International Montreal Butler Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ULUSLARARASI MONREYAL BUTLER AKADEMİSİ

Dünyanın en yüksek hizmet standartlarına hakim olun ve Uluslararası Montreal Butler Akademisinde XXIst asrın birinci Hizmet Profesyoneli olun

Dünyanın ilk Butler-Som (Butler & Sommelier) okulu olan IMBA'ya hoş geldiniz.

Uluslararası Montreal Butler Akademisi'nde (IMBA), uşak dünyasında mükemmel olmak ve kaliteli şarap mahzeni yönetiminde uzmanlık kazanmak isteyen yönlendirilmiş bireylere yönelik bir dünya standartlarında öğrenim merkezi kurduk.

Butler kariyeri zorunludur ancak tazminat çok yüksek olabilir ve sunduğu uzmanlığı yansıtmaktadır. Fırsat için yükseltin ve IMBA'daki zorluğu yerine getirin, bizimle birlikte öğreneceğiniz şey kariyerinizi yeni boyutlara taşıyacaktır.

BUTLER-SOM: ELİT BUTLER VE BİRİNCİ SINIF "BOUTEILLER" (SOMMELIER)

Kahya sözcüğünün, "bouteiller" Fransızca sözcüğünden türetildiğini biliyor muydunuz? Bu, barınaktaki kutudaki kutu şarap hizmetinden önce bir kutuya (bir şişe veya Fransızca "bouteille") aktarılacaktır. Butler, mahzen ustasıydı.

Bu şarapla ilgili hikaye iki soruyu ortaya çıkarıyor:

1- Bir işverenin zevkine uygun olarak bir katma şarap mahzeni doldurup nasıl dolduracağınızı bilir misiniz?

2- Bir şefle çalışabilir ve en iyi şarapları, önerilen yemekleri ve işlev tonu ile eşleştirir miydiniz?

IMBA öğrencileri, gelişmiş bir Şarap ve Ruhaneler müfredatı alacaklar.

CEWECM-IMBA, Uluslararası Montreal Butler Akademisinin Şarap Eğitiminde Mükemmellik Merkezi ve Kiler Yönetimi'ni keşfedin.

YEMEK ODASI: ZİNCİR BECERİLERİ İÇİN ZEMİN

Bu, basit bir aile yemeği, önemli bir sosyal etkinlik ya da Protokolün yer aldığı resmi bir işlevi planlamak için olması gerektiği gibi, uşağın tabiatla parladığı ve eldeki görevleri aştığı yemek odasındadır.

Bir kahya için, yemekler, işveren ve konukları tarafından hatırlanacak olan deneyimleri memnun etmek ve üretmek için fırsatlar. Butler ve çalışanları, keyifli vakit geçirmeleri için vakit geçirmek ve cömertliğin özünü sunmaktır.

Bu amaçla, uşak, Protokol arcanesinin yanı sıra Ahlakın her yönünü de ezberlemelidir.

BİR ZEMİN YAĞLI KAHVEYİ KAPATMAK İSTİYORSUNUZ

Birisi XXIst c tarafından edinecek yararlı yeterliliği ekledi. Butler pişirme temellerini öğrenmek olacaktır.

Şefin kapalı olduğu veya işverenin seyahat ettiği durumlar vardır. Bu koşullar altında, bir işveren, ustasının, normal çalışma tanımının bir parçası olmasa bile, adım adım görevleri yerine getirmesini bekleyecektir.

Basit ama lezzetli bir yemek doğaçlama yapmak ve zarafetle sunmak kesinlikle onlardan biri!

IMBA'da, iş görüşmesinde "temel pişirme becerilerine sahip misiniz?" Sorusuna olumlu cevap vereceğinizden ve bu sorgunun büyük olasılıkla büyük bir istihdam fırsatı için bir anlaşma kırıcısı olmayacağından emin olacağız. ...

EMLAK MÜDÜRÜ OLUN

Çok yönlülük ve mastering katma değer becerileri bir uşak profili artırmak ve onun istihdam olanakları artırmak (ve tazminat paketi).

Uygun bakımı gerektiren güzel bir gayrimenkulün yanı sıra iyileştirme ve onarımları denetlemek mümkün olmak, bir adayı daha da ayırt edebilecek çok kullanışlı becerilerdir.

Örneğin, tasarımcılar ve mimarlar ile işbirliği yapabilir, zanaatkarlarla, satıcılarla pazarlık yapabilir ve güzel bir çağdaş evde bulunan karmaşık domotik sistemlerini koruyabilir hale gelebilir. Bu becerileri öğrenmek, hepsi de IMBA programının bir parçasıdır.

YÜKSEK LİSANS BECERİLERİ

... ve sertifikalı Bentley / Rolls-Royce Şoföründen bilgi alın.

Belirtildiği gibi, günümüzde işverenler çok yönlülüğü değerlendirebilirler. Bu, daha önce bir klasik uşaktan gerekli olanın dışında daha fazla araçla uğraşması gerektiğini ima eder. Bir uşaktan, zaman zaman işverenini veya ailesini kullanması istenmez.

IMBA LOGO TASARIMI

IMBA logosu tasarımcısı, şövalye örtüsü ve kesilmiş taş temiz çizgilerinden ilham aldı.

Tasarım asil hizmet sunma imkânı için seçildi ve temiz çizgiler, değerli bir taşın düzgün kesip cilalandığında elde ettiği değeri ortaya koyuyor.

SİZE BAŞVURULDU

Eğitiminiz sırasında size özel kişisel kariyer yönlendirme oturumları hazırlanacaktır. Butlers, IMBA organizasyonu gibi, kişiselleştirilmiş hizmetler konusunda mükemmel.

Rehinimiz: Öğrencilerimizin her biri kişiselleştirilmiş kişisel dikkatleri alacaktır.

Konumlar

Montreal

Address
6810 Somerled
H4V 1T8 Montreal, Quebec, Kanada