Institute of Technology Development of Canada

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ITD'ye Hoş Geldiniz

1999 yılında kurulan üniversite Vancouver şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı öğrencilere tam kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Biz hayat boyu öğrenme fırsatlarının iman Pathways bireylerin değişen dünya için öğrencileri hazırlamak ve onu geliştirmek için onları güçlendirmek saha deneyimleri ile rekabet sağlayan programlar kalması için.

ITD Kanada

ITD Kanada, mezunlarımızın mevcut ve gelecekteki zorlukları karşılamalarını ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak bir eğitim sunmaya çalışıyor. Bireyler kişisel gelişimine ve mesleki gelişimlerine devam etmek için Sanat , İş , Konaklama ve Bilgi Teknolojileri alanındaki güncel Diplomalarımızdan herhangi birini seçebilir. Uygulamalı deneyim, öğrencileri kolejde ve gelecekte onlara destek olan ilişkileri geliştirmeye teşvik eder.

Neden Biz Gücümüz

ITD Kanada, sürekli olarak yenilikler yapmakta ve uzmanlık alanları ile ilgili profesyonellerin geliştirdiği kariyer eğitimi programları sunmaktadır. Küçük sınıf bedenlerimiz, öğrencilerimizin gelecekteki çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları yüksek kalite standartlarını korurken daha yakın etkileşime ve bireysel ilgiye izin verir. Ek olarak, kariyer eğitimi programlarımız pazar şartlarını karşılamak için sürekli olarak güncellenmektedir.

Akreditasyon

ITD Kanada, en yüksek kalitede eğitim sunmayı taahhüt eder. Diplomalarımız ve kurslarımız, mezunlarımızın uluslararası tanınırlığını sağlayan il ve meslek kuruluşları tarafından akredite ve tanınır.

 • Özel Eğitim Kurumları Şubesi, akreditasyon elde etmek veya sürdürmek isteyen kurumlar tarafından yerine getirilmesi gereken eğitim ve operasyonel kalite standartlarının oluşturulmasından sorumludur. Standartlar, Gelişmiş Eğitim ve İşgücü Piyasası Geliştirme Bakanlığı tarafından belirlenir.
 • British Columbia Eğitim Kalite Güvencesi (EQA) tanımlaması, kalite güvencesi ve tüketici koruması için eyalet tarafından tanınmış standartları karşılayan veya aşan BC kamu ve özel sektör sonrası kurumlarını tanımlar. EQA, global olarak bir kalite sembolü olarak kabul edilebilecek bir standart mühür sağlar. EQA mührü, öğrencilerin kalite güvence standartlarını karşıladığı ve tüketicilere tüketiciyi koruma sağladıkları için hükümetin tanıdığı il kurumlarını kolayca tespit etmelerini sağlar.
 • 1953 yılında kurulan American Hotel
 • Vatandaşlık ve Göç Kanada Kanada Institute of Technology Development of Canada (ITD), DLI: O19279542632 kapsamında belirlenmiş bir Öğrenim Kurumu olarak tescil ve tescil edilmiştir.

Neden ITD Kanada

16 yıldan fazla bir süredir, mezunlarımızın fırsat açısından zengin kariyerlere başladığını izledik. Programlarımız, uzun yıllara dayanan endüstri tecrübesini olağanüstü eğitim yetenekleriyle birleştiren uygulayıcı-eğitmenler tarafından sunulan pratik, uygulamalı öğrenme deneyimleri ile yeni kariyerine öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin, çoklu sektörlerdeki işverenler tarafından en çok talep gören becerileri geliştirmelerine yardımcı olan sağlam, pazara dayalı programlar sunuyoruz.

 • Akredite programlar
 • Sanayi girdisi
 • Co-op iş deneyimi
 • Daha küçük sınıf boyutları ve öğrenci odaklı ortam
 • Sektör profesyonellerinden bilgi edinin
 • Kariyer ve kooperatif hizmetleri yardımı
 • Uygun ödeme planları mevcuttur
 • Öğrenciler üç aya kadar ücretsiz ESL alabilirler
 • Burs programları mevcuttur

Downtown Vancouver Kampüsünde Yaşam

Vancouver kampüsümüz, Vancouver şehir merkezindeki çekirdeğin merkezindeki 474 Granville Caddesi'nde yer almaktadır. Şehrin ticaret, alışveriş ve eğlence bölgelerinin koşuşturmacası arasında ITD Kanada'nın küçük, samimi ve güvenli kampüsü var. Şehir merkezindeki merkezde öğrenim gören öğrenciler, ITD Kanada'nın dost canlısı öğrenme ortamı içinde, şehrin iş merkezini deneyimleme fırsatına sahip olurlar.

Ana otobüs güzergahlarının yakınında ve Skytrain'e birkaç adım uzaklıkta elverişli bir konumda yer alan bu kampüs, dışarıdaki alanlardan öğrencilerin kampüse kolayca gidip gelmelerini sağlıyor.

Topluluk İlişkileri

Mezunlar, iş ve endüstri, ebeveynler ve okul danışmanları ile olan ilişkilerimiz ve ilişkilerimiz, ITD Kanada'nın kapsamlı topluluğunun bir parçasıdır. Öğrencilerin mesleki gelişimlerine yardımcı olmak için kaynak geliştirmelerine yönelik fırsatlar sağlıyoruz.

Özellikle işletmeler ve endüstriler akademik hedeflerimizi desteklemeye yardımcı olur ve öğrencilerimize rehberlik eder. Endüstri kaynakları olarak hizmet ederler ve programlarımıza değerli girdiler verirler. Öğrencilerimiz iş başında uygulamalı deneyimler kazanmak için sahaya gittiklerinde yardımcı ana bilgisayarlar olarak hizmet verirler. En önemlisi, mezunlarımızı işe alıyorlar; Bazen bir öğrenci eş bileşenini bitirmeden önce bile.

ITD Kanada topluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bir kabul temsilcisiyle görüşün.

Konumlar

Vancouver

Institute of Technology Development of Canada