Resmi açıklamayı okuyun

CES'te Eğitim

CES'te, başka bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenin sadece bir ders kitabı ve bir dersten daha fazlasını gerektirdiğini biliyoruz. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız, dil öğrenimine iletişimsel bir yaklaşım kullanarak hedef odaklıdır. Öğrencilerin hayatlarını gerçek dünya dili ve kültürel fırsatlarla zenginleştiriyoruz . Öğrenciyi ilk önce öğrencilere yerleştiren modern yöntemlerle eğitiyoruz . Öğrencileri hedeflerini gerçekleştirmeleri ve ufuklarını genişletmeleri konusunda ilham veriyoruz.

Toronto'da İngilizce öğrenin

Kuzey Amerika'nın en güvenli şehirlerinden biri olarak gösterilen Toronto, insanların kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir şehir. Bu, yaşamak ve ziyaret etmek için sürekli olarak en iyi yerlerden biridir. Bunun nedeni büyük ölçüde Toronto'daki insanların çeşitliliği kutlaması ve kucaklamasıdır. Burada gelişen birçok kültür için bir sevgi ve saygı kutlayan farklı bir dünya standartlarında şehirdir.

Sosyal aktiviteler

CES, Toronto'nun manzaralarını ve seslerini keşfetmek için birçok fırsat sunmaktadır. En popüler etkinliklerimize göz atın!

Etkinlik Liderleri: Faaliyetlerimizin çoğu, Toronto'daki yaşam için rutin temelleri olan öğrencilere yardımcı olan Etkinlikler Koordinatörümüz tarafından organize edilmekte ve yürütülmektedir. Ek olarak, gerçek dünyadaki pratik ve derslerde keşfedici dersler sunmanın yanı sıra, öğretmenler ekstra-müfredat faaliyetlerini ayda iki kez sürdürürler. Öğrenci danışmanlarımız eğlenmeye katılırlar ve öğrencilerin Toronto yaşamına adapte olmalarına yardımcı olurlar.

Muhteşem şehir mekanlarına, çarpıcı mimariye, enfes restoranlara ve canlı gece hayatı bolluğuna sahip olan Toronto, her bütçede ziyaretçilerine çok şey teklif ediyor! Ücretsiz olabilecek birçok heyecan verici etkinlik ve deneyim de vardır.

yer

Capital English Solutions, Kanada'nın en büyük ve en farklı şehrinde bulunan, istekli öğrencilerin İngiliz dili ve Kanada kültürüne kapılmalarının başlıca hedefidir. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız Yonge Caddesi ve Wellesley Caddesi'ndeki Toronto şehir merkezinin tam kalbinde elverişli bir konumdadır ve kendinizi birçok yerel mağaza, kafe, bar, restoran ve özel mağazalarla çevrili bulacaksınız. Wellesley Metro İstasyonu hemen köşeyi dönünce ve bu güzel şehrin ve Ontario Gölü'ndeki şehir merkezinde ulaşmak için kısa bir yolculuk.

Görüşler

"Toronto'nun en iyi okullarından biri! Personel ve öğrenciler çok naziksiniz ve tüm öğretmenler çok deneyimli. İngilizce'ye dair hiçbir şey bilmeden Toronto'ya geldim, ancak herkes bana iyileştirmemde yardımcı oldu. CES'i seçmekten çok mutluyum. "

- Nadia, Meksika

"CES'e geldiğimde, hayatım boyunca kavşak noktasındaydım. Fakat okulun yardımı ile sadece İngilizcemi geliştirmedim, aynı zamanda kişisel hayatımı da geliştirdim. Bana çok yardımcı olacak ve yardımcı olacak pek çok insanla tanıştım ve büyümemle gurur duyuyorum. ”

- Serdar, Türkiye

"Arkadaşlarımı yaptım ve farklı ülkelerden birçok kişiyle CES'te konuştum, bu yüzden İngilizce becerilerimi kısa sürede geliştirdim. Derslerden çok keyif aldım ve şimdi kendine güvenen bir İngiliz hoparlörüm. Bu benim için değerli bir deneyim oldu. "

- Kazuki, Japonya

"Eminim Toronto'daki en iyi ESL okulu CES'dir! Bana eğitim, Toronto'da bir hayat ve bağımsızlık ve gelişme hissi verdiler. Okul danışmanları şaşırtıcı ve herkes çok kolay! "

- Jinpyo, Kore

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Capital English Solutions - Learn English in Toronto

CES Toronto'nun Genel İngilizce Kursları, yazışmalara uygun dilbilgisini nasıl uygulayacağınız ve konuşma İngilizcesi'nizde doğru deyimler kullanmanız hakkında hı ... [+]

İngilizce Dersleri: Genel İngilizce Kursları

CES Toronto'nun Genel İngilizce Kursları, uygun İngilizce dil bilgilerinin nasıl yazılacağına ve konuşma İngilizcenizdeki doğru ifadelere nasıl uygulanacağını hızlı bir şekilde öğrenmeniz için yapılandırılmıştır. Her ders sınıfta ve sınıfımızdaki küçük sınıf büyüklükleriyle, Wellesley metro istasyonuna 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Aşağıdaki kursları tamamladığınızda, daha derinlemesine İngilizce eğitimi sunan CES Toronto'nun uzmanlaşmış İngilizce kurslarına devam etme seçeneğiniz vardır.

Denemek ister misin? Bir sınıfa oturabileceğiniz ve yaklaşımımızın İngilizce'nizi bir sonraki seviyeye taşımanız için doğru seçenek olup olmadığını anlamak için örnek dersler sunuyoruz!... [-]

Kanada Toronto
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Daha ileri düzeydeki öğrenciler için, CES Toronto, Toronto şehir merkezindeki kampüsümüzde akademik İngilizce kursları sunmaktadır. Çoğu öğrenci, genel İngilizce'den ... [+]

Akademik İngilizce Kursları - Uzmanlaşmış İngilizce

Daha ileri düzeydeki öğrenciler için, CES Toronto, Toronto şehir merkezindeki kampüsümüzde akademik İngilizce kursları sunmaktadır. Birçok öğrenci genel İngilizce'den bu seviyeye kadar mezun olurlar veya işyerine hazırlanmaları için İngilizce seviyelerini geliştirirler.

İş ingilizcesi

İngilizce konuşulan iş ortamlarında iletişimlerini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Bu derste öğrenciler iş kelime ve dil formlarını, araştırma ve sunum becerilerini ve küresel iş konularını öğrenecekler. Öğrenciler ayrıca çeşitli ilgili kaynaklardan alınan dinleme / okuma materyallerini kullanarak tematik haftalık projeler hazırlayacaklardır.... [-]

Kanada Toronto
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

CES Toronto, yetişkinler için ESL Sınıfları sunmakla kalmaz, aynı zamanda ortak Kanadalı veya uluslararası kolej veya üniversitelerinden birine katılmak isteyen öğrencile ... [+]

Yetişkinler için ESL Sınıfları: Pathway Program

CES Toronto, yetişkinler için ESL Sınıfları sunmakla kalmaz, aynı zamanda ortak Kanadalı veya uluslararası kolej veya üniversitelerinden birine katılmak isteyen öğrenciler için Pathway programları da sunar. Ortak kolejlerimizden birine giriş, CES Genel İngilizce Orta Orta seviyelerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını gerektirir.

CES, gururlu bir ortaktır:

Yüksek öğrenime hazırlanmalarını isteyen öğrenciler için, en popüler kurslarımızdan biri olan Kolej Hazırlık Kursu'nu tavsiye ediyoruz.

CUPC: Kolej ve Üniversite Hazırlık Kursu

Dört ila on iki hafta boyunca mevcut olan bu yoğun kurs, İngilizce konuşan bir orta öğretim sonrası ortamda öğrencileri başarıya hazırlamayı amaçlamaktadır. Üniversite düzeyinde materyaller kullanılarak sunulan entegre akademik becerilere odaklanmak, öğrenciler:... [-]

Kanada Toronto
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Capital English Solutions - Learn English in Toronto