Focus College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vizyonumuz

Focus College , Kanada'daki yüksek öğretimde bir iz bırakıcıdır. Öğrencilerimizin başarısını, aldığımız her kararın kalbine koyarız.

Görevimiz

Kişisel, kişiler arası, sosyal, ekonomik, teknik ve girişimci becerilerini geliştirerek eğitim yoluyla insanları güçlendirmek.

Focus College görevimizi güvenli ve rahat bir öğrenme ortamı sağlayarak yerine getireceğiz. Kurslarımız her zaman en alakalı ve güncel içeriğe sahiptir ve öğrencilerimizin mümkün olan en iyi deneyime sahip olmalarını sağlamak için endüstri uzmanları tarafından verilmektedir.

Başarımız, insanların kendine has olduğunu anlamaktır. Öğrenme engellerini kaldırıyor ve her zaman en üst düzeyde dürüstlük ve dürüstlük sağlıyoruz.

Bizim hikayemiz

1992 yılında Focus Training Institute doğdu. Bu enstitü, çeşitli yaşam ve mesleki becerileri öğreten Okanagan topluluk programlarını sundu. Focus Training Institute, topluluğun birçok üyesinin becerilerini mükemmelleştirmelerine, kariyerlerine başlamasına ve hatta kariyer yollarını değiştirmelerine yardımcı oldu.

Yirmi yıl sonra, 2012'de bir sorun ve bir fırsat gördük: öğrenciler yüksek öğretim programlarına kaydoluyordu ve tecrübeleri beklentilerin çok altında kaldı.

Buna cevaben, bir eğitim kurumundan bir koleje dönüştük, ismimizi Focus College değiştirdik ve sektörün ihtiyaçlarına uygun İşletme ve Bilgi Teknolojisinde (BT) üniversite düzeyinde programlar tasarlamaya ve sunmaya başladık.

Bugün, Focus College , çalışkanlığı, toplum içindeki bağlantıları ve uluslararası kabul görmüş bir yüksek öğrenim akreditasyonu olan SQA ile ortaklığını sürdürmeye devam ediyor.

Tanımları

PTA - Özel Eğitim Yasası

Özel Eğitim Yasası, İleri Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTIB) tarafından yönetilmektedir. Bu sertifika, Britanya Kolombiyası eyaletinde eğitim veren çoğu özel kurum için zorunludur. Öğrencilerin çeşitli standart ve yönergeleri koruyarak korunmalarını sağlar. Özel kurumlar ya onaylanmış olabilir ya da belirlenmiş olması için daha yüksek kriterleri karşılayabilir. Focus College , belirlenmiş bir okuldur.

DKG-Eğitim Kalite Güvencesi

Eğitim Kalite Güvencesi atama, British Columbia eyaletinde belirlenen kalite güvence standartlarını karşılayan veya aşan British Columbia'daki kamu ve özel kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

SQA - İskoç Yeterlilik Kurumu

İskoç Yeterlilik Kurumu, yetkili kurumların programlarını sunabilmelerini sağlayan tanınmış bir uluslararası yüksek öğrenim akreditasyonudur. SQA kriterleri talep edilmekte ve titizlikle kontrol edilmektedir. Programlar uluslararası standartları takip eder ve onlardan mezun olan öğrenciler okumak için dünyanın dört bir yanındaki kurumlara sorunsuz bir şekilde geçebilirler. Standartlaştırılmış kaliteli eğitimin gerçekten küresel düzeyde olmasını sağlar.

Konumlar

Kelowna

Kelowna Campus

Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1-250-861-5808

Surrey

Surrey Campus

Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1-250-861-5808 ext. 203