CampusCanada

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Öğrenciler için bir Oryantasyon Programı

CampusCanada Kanada'ya giriş ve Kanadalı üniversitede akademik başarı için vakıf ile gelen uluslararası öğrencilere sağlar. Bu entegre çevrimiçi ve üzerinde kampüs kurs programı, Kanada kültürünü ve toplumunu anlamak, yeni bir ortama adapte ve akademik başarıya götüren becerileri geliştirmeye odaklanan disiplinler arası bir müfredat sağlar;

uluslararası öğrencilere desteklemek için tasarlanmış özel araçlar (örneğin akademik destek, kütüphane kaynakları, dil eğitimi, mesleki rehberlik) erişim; Pratik "nasıl" Kanada'da (güvenlik, bankacılık, ulaşım, vb) günlük yaşam hakkında tavsiyeler Programın geniş ağ ve sosyal faaliyetlere üzerine inşa hızlı dostluklar. En önemlisi, CampusCanada onların üniversite veya kolej deneyimi tam potansiyelini gerçekleştirmek için hazırız sağlayarak Kanada'da akademik gayreti ile başarıya ulaşmada bir rekabet avantajı uluslararası öğrencilere sağlar.

Sermaye Avantajı

Ottawa Kanada'nın en büyük dördüncü şehri ve ülkenin siyasi ve teknolojik merkezidir. şehir, güzel ve temiz bir yaşam yüksek bir standart vardır ve birçok ulusal müzeler, galeriler, parklar ve sahne sanatları merkezleri için kabul edilir. Ottawa, Kanada en güvenli şehirlerinden biridir. Ottawa halkı son derece nüfusun yarısından fazlası Kanada'da üniversite veya kolej derece ve mühendisler, bilim adamları en yüksek kişi başına konsantrasyonu ve doktoralıların sahip, eğitimli kişilerdir. Carleton Üniversitesi, ev sahibi CampusCanadaOttawa bulunan yüksek rütbeli kapsamlı bir üniversitedir.

1 Ağustos tarihinden itibaren - 13, 2016, yılın en güzel zamanında Kanada'nın başkenti yaşamaya şansı elde edersiniz. Ottawa Summers 26 ° C (80 ° F) ortalama sıcaklık sıcak ve güneşli günlerde cömert bir dizi var. Bu dönemde, müzik, açık, müze, sanat ve kültür meraklıları için birçok faaliyet bulacaksınız. Şehir canlı ve Kanada giriş için harika bir yer.

Ottawa ülkenin Ulusal Başkent Bölgesi formları yanında Gatineau, Quebec ülkenin güney doğusunda yer alır. büyük havayolları, demiryolu VIA ve tazı otobüsler tarafından sunulan oldukça kolay gibi Montreal, Toronto ve Quebec gibi diğer büyük şehirleri ziyaret etmek mümkün olacak.

CampusCanada katılmak Neden

yabancı bir ülkede üniversite veya kolej hayatına uyum ezici bir meydan okuma olabilir. CampusCanada kampüs yaşam deneyimi ve ülkenin başkentinin göbeğinde Kanada keşfetmek için eğlenceli, işbirlikçi ve etkileşimli bir fırsat sunan uluslararası öğrenciler için bir "yumuşak iniş" sağlar. Nedenleri katılmak için CampusCanada:

sınıfların ilk gününde kendinizi güvende hissedin. Eğer herhangi bir Kanadalı üniversite veya kolej gezinmek gerekir hangi kaynakların size öğretecektir. Kanada başkenti keşfedin. Ottawa birçok ulusal müzeler, galeriler, parklar ve sahne sanatları merkezleri için bilinir. Kanadalı bir sınıfta rahat olsun. Kanadalı öğretim tarzı ve akademik yapısı hakkında bilgi edinin. kampüste yaşamaktadır. İki hafta içinde, bir kampüs ikamet öğrenci yaşamı ve yaşam düzenlemeleri ana edeceğiz. Kanadalı kültürel tuhaflıklar anlayın. Kanada'nın eşsiz gelenek ve alışkanlıkları hakkında bilgi edinin. Yeni arkadaşlar edin. Kanada'ya yeni diğer uluslararası öğrencilere toplantı olacak. Programın sonunda her ilde bir arkadaş olabilir, düşünün!

Harç

CAD Program ücreti 4500 $ (+ HST) içerir:

Kanada 101: Kanada uluslararası öğrencilere tanıtan bir çevrimiçi kurs; Kampüs 101: kampüs ve Ottawa ve ulusal sermaye bölge genelinde interaktif programlama on gün; Kanada Çalışmaları uzmanlığa sahip nitelikli Carleton Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından talimat; 1 Ağustos tarihinden itibaren Carleton Üniversitesi kampüsünde Konut - 13; Taze Gıda Şirket tarafından sağlanan kahvaltı, öğle ve akşam yemeği akademik ve dinlenme tesisleri geniş bir yelpazede erişim; Off-kampüs ulusal kurumlara geziler yanı sıra spor, kültür ve açık hava eğlence siteleri

Nasıl Kayıt için

Sen kayıt olabilirsiniz CampusCanada https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ bulunan kayıt formunu doldurarak Biz üniversite veya kolej size kabul edilen ve İngilizce dil test puanları hakkında bilgi iletişim bilgilerinizi gerektirir. Biz bu noktada herhangi bir belge ibraz etmenizi gerektirmez.

kayıt formunu doldurduktan sonra, ödemenizi tamamlamak güvenli bir üçüncü şahıs sitesine yönlendirileceksiniz. Ödemeniz işleme koyulduktan sonra, sizin için kayıtlı CampusCanada.

Konumlar

Ottawa

Global Academy (Carleton University)

Address
1125 Colonel By Drive
K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada
Telefon
+1 613-520-2600