Resmi açıklamayı okuyun

LAB'yi İngilizce Okulunuz Olarak Seçmek

İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirin

LAB, Konuşmalı İngilizce derslerinde uzmanlaşmıştır. Öğrencilerin İngilizce konuşmayı rahatlatabilecekleri ve etkili ve kolay bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilecekleri aktif ve ilgi çekici bir ortam sunuyoruz.

LAB'ın konuşmaya odaklanması ve “yalnızca İngilizce” politikamızla, öğrencilere İngilizce pratiği yapma ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşirken sınıf dışında bile gelişmeleri için birçok fırsat sunulmaktadır.

Aktif, arkadaş canlısı ve uluslararası çevre

100'den fazla ülkeden gelen öğrenciler, LAB'ın Kanada'daki güzel Vancouver kentindeki İngilizce okulunda okumayı seçti. Okulumuzda dünyanın her yerinden insanlar hayatlarının en güzel zamanlarının tadını çıkarırken hayat boyu arkadaş olurlar!

Break-time oyunları, partiler, özel etkinlikler ve uluslararası tema geceleri sayesinde, eğlenceli, bol bol İngilizce, kültürel, sosyal ve eğitimsel değişimi teşvik ediyoruz.

Profesyonel ve yardımcı öğretmenler

Tüm LAB öğretmenleri, profesyonel İngilizce öğretmeni eğitimi ve TESOL sertifikaları olan anadili İngilizce olan kişilerdir. Yetkin ve arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmeye ve geliştirmeye devam etmelerini sağlayan eğlenceli ve ilgi çekici bir sınıf ortamı yaratır. İngilizce okulumuzda bu kadar deneyimli ve kaliteli öğretmenlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

LAB'ın çok çeşitli İngilizce kursları ve programları öğrencilerin ilgi alanlarına odaklanmalarını ve zayıflıklarının üstesinden gelmelerini sağlar. İngilizce okulumuzda, öğrenciler haftalık olarak programlarını değiştirme esnekliğine sahiptir.

Esnek Cuma sınıfları, eğlenceli ve ilginç aktiviteler

LAB Vancouver'ın alkışlanan ÜCRETSİZ Cuma Etkinlikleri, öğrencilerin günlük durumlarda İngilizce kullanmalarını sağlar. Dış mekan programı, öğrencilerin İngilizce'yi okul ortamının ötesinde ve günlük yaşamlarında kullanmalarına yardımcı olur. Bu pratik yaklaşım öğrenme sürecini geliştirir ve güven oluşturur. Her hafta (Aylık Mezuniyet Günleri hariç), öğrenciler hafta için planlanan altı ila sekiz farklı aktivite arasından seçim yapabilir ve ekstra ücret ödemeden katılabilirler. Bu aktiviteler arasında Vancouver çevresindeki gezi turları, doğada yürüyüş, kültürel deneyimler ve spor etkinlikleri yer almaktadır.

Birçok seçenek arasında gezi turları, spor, yemek pişirme ve kültürel deneyimler vardır! Bu aktivitelere katılmak için EKSTRA ÜCRET YOKTUR!

LAB Kampüsü

LAB, öğrenmeyi ve eğlenceyi destekleyen benzersiz, arkadaşça bir atmosfer yaratmak için özel olarak tasarlanmış bir İngilizce okulu. Sınıflar, düz ekran televizyonlar, MP3 çalarlar, dizüstü bilgisayarlar ve projektörler gibi modern görsel-işitsel donanımları kullanır. Güler yüzlü resepsiyon personeli, danışmanlık, okul ve şehir bilgileri ile vize yardımı için her zaman hizmetinizdedir.

Öğrencilerimiz yararlanabilir

 • Geniş öğrenci salonu
 • Mutfak (mikrodalga fırın)
 • Ücretsiz kahve ve çay
 • Aperatif ve içecek makineleri
 • Ücretsiz yüksek hızlı İnternet erişimi (WiFi)
 • Öğrenci bilgisayarları
 • Oyunlar (langırt
 • Tekerlekli sandalye girişi

yer

LAB, Vancouver şehir merkezinin en yeni ve en popüler bölgesi olan dinamik Yaletown'da yer almaktadır. Vancouver Halk Kütüphanesi'ne, otobüs duraklarına ve diğer merkezi kolaylıklara yakın olmasının yanı sıra, İngilizce okulumuz, Vancouver Uluslararası Havaalanı'na doğrudan Skytrain erişimi sağlayan Yaletown istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Vancouver şehir merkezindeki Nelson Street ve Cambie Street'in köşesinde bulunuyoruz.

