Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CES'te Eğitim

CES'te, başka bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenin sadece bir ders kitabı ve bir dersten daha fazlasını gerektirdiğini biliyoruz. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız, dil öğrenimine iletişimsel bir yaklaşım kullanarak hedef odaklıdır. Öğrencilerin hayatlarını gerçek dünya dili ve kültürel fırsatlarla zenginleştiriyoruz . Öğrenciyi ilk önce öğrencilere yerleştiren modern yöntemlerle eğitiyoruz . Öğrencileri hedeflerini gerçekleştirmeleri ve ufuklarını genişletmeleri konusunda ilham veriyoruz.

Toronto'da İngilizce öğrenin

Kuzey Amerika'nın en güvenli şehirlerinden biri olarak gösterilen Toronto, insanların kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir şehir. Bu, yaşamak ve ziyaret etmek için sürekli olarak en iyi yerlerden biridir. Bunun nedeni büyük ölçüde Toronto'daki insanların çeşitliliği kutlaması ve kucaklamasıdır. Burada gelişen birçok kültür için bir sevgi ve saygı kutlayan farklı bir dünya standartlarında şehirdir.

Sosyal aktiviteler

CES, Toronto'nun manzaralarını ve seslerini keşfetmek için birçok fırsat sunmaktadır. En popüler etkinliklerimize göz atın!

Etkinlik Liderleri: Faaliyetlerimizin çoğu, Toronto'daki yaşam için rutin temelleri olan öğrencilere yardımcı olan Etkinlikler Koordinatörümüz tarafından organize edilmekte ve yürütülmektedir. Ek olarak, gerçek dünyadaki pratik ve derslerde keşfedici dersler sunmanın yanı sıra, öğretmenler ekstra-müfredat faaliyetlerini ayda iki kez sürdürürler. Öğrenci danışmanlarımız eğlenmeye katılırlar ve öğrencilerin Toronto yaşamına adapte olmalarına yardımcı olurlar.

Muhteşem şehir mekanlarına, çarpıcı mimariye, enfes restoranlara ve canlı gece hayatı bolluğuna sahip olan Toronto, her bütçede ziyaretçilerine çok şey teklif ediyor! Ücretsiz olabilecek birçok heyecan verici etkinlik ve deneyim de vardır.

yer

Capital English Solutions, Kanada'nın en büyük ve en farklı şehrinde bulunan, istekli öğrencilerin İngiliz dili ve Kanada kültürüne kapılmalarının başlıca hedefidir. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız Yonge Caddesi ve Wellesley Caddesi'ndeki Toronto şehir merkezinin tam kalbinde elverişli bir konumdadır ve kendinizi birçok yerel mağaza, kafe, bar, restoran ve özel mağazalarla çevrili bulacaksınız. Wellesley Metro İstasyonu hemen köşeyi dönünce ve bu güzel şehrin ve Ontario Gölü'ndeki şehir merkezinde ulaşmak için kısa bir yolculuk.

Görüşler

"Toronto'nun en iyi okullarından biri! Personel ve öğrenciler çok naziksiniz ve tüm öğretmenler çok deneyimli. İngilizce'ye dair hiçbir şey bilmeden Toronto'ya geldim, ancak herkes bana iyileştirmemde yardımcı oldu. CES'i seçmekten çok mutluyum. "

- Nadia, Meksika

"CES'e geldiğimde, hayatım boyunca kavşak noktasındaydım. Fakat okulun yardımı ile sadece İngilizcemi geliştirmedim, aynı zamanda kişisel hayatımı da geliştirdim. Bana çok yardımcı olacak ve yardımcı olacak pek çok insanla tanıştım ve büyümemle gurur duyuyorum. ”

- Serdar, Türkiye

"Arkadaşlarımı yaptım ve farklı ülkelerden birçok kişiyle CES'te konuştum, bu yüzden İngilizce becerilerimi kısa sürede geliştirdim. Derslerden çok keyif aldım ve şimdi kendine güvenen bir İngiliz hoparlörüm. Bu benim için değerli bir deneyim oldu. "

- Kazuki, Japonya

"Eminim Toronto'daki en iyi ESL okulu CES'dir! Bana eğitim, Toronto'da bir hayat ve bağımsızlık ve gelişme hissi verdiler. Okul danışmanları şaşırtıcı ve herkes çok kolay! "

- Jinpyo, Kore

Konumlar

Toronto

Address
543 Yonge Street, Second Floor
M4Y 1Y5 Toronto, Ontario, Kanada