Camber College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

kamber Koleji Kanada'nın en yenilikçi ve dinamik bir dil merkezlerinden biridir. 2003 yılında kurulan, Kamber Koleji 12 yıldır yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi kazandırmayı edilmiştir.

Biz tüm öğrenciler benzersiz olduğunu biliyoruz farklı öğrenme ve farklı hedefleri var çünkü Kamber Koleji'nde, biz çok farklı şekillerde İngilizce öğretmek. Bizim eşsiz programlar, sınıf içinde ve dışında hem de her öğrencinin eğitim macera maksimize.

Yılların deneyimi öğrencilerin değerler ve görüşler gerçekten önemli olduğunu biliyoruz optimum öğrenme oluşur bize öğretti ve onlar bir sınıf listesinde sadece başka sayı değil olduğumuzu beyan ederiz.

Eğer daha güvenle yönetmek ve size meydan gerçek hayat durumları kontrol etmek için hazırlanan bu yüzden her gün, size öğretmen detaylı geribildirim bir sürü pratik iletişim becerileri öğretmek.

Neden bizi seçmelisiniz Orada İngilizce öğrenmek için birçok farklı yolu vardır, ama biz güçlü yüz yüze öğrenme daha iyi bir yol olduğuna inanıyorum. Biz en iyi yöntem, yerli kültür ve insanların kendini çevreleyen olduğuna inanıyoruz.

Biz deneyimi 12 yıl İngilizce öğretmenliği ve dünya standartlarında dil eğitimi kazandırmayı var.

Hepimiz kültürleri kutlamak ve çeşitlilik öğreniyoruz. Bizim kültürel mirasımızı iletişim yollarını bulmak. Biz ilgili tüm kültürlerin, açık fikirli yansıtıcı ve sevecen. Yenilikçi sınıflar ve samimi bir aile ortamı.

Kamber Koleji Sosyal etkinlik programı: sınıf ortamının dışında İngilizcenizi geliştirmek için bizim tarafımızdan organize edilen etkinlik programlarına katılmak. Kapsamlı ve etkili sınav hazırlık programları.

Tüm Kamber Koleji öğretmenleri son derece eğitimli, deneyimli ve İkinci Dil (ESL) olarak İngilizce öğretmek için onaylanmıştır.

Kamber Koleji istek üzerine havaalanı pick-up ile bir tam hizmet, yüksek kaliteli aile yanı programı sağlar.

Powell River hafif batı kıyı iklimine sahip. Nadiren çok sıcak veya çok soğuk. Kar çok nadirdir.

kamber Koleji akredite ve hükümet ve sanayi her düzeyleri ile bağlanmıştır. Aşağıdaki yüksek endüstri standartları için Kamber College tanır.

Konumlar

Powell Nehri

Address
4750 Joyce Avenue, Powell River British Columbia PC: V8A 3B6 Canada

Powell Nehri, Britanya Kolumbiyası, Kanada