Centennial College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Centennial College , Ontario, Kanada'daki beş kampüsü bulunan Ontario'daki ilk devlet üniversitesidir. Centennial, uygulamalı ve istihdam odaklı, yüksek kaliteli bir Kanada Eğitimi sunmaktadır. Centennial'daki programlar laboratuvar eğitimi, ortak eğitim ve endüstri yerleşimleri ile deneyimsel öğrenmeyi teşvik eder. Centennial sürekli Toronto'da Öğrenci Memnuniyeti için 1. sırada! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Yedi uzman akademik okuluyla Centennial, İşletme, Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler, İletişim, Medya, Sanat ve Tasarım, Sağlık, Konaklama, Turizm ve Mutfak Sanatları ve Ulaştırma alanlarında 160'ın üzerinde program sunmaktadır. Centennial, lise sonrası ve mezuniyet sonrası programlar ile kolej ve üniversiteye hazırlık için İngilizce Dil Öğrenimi ve Temelleri programları sunmaktadır.

Neden Centennial College Eğitim?

  • Uygun maliyetli ve uygun maliyetli
  • Yüksek eğitim standardı
  • İşbirliği ve endüstri bağlantıları
  • İnanılmaz çeşitlilik
  • Kanada'da çalışma fırsatı
  • Güvenli şehir ve dost canlısı topluluk
  • Yüksek eğitim standardı

Sen buraya aitsin! Centennial, Kanada'daki Uluslararası Öğrenciler için 1. Üniversite Seçimidir! 25.000 tam zamanlı öğrencimiz, 126 ülkeden 11.000'den fazla uluslararası öğrenciyi içermektedir!
Bir Kanadalı kolej eğitiminin akademik faydalarından yararlanırken, çok çeşitli küresel bakış açıları eğitiminizi ve deneyiminizi zenginleştirecektir.

Ödüllü bir Kanada kurumu
Centennial, 2018 Dünya Kolej ve Politeknik Federasyonu (WFCP) Mükemmellik Ödülleri'nde Liderlik Gelişimi için Altın Madalya aldı. Centennial ayrıca, 2016 Yüksekokullar ve Üniversiteler Kanada'dan (CICan) Uluslararası Altın Örgütü Madalyası aldı.

Biz lider, yenilikçi ve girişimciyiz
800'den fazla endüstri ortağıyla çalışıyoruz! Mezun olduktan sonra çalışmaya hazır olmanız için en yeni ekipman ve teknolojiye, endüstri lideri fakültelere ve işbirliği fırsatlarına erişebilirsiniz. Centennial, uygulamalı araştırma için istihdam edilen ve ödenen öğrenci sayısı için Kanada'da üçüncü sırada yer almaktadır (Kanada'nın En İyi 50 Araştırma Yüksekokulu)

Aşırı 1.000 Pathways ! Centennial College programları Kanada ve yurtdışındaki partner üniversitelerle 367 Derece Pathways ve 40 Master Derecesi Pathways .

Küresel bir deneyim mi arıyorsunuz? Centennial, öğrencilere benzersiz küresel öğrenme fırsatları sunar: Uluslararası stajlar, sömestr değişimleri, fakülte lideri uluslararası programlar, küresel vatandaşlık ve eşitlik öğrenme deneyimleri, dil ve kültür öğrenimi ve yurtdışındaki konferanslar ve yarışmalar. Suzhou Centennial College öğrenme sitemiz Çin’de Kanada eğitimi, kredi transferi Pathways ve sömestr alışverişi Toronto, Kanada’da bulunan kampüslerimiz ile birlikte sunulmaktadır.

Kanada'da Eğitim, Çalışma ve Yaşam

Centennial College , uluslararası eğitim deneyiminde inanılmaz bir deneyim peşinde koşuyor. Centennial, öğrenci ve mezun başarısı için bir üne ve Uluslararası Eğitim Liderliği için sayısız ödüle sahiptir. Uluslararası öğrenciler Centennial'da hedeflerine ulaşıyor ve eyalete başarılı mezuniyet oranlarında liderlik ediyor! Lisansüstü programlarımıza başlayan uluslararası öğrencilerin% 92,3'ü başarıyla mezun olmuştur.

Centennial College , Kanada'nın Çalışma ve Çalışma Programları için onaylanmış bir devlet kurumudur! Bir derece, diploma veya sertifika programına kayıtlı tam zamanlı uluslararası öğrenciler, okurken yarı zamanlı (haftada 20 saat) ve zamanlanmış molalar sırasında tam zamanlı çalışabilir.

Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni Programı, uluslararası öğrencilerin Centennial College mezun olduktan sonra değerli Kanadalı iş deneyimi kazanmasını sağlar. Mezunlar, Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni için üç yıla kadar başvuru yapabilirler!

114206_Programsbanner.png

Başvuru Tarihleri

Uluslararası öğrenciler, bölgenize hizmet eden Kanada Vize bürosundan bir çalışma izni için başvuru yapmak için yeterli zamanınız olduğundan emin olmak için beklenen başlangıç tarihinden en az 2-3 ay önce başvuruda bulunmalıdır. Centennial College sorunları sürekli olarak mektuplar sunmaktadır. Şimdi Uygula! Uygulama işlem süresi yaklaşık 2 haftadır. Tüm programlar için bir son tarih belirlenmedi, ancak, program seçiminiz hedeflediğiniz başlangıç tarihi için dolduğu için son bir tarih belirecek.

Başvuru Tarihleri

Başvuru erken başvurmak için teşvik edilir. Kabul ve Çalışma İzni / Vize işlemleri için yeterli zaman tanımak için tahmini başlangıç tarihinden yaklaşık dört ila altı ay önce bekleyin. Ancak, programda yer varsa, başlangıç tarihine daha yakın alınan başvurular dikkate alınacaktır. Centennial her yıl üç alım teklif eder:

2019 Yaz Programları başlıyor: 6 Mayıs 2019
2019 Güz Programları başlar: 3 Eylül 2019
Kış 2019 Programları başlar: 6 Ocak 2019

Çevrimiçi Başvur: www.centennialcollege.ca/International

Konumlar

Toronto

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefon
+1 416-289-5300