Centennial College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Centennial College , Kanada'nın Toronto kentinde beş kampüsü bulunan Ontario'nun ilk devlet üniversitesidir. Centennial, uygulamalı ve istihdam odaklı yüksek kaliteli Kanada Eğitimi sunmaktadır. Centennial'daki programlar, laboratuvar eğitimi, kooperatif eğitimi ve endüstri yerleşimleriyle deneyimsel öğrenmeyi teşvik eder. Centennial sürekli olarak Öğrenci Memnuniyeti için Toronto'da 1. sırada! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Yedi uzman akademik okulla Centennial, İşletme, Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler, İletişim, Medya, Sanat ve Tasarım, Sağlık, Ağırlama, Turizm ve Mutfak Sanatları ve Ulaşım alanlarında 160'tan fazla program sunmaktadır. Centennial, lise ve yüksek lisans programlarının yanı sıra üniversite ve üniversite hazırlıklarına yönelik İngilizce Dil Öğrenme ve Vakıflar programları sunmaktadır.

Neden Centennial College Eğitim?

  • Uygun maliyetli ve uygun maliyetli
  • Yüksek eğitim standardı
  • İşbirliği ve endüstri bağlantıları
  • İnanılmaz çeşitlilik
  • Kanada'da çalışma fırsatı
  • Güvenli şehir ve dost canlısı topluluk
  • Yüksek eğitim standardı

Sen buraya aitsin! Centennial, Kanada'daki Uluslararası Öğrenciler için 1 Numaralı Üniversite Seçimi ! 25.000 tam zamanlı öğrencimiz 126 ülkeden 11.000'den fazla uluslararası öğrenciyi kapsamaktadır!
Kanada kolej eğitiminin akademik avantajlarından yararlandıkça, çok çeşitli küresel perspektifler eğitiminizi ve deneyiminizi zenginleştirecektir.

Ödüllü bir Kanada kurumu
Centennial, 2018 Dünya Kolej ve Politeknik Federasyonu (WFCP) Mükemmellik Ödülleri'nde Liderlik Gelişimi için Altın Madalya aldı. Centennial ayrıca, 2016 Yüksekokullar ve Üniversiteler Kanada'dan (CICan) Uluslararası Altın Örgütü Madalyası aldı.

Biz lideriz, yenilikçileriz ve girişimciyiz
800'den fazla sektör ortağıyla çalışıyoruz! Mezun olduktan sonra işe hazır olmanız için en son ekipman ve teknolojiye, endüstri lideri fakülte ve iş birliği fırsatlarına erişebilirsiniz. Centennial, uygulamalı araştırma için istihdam edilen ve ödenen öğrenci sayısı için Kanada'da üçüncü sırada yer almaktadır (Kanada'nın En İyi 50 Araştırma Koleji)

Aşırı 1.000 Pathways ! Centennial College programları Kanada ve yurtdışındaki partner üniversitelerle 367 Derece Pathways ve 40 Master Derecesi Pathways .

Küresel bir deneyim mi arıyorsunuz? Centennial, öğrenciler için benzersiz küresel öğrenme fırsatları sunmaktadır: Uluslararası stajlar, dönem değişim programları, fakülte liderliği uluslararası programları, küresel vatandaşlık ve eşitlik öğrenme deneyimleri, dil ve kültür öğrenme ve konferanslar ve yurtdışındaki yarışmalar. Suzhou Centennial College öğrenim sitemiz, Kanada'da Kanada'da eğitim, kredi transfer Pathways ve Kanada, Toronto'daki kampüslerimiz ile dönem değişim programları sunmaktadır.

Kanada'da Eğitim, Çalışma ve Yaşam

Centennial College , inanılmaz uluslararası eğitim deneyimi arayışında sizi karşılıyor. Centennial, öğrenci ve yüksek lisans başarısı ve Uluslararası Eğitim Liderliği için sayısız ödüle sahiptir. Uluslararası öğrenciler Centennial'da hedeflerine ulaşır ve başarılı mezuniyet oranlarında eyalete liderlik eder! Lisansüstü programlarımıza başlayan uluslararası öğrencilerin% 92,3'ü başarıyla mezun olmaktadır.

Centennial College , Kanada Eğitim ve Çalışma Programları için onaylanmış bir devlet kurumudur! Bir derece, diploma veya sertifika programına kayıtlı tam zamanlı uluslararası öğrenciler, eğitim görürken yarı zamanlı (haftada 20 saat) ve planlanan molalarda tam zamanlı çalışabilir.

Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni Programı, uluslararası öğrencilerin Centennial College mezun olduktan sonra değerli Kanadalı iş deneyimi kazanmasını sağlar. Mezunlar, Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni için üç yıla kadar başvuru yapabilirler!

114206_Programsbanner.png

Başvuru Tarihleri

Uluslararası öğrenciler, bölgenize hizmet veren Kanada Vize bürosundan öğrenim izni almak için yeterli zamanınız olduğundan emin olmak için, beklenen başlangıcından en az 2-3 ay önce başvurmalıdır. Centennial College sayıları sürekli olarak mektuplar sunmaktadır. Şimdi Uygula! Başvuru işlem süresi yaklaşık 2 haftadır. Tüm programlar için bir son tarih belirlenmemiştir, ancak program seçiminiz hedeflediğiniz başlangıç tarihi için dolduğundan bir son tarih ortaya çıkacaktır.

Başvuru Tarihleri

Başvuru erken başvurmak için teşvik edilir. Kabul ve Çalışma İzni / Vize işlemleri için yeterli zaman tanımak için tahmini başlangıç tarihinden yaklaşık dört ila altı ay önce bekleyin. Ancak, programda yer varsa, başlangıç tarihine daha yakın alınan başvurular dikkate alınacaktır. Centennial her yıl üç alım teklif eder:

Yaz 2020 Programları Başlıyor: 6 Mayıs 2020
Sonbahar 2020 Programları Başlıyor: 3 Eylül 2020
Kış 2021 Programları Başlıyor: 6 Ocak 2021

Çevrimiçi Başvur: www.centennialcollege.ca/International

Konumlar

Toronto

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefon
+1 416-289-5300

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin