Resmi açıklamayı okuyun

1980 yılında kurulan Cornerstone, Mobil Uygulama Geliştirme, Konaklama İşletmeciliği, Reklamcılık ve Grafik Tasarım ve İkinci Dil eğitimi gibi İngilizce konularında uzmanlaşmış, tamamen onaylanmış bir özel kolejdir.

Cornerstone'un ayırt edici özelliği müfredatında yatmaktadır. Her program ders kitabı öğrenmeye yönelik pratik bir yaklaşım sağlamak için uzmanlaşmıştır. Küçük sınıflarımız, eğitmenler tarafından maksimum kişisel ilginin sağlandığı etkileşimli bir öğrenme ortamına izin verir.

Esnek başlangıç tarihlerimiz ve rekabetçi öğrenim ücretlerimiz, dünyanın her yerinden bireyleri çekerek çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratır.

İspanyolca, Mandarin dili, Portekizce, Türkçe, Japonca, İtalyanca, Hintçe, Kantonca, Fransızca, Korece ve tabii ki İngilizce konuşuyoruz.

115196_115193_ciccc-group-picture.jpg

Misyon

Cornerstone International Community College of Canada (CICCC) misyonu, öğrencileri güncel ve ilgili programlar sunarken titiz akademik çalışmalara ve pratik çalışma deneyimlerine aktif olarak dahil etmektir. Öğrencilere, yaşam boyu öğrenmeleri için yardımcı olacak bir bilgi birikimi ve öğrenme olanakları sağlamaya çalışıyoruz ve CICCC'den mezun olan her öğrencinin, günümüzün zorlu endüstri standartlarını karşılamak için gereken işe hazır becerileri ve deneyimiyle donatılmasını sağlıyoruz.

Köşe taşı, öğrencilerin farklı bir kampüs içerisindeki öğrencilerin yetiştirilmesine ve desteklenmesine ve öğrencilerin keşif heyecanına maruz kaldıkları sürekli bir gelişim ortamına adanmıştır. Köşetaşlarının çalışma ve öğrenme topluluğunun her bir üyesinde, insanlığın iyileştirilmesi için akıllıca, yaratıcı ve etkili bir şekilde çalışma yeteneğini ve tutkusunu geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yüksek kaliteli eğitim sağlama konusunda çeyrek asrı aşkın bir deneyime sahip olan, Cornerstone'un başarıya attığınız ilk adımlarda size yardımcı olacağı yöntemlerden bazıları:

  • Öğrenci El Kitabı.
  • Öğrencilere ilgili kariyer odaklı beceri ve eğitim sağlamak için gelişmiş müfredat.
  • Kişisel dikkat. Küçük sınıflarımız, ihtiyacınız olan ilgiyi görmenizi sağlayacaktır.
  • Esnek program başlangıç tarihleri, bu nedenle Eylül veya Ocak ayına kadar beklemenize gerek yok.
  • Potansiyel bir öğrenci olarak, kariyer danışmanlarımız seçtiğiniz kariyerde kullanmanız gereken becerileri kazanmak için en iyi programı seçmenize yardımcı olabilir.
  • Vancouver şehir merkezinde elverişli yerler.
  • Eğitim deneyiminize yeni boyutlar katan, profesyonel ağınızı geliştirmenize ve arkadaş edinmenize yardımcı olabilecek zengin bir akademik ve kültürel aktivite yelpazesi sunuyoruz.

Bizim ortaklarımız

Cornerstone College, öğrencilerimize en iyi fırsatları sunmak için dünyadaki bu kurumlarla birlikte çalışır.

115197_logo03.jpg115198_Logo04.jpg

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Cornerstone International Community College of Canada

Akşamları İngilizce kurslarımız, öğrencilerin geniş bir ilgili, yerel ve zamanında konu başlıklarını araştıran dinamik, eğlenceli bir sınıf ortamı aracılığıyla İngilizce ... [+]

Akşamları İngilizce kurslarımız, öğrencilerin geniş bir ilgili, yerel ve zamanında konu başlıklarını araştıran dinamik, eğlenceli bir sınıf ortamı aracılığıyla İngilizce iletişim becerilerini ve bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder. Cornerstone, ulaşılabilir, profesyonel ve öğrencilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış İngilizce ESL kursları sunar.

Bu dersi tamamladıktan sonra, öğrenci İngilizce fonolojisi, heceleri ve cümle stresini, tüm fiil zamanlarını, koşulluları, modacıları, mermileri, mastarları, edatları, soruları ve diğerlerini içeren gramer konularını anlayacaktır. Ek olarak, öğrenci, kısa ESL temalı cümle grupları ve paragrafları, kısa gazete makaleleri, dergi makaleleri, denemeler ve kısa öyküler de dahil olmak üzere birçok farklı kaynaktan gelen metinleri okuyabilecek ve anlayabilecektir. Öğrenci ayrıca, basit konu ve görüş yazımı yapmaktan akademik tarzda uygun kompozisyonlar anlama anlayışına kadar değişen uzunluklarda kendi metinlerini de yazabilecek. Bu dersi bitirdikten sonra, öğrenci sunum ve iletişim becerilerini geliştirmiş olacaktır. Öğrenci, basitten ekzete kadar çeşitli konularda solo sözlü sunumlar yapabilecek ve konu ve konuları yuvarlak masa formatında tartışabilecek. Öğrenci hem iyi bir sunum yapmanın hem de grup tartışmasına anlamlı bir şekilde katkıda bulunmanın temel bileşenlerini anlayacaktır.... [-]

Kanada Vancouver
Haziran 2019
Yarı zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Yoğun İngilizce programımız, öğrencilerin geniş bir ilgili, yerel ve zamanında konu başlıklarını araştıran dinamik, eğlenceli bir sınıf ortamı aracılığıyla İngilizce ilet ... [+]

Yoğun İngilizce programımız , öğrencilerin geniş bir ilgili, yerel ve zamanında konu başlıklarını araştıran dinamik, eğlenceli bir sınıf ortamı aracılığıyla İngilizce iletişim becerilerini ve bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder. Cornerstone, ulaşılabilir, profesyonel ve öğrencilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ESL kursları sunar . Her öğrencinin mevcut İngilizce yeterlilik seviyesinden öğrenmeye başlamasına izin veren on iki sınıf seviyesi sunuyoruz.

Bu dersi tamamladıktan sonra, öğrenci İngilizce fonolojisi, heceleri ve cümle stresini, tüm fiil zamanlarını, koşulluları, modacıları, mermileri, mastarları, edatları, soruları ve diğerlerini içeren gramer konularını anlayacaktır. Ek olarak, öğrenci, kısa ESL temalı cümle grupları ve paragrafları, kısa gazete makaleleri, dergi makaleleri, denemeler ve kısa öyküler de dahil olmak üzere birçok farklı kaynaktan gelen metinleri okuyabilecek ve anlayabilecektir. Öğrenci ayrıca, basit konu ve görüş yazımı yapmaktan akademik tarzda uygun kompozisyonlar anlama anlayışına kadar değişen uzunluklarda kendi metinlerini de yazabilecek.... [-]

Kanada Vancouver
Haziran 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Cornerstone International Community College of Canada

Cornerstone International Community College of Canada (CICCC), Web ve Mobil Uygulama Geliştirme Programı sunan Kanada'daki ilk özel kolejlerden biridir. 9 ders ve 12 aylı ... [+]

Cornerstone International Community College of Canada (CICCC), Web ve Mobil Uygulama Geliştirme Programı sunan Kanada'daki ilk özel kolejlerden biridir. 9 ders ve 12 aylık ücretli iş birliği deneyimi içeren 24 aylık diploma, program, öğrenenlere, işletmelere ve her büyüklükteki kuruluşlara BT ürünleri ve hizmetleri sağlayan iş sektörlerinde mobil uygulama geliştirme kariyerine hazırlamak için tasarlanmıştır.

Web ve Mobil Uygulama Geliştirme Programı, Web Uygulama geliştirme iş sektörlerinde kariyer yapmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış 9 dersten ve küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere farklı BT ürünleri ve hizmetleri sağlayan derneklerden oluşmaktadır.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2019
Tam zamanlı
24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Ağ ve Sistem Çözümleri Uzman diploma programı, Sistem Yöneticileri, Ağ Teknisyenleri ve Bilgisayar Mühendisleri için mevcut endüstri talebini bağlam, konsept, teknoloji v ... [+]

Ağ ve Sistem Çözümleri Uzman diploma programı, Sistem Yöneticileri, Ağ Teknisyenleri ve Bilgisayar Mühendisleri için mevcut endüstri talebini bağlam, konsept, teknoloji ve pratik becerilerle karşılamak üzere geliştirilmiştir. Sınıflar bu çalışma alanlarına odaklanır ve tasarım ve mimari, geliştirme ve uygulama, bakım ve sorun giderme becerileri gibi önemli becerileri vurgular.

Program, BT Altyapısı Servisleri için ihtiyaç duyulan becerileri öğrenmeye odaklanmaktadır. Öğrenciler, aşamalı olarak yoğun kurslarla, temel bilgisayar teknolojileri, donanım ve yazılım teorileri ve ağ iletişimi konularında bilgi edineceklerdir. Mevcut alanla yüksek ilgisi olan sanallaştırma ve simülasyon sayesinde, öğrenciler tasarım mimarisi ve ilkelerini, bilgisayar ve ağ işletim sistemi yazılımını, altyapı bileşenlerini, Veri Merkezi yönetimini, bulut bilişimi ve konsolidasyonu uygulamak için uygulamalı uygulamalar edinir.... [-]

Kanada Vancouver
Haziran 2019
Tam zamanlı
24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Dijital pazarlama pozisyonlarında, 21. yüzyılın belirleyici özellikleri değişiklikleri hızlandırdı. İş dünyası geliştikçe yeni sistemler ve uygulamalar hızla ilerlemekted ... [+]

Dijital pazarlama pozisyonlarında, 21. yüzyılın belirleyici özellikleri değişiklikleri hızlandırdı. İş dünyası geliştikçe yeni sistemler ve uygulamalar hızla ilerlemektedir. Bu program, internet pazarlamasının en kritik alanlarına odaklanmaktadır ve günümüzün hızla değişen çevrimiçi pazarında alakalı kalmak için düzenli olarak güncellenmektedir.

