığıyla öğrendiğiniz dili yaşayacaksınız. hayat durumları.Etkinlik Programımızın ilgi çekici ve ilgi çekici aktiviteler ve turlarla dolu olması nedeniyle her zaman meşgulsünüz.Hafta boyunca muhteşem aktivitelerle dolu bir yaz yaşamak ve hafta sonları ile heyecan verici New York'u gezmek ya da güzel Tadoussac'ta balina izlemek, BLI'da öğrenmeyi... [-]
Kanada Montreal Québec City
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku