Centre for Arts and Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Centre for Arts and Technology öğrenmeyi emeceksin.

Burası, diğer yönlendirilmiş, yaratıcı insanlar tarafından kuşatılacak - tıpkı sizin gibi. Kendi başına çalışacak, bir ekiple işbirliği yapacak ve aynı zamanda olabildiğince iyi bir şekilde çalışacaksınız. Buraya ait olduğunuzu hissedeceksiniz.

Her zaman akıl hocalarınız ve eğitmenleriniz, kendi alanlarında kendilerini kanıtlamış ve başarılı olmanız için size doğru ve yanlış şeyler söyleyecek uzmanları içerecektir.

Size hizmet etmek için iki kampüsümüz var, Kelowna BC ve Surrey BC. İki kampüsümüz bazı özellikleri paylaşıyor, aynı zamanda kendi kimlik duygularını koruyor. Kelowna, iki ses kayıt stüdyosu, özel animasyon laboratuarları ve sanat odası, dijital fotoğrafçılık ve dijital film yapım stüdyosu, iç tasarım laboratuvarı ve çok daha fazlasını içeren amiral gemisi kampüsümüzdür. Kalabalık bir yaratıcılık ve öğrenme merkezi olan ziyaretçiler, resepsiyonumuzda karşılanacak ve hemen duvarlarda çok sayıda öğrenci çalışması, sıkı sıkıya bağlı bir ekip ve öğrenci grubu ve gençlik ve yaratıcılık hissi görecek. Yepyeni Surrey kampüsümüz modern, şık ve gurur duyduğumuz bir şey.

Surrey'de merkezi bir konuma sahip olan bu yenilenmiş modern alan, Kelowna kampüsümüzden daha küçüktür, ancak kendi yumruklarını paketler. Tabandan tavan görüntüsüne, şık yüzeylere ve parlak renklere sahip olan bu odadan ilham alınamıyor.

Surrey kampüsü, bir eğitim laboratuvarı ve sanat odası, mac laboratuvarı, fotoğraf stüdyosu ve eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel bir personele ev sahipliği yapıyor.

Konumlar

Kelowna

Centre for Arts and Technology Kelowna

Address
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 Kelowna, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1 250-860-2787

Surrey

Address
Surrey, Britanya Kolumbiyası, Kanada