College of the Rockies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

M.Ö. güneydoğudaki Kootenay Rocky Dağları'nda bulunan otel, muhteşem ortamımıza uyması için size yaşam tarzı ve öğrenme fırsatları sunuyoruz.

Ana Kampüsümüz ve Gold Creek Kampüsü Cranbrook'ta. Creston, Fernie, Golden, Invermere ve Kimberley'de eşsiz programlar ve kurslar sunan bölgesel kampüslerimiz de var.

College of the Rockies avantajı nedir?

  • Küçük sınıf boyutları
  • Kişiselleştirilmiş talimat
  • Güncel teknoloji
  • Mükemmel destek hizmetleri
  • Öğrencilerin başarısına adanmış profesyonel ve güler yüzlü personel, College of the Rockies yaşamak, öğrenmek ve oynamak için en iyi yer yapar!

Görevimiz

EĞİTİM GÜCÜNDEKİ YAŞAMLAR VE ZENGİN TOPLUMLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ.

Vizyonumuz

KANADA'NIN EN KİŞİSEL ÖĞRENCİ DENEYİMİNİ OLUŞTURMAK VE SUNMAK.

Degerlerimiz

Söylediklerimiz değil, bizim yaptığımız önemli.

Öğrenci Başarısı Başarımızı Sürdürür

Ön kapıdan sınıfa, her öğrenciyi neyin motive ettiği ve heyecanlandıracağını keşfetmeye kişisel ilgi gösterme taahhüdümüze tutkuyla bakıyoruz.

İnsanları, Toprakları ve Kültürü Takdir Edin

Öğrenci, iş arkadaşı veya topluluk üyesi olun, birbirlerinin potansiyelini araştırır ve besleriz. Birbirimize şefkatle ve geleceğimize ve toplumlarımızın geleceğine özen göstererek yaklaşıyoruz. Başkalarının daha iyisini yaptıklarında, hepimizin daha iyisini yaptığını bilerek, birbirimizin geçmişini ve başarılarını kutluyoruz.

Dinle ve Anlaşmayı Hızlandır

Önce birbirimizin başarısını arttırmak için dinleriz. Dinlememizi iyileştirmek, çatışma ve yanlış anlaşılmayı en aza indirirken öğrenmemizi, ilişkilerimizi ve verimliliğimizi geliştirir.

Meraklı ve Yaratıcı Olun

Burada öğreniyoruz! Öğrenmeye ve hayata açık bir zihinle, değişime hazır ve şeyleri yeni yollarla görebildiğimiz zaman, etrafımızdakileri de büyümek ve öğrenmek için daha iyi destekleyebiliriz. Daha az yargılayacağız ve daha sık sık "Ne öğrendik?" Diye soracağız. ve "Buna başka nasıl yaklaşabiliriz?"

Konumlar

Cranbrook

College of the Rockies

Address
College of the Rockies
2700 College Way, Box 8500

V1C 5L7 Cranbrook, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1 250-489-2751

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin