Create Career College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

120978_pexels-photo-414462.jpeg

Create Career College PTIB (Özel Eğitim Kurumları Şubesi) tarafından akredite edilmiş bir Belirlenmiş Öğrenme Kurumu (DLI) 'dir ve BCEQA (British Columbia Education Quality Quality Assurance) ödülü almıştır.

Create Career College , öğrencilere yüksek talep gören iş yeri becerilerini edinme, geliştirme ve uygulama fırsatı sunar. Programların çoğunda, öğrencilerin akademik eğitimlerini mezuniyetten önceki gerçek durumlarda uygulayabilmelerini sağlayan bir uygulamalı / co-op bileşeni vardır. Ayrıca, okul birçok ülkeden öğrenci çektiğinden, öğrencilerin birbirlerinden öğrenmelerini de sağlayan uluslararası bir öğrenme ortamına sahiptir.

"Üniversite-İşletme İşbirliği, Teori-Uygulama Kombinasyonu"

Create Career College , farklı endüstri sektörlerindeki işletmelerle yakın ilişkiler kurmuştur. Create Career College öğrenciler, doğrudan işyeri ihtiyaçları doğrultusunda beceriler kazanmak için uygulamalı deneyime sahip olacaklardır.

"Küçük Sınıflar, Kariyer Yolu Yardımı"

Create Career College düşük öğrenci-öğretmen oranı oluşturma, öğrencilerin eğitmenlerden maksimum dikkat ve geribildirim almalarını sağlar. Profesyonel bir danışman, öğrencilerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için kariyer yardımı sağlar.

"Esnek Program, Hemen Başlangıç Tarihleri"

Create Career College herhangi bir programa uyacak şekilde tam zamanlı programlar sunar. Çoğu programın dört haftada bir yeni alımı var.

120979_priscilla-du-preez-623040-unsplash.jpg

% 100 Uygulamalı Staj

Kursun bitiminde, Create Career College konusunda deneyimli danışmanlar, öğrencilere öğrendiklerini uygulama fırsatı sunan bir işveren bulmalarına yardımcı olur. Uygulama yerleştirme boyunca öğrenciler:

Teorik bilgileri pekiştirmek ve uygulamaya koymak Endüstri profesyonellerinden ilk elden kariyer bilgileri edinin Endüstri içinde ağ iletişimi geliştirmek Net bir kariyer planını sağlamlaştırın

Create Career College hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Samimi ve bilgili kabul temsilcilerimiz, olabilecek her türlü sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Akredite Create Career College

120869_Acceditations.jpg120981_pexels-photo-1302991.jpeg

Konumlar

Burnaby

Address
#650-4789 Kingsway
V5H 0A3 Burnaby, Britanya Kolumbiyası, Kanada