Medicine Hat College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Medicine Hat College (MHC), güneydoğu Alberta ve ötesinde büyük bir bölgeye hizmet veren, kamuya açık, yönetim kurulu ve kapsamlı bir toplum kolejidir. 1965 yılından beri açılan MHC, modern, ilerici bir öğrenim kurumudur. MHC, iş, eğitim, görsel ve gösteri sanatları, bilim, sağlık çalışmaları ve teknoloji alanlarında programlar sunmaktadır. Medicine Hat College'da Tıp Şapka kentinde biri diğeri Brooks kasabasında, Tıp Şapkasına 100 km uzaklıkta iki kampüs var.

2,173 tam zamanlı öğrenci 1,449 yarı zamanlı öğrenci 52% kadın % 48 erkek Uluslararası öğrenciler, öğrenci vücudumuzun% 9'unu oluşturmaktadır.

Medicine Hat College hoş geldiniz!

ve yenilikçi ve işbirlikçi doğa - - Öğrencilerin bizim odak için bilinen Medicine Hat Koleji gururla 8.000 'den fazla öğrenciye her yıl hizmet vermektedir. Biz yeni bir girişim ya da fikir, bizimle ortak çalışma veya toplantı ya da celebrations- çoğu biz buradayız yardımcı olmak için elimizden tesisleri kullanmak isteyen olsun, küresel fırsatlardan henüz dikkatli güneydoğu Alberta, toplulukları için kararlıyız sen.

MHC Kampüsü Alberta bir üyesidir ve öğrencilerimizi ve toplulukların yararına ortaklıklar ağırlıyor. , Fikirlerinizi paylaşabilir hikayelerini paylaşmak ve bizimle başarılı bir gelecek paylaşmak.

Kolej Profili

Ne biz söz

Medicine Hat Koleji ileri çalışmalar, kariyer ve yaşam için hazırlar eğitim verilmektedir. Halkımız entelektüel, duygusal ve sosyal her öğrenci-bir potansiyeli ortaya konusunda kararlıyız. Her karşılaşma sayesinde Özellikle öğrenciler ve biz tanımak ve öğrencilerin, işçilerin ve küresel vatandaşlar olarak potansiyellerini teşvik etmeye çalışacaktır do-o tüm var.

Fırsatlar öğrenmek

Alberta üniversiteler ile işbirliği içinde Dereceler
Öğrenciler burada dereceye başlamak için izin Üniversite transfer
kariyer ve istihdam için sertifika, diploma ve uygulamalı lisans programları
Üniversite hazırlık
çıraklık esnaf
kariyer geliştirme ve işe alım için devam eden çalışmalar
Müzik ve Dans Konservatuvarı
İkinci bir dil olarak İngilizce
Medicine Hat ve Brooks Kampüsler

Yenilik ve oluşturmak

Yenilik ve Burs (OIS) Bizim Büro ötesinde öğrenciler, sanayi, toplum ve yararına yapılan uygulamalı araştırma destekler. Bu araştırma kuruluşlarına tesisleri, eğitim ve uzmanlık sunan ve ürün ve hizmetlerini geliştirerek yapılır. Buna ek olarak, biz aktif yenilikçi projelerin geniş bir yelpazede iş, diğer ortaöğretim sonrası kurumlar, hükümet ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapıyoruz.

Eğer araştırma ve yenilik sizi nerede bulma ilgileniyorsanız bizim ofisine başvurun.

MHC Avantajı

MHC'nin uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçim olmasının birçok nedeni vardır.

MHC, Belirlenmiş Öğrenme Kurumu (DLI # O18795445892) olup, Akademik Amaçlı İngilizce de dâhil olmak üzere tüm akademik kredi programları belirlenmiş programlardır.

Öğrencilerin Kanada kültürüne ve Kuzey Amerika öğretim tarzlarına geçiş yapmalarına olanak tanıyan güvenli, samimi bir topluluk ortamı Alberta'daki diğer kurumlarla karşılaştırıldığında rekabetçi uluslararası eğitim ücretleri Çeşitli diploma seçenekleri ve diploma çıkış noktaları Tamamlama derecesine devam etmek için üniversite transfer seçeneklerinin mevcudiyeti Diğer Alberta üniversiteleri ile birlikte kampüste sunulan birkaç derece programları Alberta geri kalanı ile karşılaştırıldığında yüksek öğrenci memnuniyeti Akademik, sosyal ve kişisel gelişime katkıda bulunan geniş bir öğrenci destek hizmetleri

MHC Destek Hizmetleri

Akademik Tavsiye Akademik Kaynak Merkezi Açık Öğrenim Merkezi Öğrenci Birliği ve Akran Destek Merkezi Öğrenci İstihdam ve Kariyer Merkezi Öğrenci Mali Yardımı Kişisel Danışmanlık Engellilik Hizmetleri Kütüphane Hizmetleri ve Yazma Sorumlusu Hayat Merkezi İçin Uygun Olun College Daycare Girişimci Geliştirme Merkezi

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri

Varış Öncesi Destek ve Danışmanlık Medicine Hat Havaalanı veya Greyhound Otobüs Durağı'ndaki toplama Sağlık Sigortası 24 saat Acil Yardım Evde Konaklama Yerleştirme Seyahat bilgisi Banka Hesap Açma Yeni Öğrenci Oryantasyonu

Konumlar

Tıp Şapkası

Medicine Hat College

Address
Medicine Hat Campus
299 College Drive SE

T1A 3Y6 Tıp Şapkası, Alberta, Kanada
Telefon
+1 866-282-8394

Brooks

Address
Brooks Campus
200 Horticultural Station Road East

T1R 1E5 Brooks, Alberta, Kanada