Resmi açıklamayı okuyun

Vizyonumuz

Focus College , Kanada'daki yüksek öğretimde bir iz bırakıcıdır. Öğrencilerimizin başarısını, aldığımız her kararın kalbine koyarız.

Görevimiz

Kişisel, kişiler arası, sosyal, ekonomik, teknik ve girişimci becerilerini geliştirerek eğitim yoluyla insanları güçlendirmek.

Focus College görevimizi güvenli ve rahat bir öğrenme ortamı sağlayarak yerine getireceğiz. Kurslarımız her zaman en alakalı ve güncel içeriğe sahiptir ve öğrencilerimizin mümkün olan en iyi deneyime sahip olmalarını sağlamak için endüstri uzmanları tarafından verilmektedir.

Başarımız, insanların kendine has olduğunu anlamaktır. Öğrenme engellerini kaldırıyor ve her zaman en üst düzeyde dürüstlük ve dürüstlük sağlıyoruz.

Bizim hikayemiz

1992 yılında Focus Training Institute doğdu. Bu enstitü, çeşitli yaşam ve mesleki becerileri öğreten Okanagan topluluk programlarını sundu. Focus Training Institute, topluluğun birçok üyesinin becerilerini mükemmelleştirmelerine, kariyerlerine başlamasına ve hatta kariyer yollarını değiştirmelerine yardımcı oldu.

Yirmi yıl sonra, 2012'de bir sorun ve bir fırsat gördük: öğrenciler yüksek öğretim programlarına kaydoluyordu ve tecrübeleri beklentilerin çok altında kaldı.

Buna cevaben, bir eğitim kurumundan bir koleje dönüştük, ismimizi Focus College değiştirdik ve sektörün ihtiyaçlarına uygun İşletme ve Bilgi Teknolojisinde (BT) üniversite düzeyinde programlar tasarlamaya ve sunmaya başladık.

Bugün, Focus College , çalışkanlığı, toplum içindeki bağlantıları ve uluslararası kabul görmüş bir yüksek öğrenim akreditasyonu olan SQA ile ortaklığını sürdürmeye devam ediyor.

Tanımları

PTA - Özel Eğitim Yasası

Özel Eğitim Yasası, İleri Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTIB) tarafından yönetilmektedir. Bu sertifika, Britanya Kolombiyası eyaletinde eğitim veren çoğu özel kurum için zorunludur. Öğrencilerin çeşitli standart ve yönergeleri koruyarak korunmalarını sağlar. Özel kurumlar ya onaylanmış olabilir ya da belirlenmiş olması için daha yüksek kriterleri karşılayabilir. Focus College , belirlenmiş bir okuldur.

DKG-Eğitim Kalite Güvencesi

Eğitim Kalite Güvencesi atama, British Columbia eyaletinde belirlenen kalite güvence standartlarını karşılayan veya aşan British Columbia'daki kamu ve özel kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

SQA - İskoç Yeterlilik Kurumu

İskoç Yeterlilik Kurumu, yetkili kurumların programlarını sunabilmelerini sağlayan tanınmış bir uluslararası yüksek öğrenim akreditasyonudur. SQA kriterleri talep edilmekte ve titizlikle kontrol edilmektedir. Programlar uluslararası standartları takip eder ve onlardan mezun olan öğrenciler okumak için dünyanın dört bir yanındaki kurumlara sorunsuz bir şekilde geçebilirler. Standartlaştırılmış kaliteli eğitimin gerçekten küresel düzeyde olmasını sağlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Focus College

Gelişmiş Diploma nitelikleri, işverenlerin ihtiyaç duyduğu pratik becerileri ve teorik işletme bilgilerini sağlar. Ulusal ve uluslararası üniversitelere gelişmiş giriş iz ... [+]

Gelişmiş Diploma nitelikleri, işverenlerin ihtiyaç duyduğu pratik becerileri ve teorik işletme bilgilerini sağlar. Ulusal ve uluslararası üniversitelere gelişmiş giriş izni verir. AD Bilgi İşlem: SCQF 8 seviyesindeki Yazılım Geliştirme, uzman teknik yazılım geliştirmede mevcut becerileri sağlar ve programlama ve sistem geliştirmede güncel bilgiler geliştirir.

Yazılım geliştiricilere, biyoteknolojiden telekomünikasyon ve taşımacılığa kadar birçok farklı endüstride ihtiyaç duyulmaktadır. Bir SQA AD Bilgi İşlem: Yazılım Geliştirme, öğrencilere yüksek öğrenim ve istihdama geçerken ihtiyaç duydukları becerileri ve teorik bilgileri verecektir. Kapsanan yazılım geliştirme faaliyetleri arasında yeni geliştirme, değiştirme, yeniden kullanma, yeniden mühendislik ve bakım yer almaktadır.... [-]

Kanada Kelowna Surrey
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Focus College

Gelişmiş Diploma nitelikleri, işverenlerin ihtiyaç duyduğu pratik becerileri ve teorik işletme bilgilerini sağlar. Ulusal ve uluslararası üniversitelere gelişmiş giriş iz ... [+]

Gelişmiş Diploma nitelikleri, işverenlerin ihtiyaç duyduğu pratik becerileri ve teorik işletme bilgilerini sağlar. Ulusal ve uluslararası üniversitelere gelişmiş giriş izni verir. İşletme AD (SCQF seviye 8) işletme yönetimi ve insan kaynakları yönetimi odaklı uluslararası ticaretin ana yönleri ile ilgili mevcut fikir sağlar.

AD İş Programı, iş kültürü ve stratejisini kapsar; farklı boyutlardaki kuruluşları yönetme, pazarlama, ekonomik konular, muhasebe, iş hukuku ve BT gibi konuları içerir.

Öğrenme hedefleri

AD Business, geniş kapsamlı bir yetkinlik sağlayacaktır. AD Şirketinin spesifik amaçları:

Bir dizi idari, ticari veya yönetsel pozisyon girmek için uygun yeterlilikler geliştirin.Kariyer isteklerini desteklemek için öğrenci yeterliliklerini geliştirin.İngiltere üniversiteleri tarafından verilen lisans derslerine öğrencileri hazırlayın.Bağımsız, ömür boyu öğrenme becerileri geliştirin.İstihdam edilebilirlik ve Temel Beceriler için devredilebilir becerilerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi.Planlama, organizasyon, eleştirel ve değerlendirme düşüncesinde devredilebilir becerilerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi ve adayın iş konularını ve sorunlarını derinlemesine araştırmasını sağlayın.Ticari organizasyonlarda çeşitli idari, ticari veya yönetsel pozisyonlarla ilgili kişilerarası ve kişilerarası beceriler geliştirin.İletişim ve sunum becerilerini geliştirir.Çalışmalarına yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşım benimseyin ve iş ortamındaki değişikliklerden kaynaklanan zorluklara çabucak yanıt verin.Başkalarıyla esnek ve işbirliğine dayalı çalışma olanağı geliştirin.Giriş şartları... [-]
Kanada Kelowna Surrey
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku