Bow Valley College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bow Valley College Çıkacak

Biz olabilir en iyi olma, öğrencilerin yeteneklerini tam kapsamlı katkıda yardımcı Kuzey Amerika'da iki yıllık okullardan üst katmanı ulaşmıştır.

2013 yılında önemli bir büyüme bizi Calgary en kapsamlı toplum kolej yaptı. üzerinde 290.000.000 $ dönüşümü üç kampüsleri ve Alberta 20 bölgesel merkezler üzerinde over14,000 öğrencileri hizmet veren, Batı Kanada'nın önde gelen eğitim kurumlarından biri yarattı.

1000 Uluslararası öğrenciler her yıl üzerinde 115 - BVC öğrencileri tarafından temsil edilen ülkeler % 93 - grad 6 ay içinde mezunların istihdam oranı

Öğrenciler İşte Triumph

Her zaman, her yerde, herhangi bir yol ve herhangi bir ayak - - Eğer başarılı bir kariyer için herhangi bir engelleri aşabiliriz sağlanması BVC kısmında, öğrenme tarzına uygun mükemmel bir eğitim almak.

Eğer iş, sağlık, adalet, insan hizmetleri veya idarenin hayati alanlarda, bir sertifika ya da diploma iki yıl boyunca bir yıl içinde iş hazır eğitime mezun.

Sertifika mezunları 1 yıllık lisansüstü çalışma izni başvurusunda uygun olacaktır. Diploma mezunları 2 ya da 3 yıl lisansüstü çalışma izni başvurusunda uygun olacaktır.

Eğer kazanmak becerileri size küresel işverenler, seyir için size başarılı bir geleceğe yolculuk başlar fırsatı veriyoruz tam olarak ne bir in-talep lisans, yapacaktır.

Biz bir yaşam sağlamak yardımcı daha yapmak için - biz bir hayat kurmak yardımcı olur.

Büyük şehir olarak öğrenin

The Economist dergisi On Earth Live En İyi Yerler onun listesinde sayı beş olarak Calgary yer alıyor neden mükemmel nedenlerle bir dizi vardır.

Fırsat - Kanada merkez ofisleri İkinci en yüksek konsantrasyon. Güçlü - Thriving ekonomi ve düşük işsizlik. Güzel - Rocky Dağları ve Banff Ulusal Parkı Calgary hayata muhteşem bir zemin oluşturur. Güvenli - Kanada'da en güvenli ve sağlıklı büyük şehirlerinden biri olarak listesinde Tops. Young - Kanada'da genç nüfus canlı bizi tutar. Blue Skies - Kanada'da herhangi bir diğer büyük şehirlerden daha güneşli fazla saat.

Büyük ülke olarak öğrenin

Kanada dünyada sizin için kapılarını açıyor, bir eğitim almak için harika bir yerdir.

Ekonomik - Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve ABD ile karşılaştırıldığında yabancı öğrenciler için en düşük harç fiyatları sunuyor. World Class Eğitimi - dünyanın en gelişmiş ve en saygın eğitim sistemlerinden biri. Konuksever Çevre - Kanada yüzden hepsi burada bekliyoruz, göçmenler ve çok kültürlü çeşitliliğin bir ülkedir. Yaşam Yüksek Standart - dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri tüm faydaları; güvenli, geniş sağlık sistemi ve sosyal güvenlik ağı.

Uluslararası Öğrenciler için Burs

Bow Valley College, finansal dahil, başarınız için her türlü engeli kaldırın.

Bir uluslararası öğrenci olarak, aynı zamanda okul dönemi boyunca en iyi performans için çeşitli tanıma ödülleri vardır Orada Uluslararası Öğrenciler Burslar bir dizi için uygundur.

Konumlar

Calgary

Bow Valley College

Address
International Education Department,

Bow Valley College
,
South Campus
,
2nd Floor, Office 2030,

345 - 6 Ave S.E
,
Calgary

Calgary, Alberta, Kanada
Telefon
1-403-410-3476