Bulunduğumuz yerin iki blok içinde:

 • Yaletown çeşitli kahvehane ve restoranlar
 • Vancouver Halk Kütüphanesi
 • Aquabus'tan Granville Adası'na
 • Spor stadyumları
 • Skytrain istasyonları (Stadyum istasyonu ve Yaletown / Roundhouse istasyonu)
 • Yanlış Creek Seawall
 • Roundhouse Toplum Merkezi
 • Tiyatrolar
 • Fitness merkezleri
 • Süpermarketler
 • Sayısız diğer ilgi çekici yer ve tesis

Güzel Vancouver'da İngilizce öğrenin

Vancouver'a hoşgeldin! Bu şehir yaşamak için en arzu edilen yerlerden biri seçildi. Okyanus ve dağlar arasında bulunan Vancouver, sunabileceği çok şey var!

Vancouver, her zevke hitap etmek için alışveriş, restoran ve sosyal ve kültürel etkinliklerle çok kültürlü bir şehirdir. Yıl boyunca açık hava etkinlikleri için birçok fırsat sunan parklar ve halk plajları şehrin limanını çevreler.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Languages Across Borders | Vancouver

Bu ders, öğrencilerin hem yazılı hem de yazılı İngilizce olarak okuma becerilerini ve dil bilgisi doğruluğunu geliştirmelerini sağlar. Bu derste, çok çeşitli okuma metinl ... [+]

Akademik ingilizceSınıf açıklaması

LAB Vancouver'daki Akademik İngilizce kursu odaklanmak için tasarlanmıştır

Dilbilgisi YapılarıAkademik Kelime Oluşturma BinasıOkuduğunu anlamaAkademik Yazma Becerileri

Bu ders, öğrencilerin hem yazılı hem de yazılı İngilizce olarak okuma becerilerini ve dil bilgisi doğruluğunu geliştirmelerini sağlar.

Bu derste, çok çeşitli okuma metinleri detaylı olarak incelenir. İçerikteki çeşitlilik, öğrencileri geniş bir kelime dağarcığına ve dilbilgisine ve aynı zamanda edebi biçimlere maruz bırakmaktadır.

Öğrenciler, farklı bağlamlarda yeni kelime dağarcığı kullanma alıştırmaları yaparak, okuduğunu anlama alıştırması yaparlar ve kelimeler arasındaki ilişkileri analiz ederler.... [-]

Kanada Vancouver
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Languages Across Borders | Vancouver

Bu kurs, öğrencilerin ticari İngilizce kelime haznelerini geliştirmek ve çeşitli ticari durumlarda İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak için tasa ... [+]

İş ingilizcesiSınıf açıklaması

Müfredat, teknik dilbilgisi, iş kelime bilgisini geliştirmek ve öğrencilere işyerinde takımlar ve iş ortakları ile iletişim kurmak için gereken İngilizce becerileri vermek ve profesyonel bir ortamda güven ile İngilizce konuşmak için tasarlanmıştır.

Kurs sırasında öğreneceksiniz:

1. Hafta | Kapak Mektupları ve Özgeçmişleri

2. Hafta | İletişim / Toplantılar

3. Hafta | Şirket Yapısı ve Organizasyon / Alan Gezileri

4. Hafta | Pazarlama / Kültürlerarası İşletme / İş Ahlakı

kurs ayrıntıları

Sınıf odağı | İletişim becerileri, İngilizce Akıcılık, İşletmeye özgü kelime hazinesi oluşturma... [-]

Kanada Vancouver
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Languages Across Borders | Vancouver

LAB Vancouver'daki IELTS Hazırlık kursu, sınav yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için teknik ve stratejiler kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Program, IEL ... [+]

IELTS HazırlığıSınıf açıklaması

LAB Vancouver'daki IELTS Hazırlık kursu, sınav yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için teknik ve stratejiler kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır . Program , IELTS sınavının dört bileşenine aşina olmanıza yardımcı olur .

Çeşitli rol yapma, vaka çalışmaları, grup tartışmaları ve etkileşimli sunumlar öğrencilerin başarılı bir şekilde analiz etmenin, anlamanın ve diğerleriyle etkileşimin en iyi yollarını anlamada yardımcı olur.

Öğrenciler, İngilizce konuşma ve tartışma pratiği yapma, telaffuzlarını, akıcılıklarını ve aktif dinleme becerilerini geliştirmenin yanı sıra, başkalarıyla başarılı bir şekilde etkileşime girmenin en iyi yollarına dair değerli bilgiler edinme konusunda birçok fırsata sahiptir.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

LAB Montréal to LAB Vancouver - our student's journey from East to West, from French to English

LAB Vancouver - Returning student continues her adventures... as a volunteer!

LAB Vancouver Student Film Festival 2019 - DAMIAN'S CLASS

Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Address
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada