Canadian College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vancouver şehir merkezinin merkezinde bulunan CCEL, moda perakendecileri, üst restoranlar ve ünlü oteller yanında Alberni caddesindedir. Kampüste sınıflar, eh! restoran, ofisler ve güneşli bir çatı verandası. Ayrıca, yürüme mesafesinde kampüs dışı bir öğrenci yurtiçimize sahibiz.

Bina

Derslik 4 kat ve 5 katta büyük bir çatı bahçesinde ofisleri ile, 2., 3. ve 4. katta yer almaktadır.

derslik

Her biri yüksek hızlı internet, öğrencilerin cihazları için enerji santralleri ve yüksek çözünürlüklü ekran ile donatılmış modern sınıflarımız öğrenci merkezli öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

ha! Restoran

Büyük gıda ve samimi bir atmosfer ile Eh! ders sonrası yemek, içmek ve sosyalleşmek için mükemmel bir yer. Eh! öğrenciler için indirimli yemek planları sunar ve ayrıca her hafta ücretsiz bir konuşma kulübüne ev sahipliği yapar.

ofisler

Dördüncü katta, büyük açık konsept ofisimizde, davetkar personelimiz konaklamanız süresince size yardımcı olabilir.

Çatıdaki Veranda

Çatıdaki veranda, öğrencilerin öğle yemeği yiyebilecekleri ve yazlık Barbekü, ping pong, yoga ve dans dersleri gibi çeşitli etkinliklere katılabilecekleri harika bir açık hava alanındadır.

Öğrenci Yurdu

Vancouver şehir merkezinde yer alan öğrenci yurdu, Stanley Park'tan uzakta, birçok uygun restoran ve barın yakınında ve CCEL'e kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Konumlar

Vancouver

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada