College Boreal

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Collège Boréal gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

1995 yılından bu yana, bizim kurum gelecekteki liderleri, kültür elçisi ve girişimciler hazırlamaktadır. Nitekim, Collège Boréal her birinin zenginliğini ve tam potansiyelini geliştirmek için gayretle çalışmaktadır. Amacımız bize yerine getirmek ve başarılı deneyiminizi yapmaktır; Biz toplum ve işgücü hem de aktif katkı ve tüm hayallerinizin gerçekleşmesini başlamak için gerekli araçları sağlamayı hedefliyoruz.

Ontario boyunca 27 topluluklarda yer alan bizim 36 merkez Collège Boréal Frankofon lise sonrası eğitim alanında bir lider olmak için izin vermiş. Fransız Dil Hizmetleri Kanunu uyarınca belirlenmiş, Collège Boréal, sosyal, kültürel ve ekonomik manzara etkileyen, hizmet verdiği toplulukların yol açar. Nitekim, "teşvik bilgisi ve kültürü teşvik" hedefleyen bir vizyonumuz sınıfta çok ötesinde gidiyor.

Kalite Sistem ve her iki resmi dilde uzmanlığı ile yüksek nitelikli personel Collège Boréal uluslararası kariyer için mezun hazırlamak, mükemmellik dayanarak size eğitim ve hizmet sunmak için izin verir.

Bizim kıskanılacak itibar doğrudan Ontario 24 kolej arasında lisansüstü memnuniyeti bizim olağanüstü sonuçlar ile bağlantılıdır. Biz de işverenler açıkça mezunları işe öneriyoruz bunların% 96 olarak Collège Boréal olan güvenlerini belirttiler olduğunu bilmek gurur duyuyoruz.

Tüm bu nedenlerden dolayı, biz sıcak bizimle tam potansiyeline ulaşmasını böylece "Boréal ailesinin" bir gurur üyesi olmaya davet ediyoruz. Bizim vizyon, misyon, tutku ve gelenekler gerçekten bizim seçimler ve eylemlerin tüm motive emin olabilirsiniz. bizim 20th yıldönümü yaklaştıkça Bu taahhüt, bizim başarımızın anahtarıdır!

Collège Boréal inanmak için teşekkür ederiz!

Vizyon

onun eğitim ve hizmet kalitesi, erişilebilirlik ve esneklik için Tanınan, Collège Boréal Fransız dil kolej arasında ilk tercihidir.

Misyon

Collège Boréal Ontario Frankofon topluluğun sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek çeşitli müşteri ve uygulamaları liderlik eğitimi kişiselleştirilmiş bir yüksek kalibreli sağlar.

Slogan

"Nourrir le savoir et faire vibrer la kültür"

Değerler

Mükemmellik
hümanizm
İçerme
Yenicilik
Saygı

Konumlar

Sudbury

Address
21, boulevard Lasalle
P3A 6B1 Sudbury, Ontario, Kanada

Hearst

Address
Hearst, Ontario, Kanada

Kapuskasing

Address
Kapuskasing, Ontario, Kanada

Temiskaming Kıyıları

Address
Temiskaming Kıyıları, Ontario, Kanada

Timmins

Address
Timmins, Ontario, Kanada

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

Windsor

Address
Windsor, Ontario, Kanada

Niagara Şelaleleri

Address
Niagara Şelaleleri, Ontario, Kanada

Temiscaming

Address
Temiscaming, Quebec, Kanada

Kuzey Körfezi

Address
Kuzey Körfezi, Ontario, Kanada