BLI Language Schools

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir dili öğrenmek için yaşamaktan daha iyi bir yolu var mı? BLI öyle düşünmüyor. Tüm İngilizce ve Fransızca kurslarımızın öğrencilerin ihtiyaçlarını ve ilgilerini karşılamak için tasarlanmasının nedeni budur ve öğrencilerin sadece bir dilde yetkin olmalarına yardımcı olmayacak aynı zamanda onlara yardımcı olacak dinamik ve iletişimsel bir yaklaşıma dayandırılmıştır. Küresel düzeyde başarılı olmak için araçlar. BLI, yaşamınızla ilgili dilbilimsel bilgiyi, hayal gücünüzün ötesinde çeşitli faydalı yönlerden ortaya koyar. Seçeneklerinizi genişletmek ve başarınızı en üst düzeye çıkarmak BLI'nın hedeflediği şeydir.

BLI, öğrencilere çok çeşitli eğlenceli ve ilgi çekici aktiviteler ve öğrencilere kendi deneyimlerini başka bir seviyeye çıkarmalarını sağlayacak, gerçek hayatta öğrenebilecekleri kaliteli bir Aile Yanı programı sunarak, dil öğrenme sürecini sınıf dışında alır. Bir BLI öğrenme deneyiminin bir başka yönü, öğrencilerin kişisel çıkarları etrafında, arkadaşça bir ortamda, dünyanın her yerinden diğer BLI öğrencileri ile tanışma fırsatı bulmasına yardımcı olacak programların uyarlanması ve özelleştirilmesidir.

Otuz altı yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrencinin hayallerini gerçekleştirmelerine ve küresel vatandaş olmalarına yardımcı olduk. BLI eğitmenleri, yöneticileri ve koordinatörleri olarak her birimiz sizleri okullarımızdan birinde ağırlamak ve bu büyük yaşam deneyiminde yanınızda olmak dileğiyle: “yurtdışında bir dil öğrenmek”.

 • 40 yıllık tecrübe
 • Eğitimde mükemmellik
 • Bireysel öğrenci dikkati
 • Kişiselleştirilmiş Programlar
 • En Kaliteli Müfredat
 • Çok çeşitli programlar
 • Esnek başlangıç ​​tarihleri
 • Garantili Başarı
 • Küçük Sınıflar
 • çeşitlilik
 • Nitelikli öğretmenler
 • Heyecan verici aktivite programı
 • Kanada'da iki konum
 • BLI dilinde programlar

BLI TARİHİ

1976'dan bu yana memnun öğrenciler

BLI (Bouchereau Lingua International) ilk dil okulunu 1976'da Montreal, Quebec'de açtı. Amacı, çeşitli sektörlerde ve uzmanlık alanlarında üst düzey yöneticilere ve yöneticilere iş eğitimi sunmaktı. Kısa bir süre sonra BLI, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri Fransızca ve İngilizce daldırma programlarına katılmaya davet etti.

Uzmanlık, inovasyon ve örnek müşteri hizmetlerini somutlaştıran bir şirket olarak itibarını kuran okul, daha sonra dil hizmetlerine olan artan talebe cevap vermiş ve hükümet tarafından onaylanmış ofislerinden yerel ve uluslararası şirketlere en kaliteli çeviri hizmetlerini sunmaya başlamıştır. .

Özverili ve tutkulu bir öğretim kadrosunun yanı sıra samimi ve olumlu bir atmosfer, başkent Quebec'te bir başka kampüsü başarıyla kazanmış olan BLI'nın imzasıdır.

Quebec City kampüsümüz, Fransızca öğrencilerine uluslararası öğrencilerin eğitimini kolaylaştırmaktadır.

O zamandan beri BLI, öğrencilerin gelişen ihtiyaç ve ilgilerini karşılamak için metodolojisini güncellemektedir. Günümüzde BLI, dünyadaki en tanınmış dil okullarından biridir ve farklı kültür ve arka planlardan öğrencilere yönelik çeşitli programlar sunmaktadır.

Kurumsal hizmetler alanında, BLI sadece özelleştirilmiş dil eğitimi sunmaya devam etmekle kalmaz, aynı zamanda çeviri, değerlendirme, çalıştaylar, vb. Gibi dil hizmetleri de sunar. Kurumsal müşterilerimiz Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec gibi çok uluslu şirketleri içerir.

BLI MONTREAL

AYNI ZAMANDA İKİ DİL ÖĞRENMEK İÇİN İDEAL YER

St. Lawrence Nehri'ndeki bir adada yer alan Montreal, kontrast ve özgünlük dolu bir şehir, Eski Kıtanın cazibesinin Kuzey Amerika'nın sofistike olduğu bir şehir. Montreal, farklı kökenden insanların uyum içinde yaşadığı çok kültürlü bir şehirdir.

Fransız ve İngiliz kültürlerinin buluştuğu bir şehir olarak, her iki dili de öğrenmek için ideal bir yerdir.

BLI Montreal, Montreal'in her büyük yerine yakın bir konumda, yaşam dolu bir alan olan Eski Montreal'in kalbinde yer almaktadır. Biz ünlü Notre-Dame Bazilikası'na yakın bir miras binada, Place-d'Armes metro istasyonundan sadece iki dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahibiz. Modern tesislerimiz öğrencilere öğrenmeyi ilerletmeyi çok keyifli ve eğlenceli kılan rahat ve keyifli bir ortam sunuyor.

Languages ​​Canada tarafından akredite edilmiş olan BLI, dil eğitimi endüstrisinde 40 yılı aşkın deneyime sahip bir dil okulu ve her seviye için oldukça başarılı akademik ve genel daldırma programlarıdır.

Öğrencilerin sadece bir dilde yetkin olmalarına yardımcı olmayacak, aynı zamanda küresel düzeyde başarılı olmalarını sağlayacak araçlar sunacak dinamik ve iletişimsel bir yaklaşım kullanıyoruz.

BLI QUEBEC

ZENGİN KÜLTÜR MÜKEMMEL KONUM

Quebec güzel bir Kanada mirası şehridir. Kuzey Amerika'da Fransızca konuşan kültürün kalbi. Yeni kıtada bir parça Avrupa. St Lawrence Nehri'nin görkemli kıyılarında bulunan Quebec City, dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

Kanada'nın en büyük Fransızca konuşulan şehri ve Quebec eyaletinin başkenti olan Quebec City, Quebec'in Tadoussac'ta balina gözlemciliğinden, Doğu Bölgesi'nde şarap tadımına kadar her şeyin tadını çıkarırken kendinizi Fransız diline kaptırmanın yeridir. .

BLI Quebec, Quebec City'nin merkezindeki modern bir binanın iki katına yayılmış olup, toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir ve tüm olanaklara ve turistik noktalara yürüme mesafesindedir.

BLI Quebec, sadece Fransızca öğrenmek için gerçek bir daldırma ortamı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin şehri keşfetmelerine ve eşsiz Fransız Kanada kültürünü kucaklamasına yardımcı olacak çeşitli aktiviteler düzenler!

Konumlar

Montreal

Address
70, rue Notre-Dame O., suite 400
Montréal, QC, Canada, H2Y 1S6

H2Y 1S6 Montreal, Quebec, Kanada

Québec City

Address
763, rue St-Joseph E., suite 104
Québec, QC, Canada, G1k 3C6

G1k 3C6 Québec City, Quebec, Kanada