Dijital Pazarlama Uzmanı İşbirliği Diploması, web analitiği, YouTube reklamcılığı, mikrobloglama, B2B pazarlaması, sosyal reklam ekranları ve arama motoru işletme yaklaşımlarıyla çevrimiçi ekranlar gibi teknolojik kaynakları kapsar.

6 Aylık Akademik Eğitim 6 Aylık Ücretli Kooperatif... [-]

Kanada Vancouver
Temmuz 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Konaklama İşletmeciliği Kooperatifi Diploma Programları, bu endüstride gözetim ve yönetim pozisyonlarına geçmek isteyenler için gerekli olan turizm ve konaklama endüstris ... [+]

Konaklama İşletmeciliği Kooperatifi Diploma Programları, bu endüstride gözetim ve yönetim pozisyonlarına geçmek isteyenler için gerekli olan turizm ve konaklama endüstrisinin en alakalı yönlerini sunar.

Müfredatımız sektörde geniş deneyime sahip misafirperverlik uzmanları tarafından tasarlanmıştır ve American Hotel tarafından onaylanmıştır.

3 diploma süresi sunuyoruz:

4 aylık Akademik Eğitim 4 aylık Ücretli İşbirliği 6 ay Akademik Eğitim 6 ay Ücretli İşbirliği 12 aylık Akademik Eğitim 12 aylık Ücretli İşbirliği

Konaklama Yönetimi diploması, sınıf içi çalışmaların % 50'sini ve ortak çalışma deneyiminin% 50'sinin bir birleşimidir. Bir öğrenci olarak, otel ve restoran işlemleri, uluslararası pazarlama, yemek hazırlama ve servis, finansal analiz, muhasebe, ön ve arka ofis işlemleri ve kültürlerarası ekip dinamikleri ile ilgili kavram ve teknikleri öğreneceksiniz.... [-]

Kanada Vancouver
Haziran 2019
Tam zamanlı
8 - 24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Müşteri İlişkileri Uzmanı Co-op programı, çeşitli kurumsal ve perakende ortamlarda etkin müşteri ilişkileri hizmeti sunmak için gereken becerilerin ilkelerini ve uygulanm ... [+]

Müşteri İlişkileri Uzmanı Co-op programı, çeşitli kurumsal ve perakende ortamlarda etkin müşteri ilişkileri hizmeti sunmak için gereken becerilerin ilkelerini ve uygulanmasını öğretir.

Bu dersi tamamladıktan sonra, başarılı bir öğrenci, yeteneklerini güvenilir bir şekilde göstermiş olacaktır:

Etkili müşteri hizmeti ilke ve stratejilerini anlayın ve uygulayın.Müşterilerle ilişkilerde hem sözlü hem de sözsüz iletişimi etkin biçimde kullanın.Pazarları ve hedef pazar segmentlerini analiz edin ve ürün döngüsünü anlayarak hedef pazarlara ulaşmak için temel bir pazarlama stratejisi geliştirin.E-postaları, mektupları ve diğer iletişimleri yazma ve düzenleme yeteneğini gösterin.İlişkisel satış ilke ve stratejilerini anlayın ve uygulayın.Çeşitli satış tekniklerinin uygulamasını gösterme.... [-]
Kanada Vancouver
Haziran 2019
Tam zamanlı
8 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornerstone International Community College of Canada

Uluslararası İşletme Yönetimi Diploması, karşılaşabileceğiniz en zorlayıcı faaliyetlerden biridir. Bu kursta, pazarın talep ettiği şeye nasıl cevap vereceğinizi bilmeniz ... [+]

Uluslararası İşletme Yönetimi Diploması, karşılaşabileceğiniz en zorlayıcı faaliyetlerden biridir. Bu kursta, pazarın talep ettiği şeye nasıl cevap vereceğinizi bilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi hizmetinize sunuyoruz.

Öğrenciler iş ilişkileri için gerekli becerileri geliştirerek iş ortamlarında açık ve net bilgi sunma konusunda güven kazanırlar. Program, uluslararası İngilizce konuşan öğrencilerin işletme yönetimi ile ilgili iş piyasalarındaki pozisyonlara hazırlanmaları için tasarlanmıştır.

Öğrenciler geleneksel işyeri ortaklıkları, müzakereler, satışlar, iş ilişkileri , e-ticaret ve uluslararası iktisatta kullanılan becerilerde ustalaşırlar.... [-]

Kanada Vancouver
Temmuz 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Cornerstone - Full Experience