Resmi açıklamayı okuyun

BİZ NIMBUS ARE

Kaydı & Medya Nimbus Okulu güzel Vancouver, BC, Kanada'da bulunan elit müzik ve medya okulu. Nimbus küçük sınıflar, endüstri uzmanlarından mentorluk, uygulamalı eğitim ve profesyonel stüdyolara 24/7 erişim sunar. Nimbus ünlü müzik üreticileri Bob Ezrin (Pink Floyd, Alice Cooper, öpücük) ve GGGarth Richardson (Rage Against the Machine, Red Hot Chili Peppers, Vasco Rossi) tarafından ortaklaşa kuruldu.

Bizim derslerin tamamı mevcut endüstri profesyonelleri tarafından verilmektedir. ses mühendisliği, müzik üretimi, elektronik müzik üretim, video prodüksiyon, post prodüksiyon ve oyun ses, canlı ses ve müzik endüstrisi girişimcilik: Biz diploma ve sertifika programları sunuyoruz. Nimbus öğrenciler müzik ve medyada geleceklerini oluşturmasına yardımcı olur.

nimbstud

NIMBUS AVANTAJ:

Hands-On Öğrenme
Biz eğitime yaklaşımı uygulamalı bir kariyer etrafında bizim dersler odaklanmış kurmak. Küçük sınıflar ile, işi, ne bir kitapta bu konuda okuyarak öğrenirler. Ses ve Video öğrenciler hat dişli, dünya çapında profesyonel stüdyolarda kullanılan aynı dişli üst gerçek stüdyolarda eğitiyoruz. İş öğrencileri gerçek sanatçılar, plan çalışmak ve gerçek olayları çalıştırmak ve bizim öğrenciler tarafından işletilen plak için çalışıyorum.

Mentorluk ve Ağ
Nimbus fakülte mühendisleri, üreticiler, ses tasarımcıları ve (Juno kazananlar & adaylar ve bir altın ve platin plak alıcıları dahil) iş liderlerinin etkileyici bir listesini içerir. Sen sektöründe en iyi öğrenme şansına sahip olacak. Bazı öğrenciler bile okulda iken ilk profesyonel albümü kredisi almış! Nimbus öğrenciler ayrıca düzenli konuk konferanslar yoluyla üst düzey sektör profesyonelleri ile devam eden ağ fırsatlardan yararlanırlar. Amaç Medya, SOCAN Feldman Ajansı, Evrensel Müzik Yayıncılık ve al, Nettwerk Records'un, Monstercat, Earthquaker Devices, Roland daha birçok: Geçmiş konuk konuşmacılar arasından ziyaret etmiştir.

24/7 Pratik Endüstri Deneyimi
Nimbus öğrencilerimiz için 24/7 açıktır. Bizim stüdyolarına 24 saat erişim sayesinde, size öğrenme beceri ve kavramlarla güven ve deneyim kazanmak için gereken tüm zamanı olacaktır. Olursa olsun Nimbus de aldığı programı, burada zaman tamamladıktan sonra, pratik endüstri deneyimi sayısız saat dünyasına başkanlık edecek.

Birinci Sınıf Dişli
Dünya çapında bir mühendis, kameramanların, veya yapımcı olmak için, dünya çapında dişli üzerinde çalışmak gerekir. Nimbus kısmında, en yüksek kalitede endüstri standardı dişli ve en son dijital teknoloji üzerinde ellerini alacak. Bu üç inanılmaz SSL konsolları, Avid S6 ve S3 kontrol yüzeyleri, Slate Ses Raven MTX ve en son Pro Tools HDX Sistemleri içerir. Eğer Nimbus ayrılırken her düğme ve topuzunu herhangi stüdyoya girip bilmek mümkün olacaktır.

İşbirliği

Nimbus ekosistemin parçası olun. Kendine farkındalık, güven artırmak için stüdyo ve sanayi hayattan pratik örneklerle ve ilişkisel becerileri ile deneyimsel öğrenme sunmak için tasarlanmış bizim psikoloji sınıflar aracılığıyla değerli kişilerarası beceriler kazanır. Ayrıca diğer kurs ve programlardan diğer öğrenciler ile entegrasyonu aracılığıyla özgeçmişinizi inşa edecek. Nimbus anda, profesyonel projeler oluşturmak için disiplinler arası işbirliği sadece gerçek dünyada olduğu gibi, hayatın bir gerçektir.

FIRSAT
Sektördeki itibarı ve katılımı sayesinde, sürekli mezunları ve mevcut öğrenciler için imkânları sağlanacaktır. Bizim aktif yerleştirme programı 200 işe yerleştirme istekleri geçen yıl tek başına fazla fikir aldık! Mezunlarımız bir Juno ödüllü dahil inanılmaz şeyler yapmak için gitmiş. Müzik endüstrisi için Bizim savunma mezunlarımızın gitmek sanayi güçlendirmek için çaba göstermektedir.

SİZE VAZİYİZİMİZ


Nimbus müzikle hayatını değiştirmek için var. Biz müzik, rehberlik ve toplum konusunda kararlıyız. Biz mükemmellik ve karakter değeri. Öğrencilerimizin, mezunlarımızın personeline ırk, cinsiyet, yönelimi veya din aidiyet duygusu ve daha büyük topluluk yaratmayı amaçlıyor. Biz mevcut endüstri uzmanlarından bilgi ve yaşam becerilerinin uygulamalı aktarımı sağlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Nimbus School of Recording & Media

... [+]

Bu yenilikçi derste, biz elektronik müzik prodüksiyon dünyasına dalmadan önce seni stüdyo kaydı, kişilerarası ve üretim teknikleri sağlam bir temel verecektir. Sonuç? Herhangi bir tür ya da ortamda excelling yeteneğine sahip çok yönlü yapımcı olacaktır.

Tüm Nimbus kursları ile olduğu gibi, bu program mevcut sanayi profesyonelleri tarafından öğretilen ve size öğrenme şeyi uygulamaya bizim stüdyoları 24/7 erişimine sahip olacaktır. portföy oluşturmak ve öne ve heyecan verici ve rekabetçi elektronik müzik üretim sektöründe başarılı olmak için gereken becerileri kazandırmak.

Program Özeti Avid Pro Tools, Otomatik Ayar, Melodyne, Logi... [-]
Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nimbus School of Recording & Media

bugün olduğu gibi Nimbus Gelişmiş Müzik Endüstrisi öğrenciler müzik endüstrisinde son haberleri bilen becerileri kazandırmak. Gelişmiş Müzik Endüstrisi programının öğrenc ... [+]

bugün olduğu gibi Nimbus Gelişmiş Müzik Endüstrisi öğrenciler müzik endüstrisinde son haberleri bilen becerileri kazandırmak. Gelişmiş Müzik Endüstrisi programının öğrenciler albümlerini tanıtmak ve başarılı çalıştırmak ve modern bir ortam iş nasıl yönetileceğini dahil gerçek, pratik deneyim kazanacaktır.

100 ZİHİN - Müzik Endüstrisi ve Girişimcilik giriş edip bir sanatçı, yapımcı, kameraman olarak veya bir yönetim pozisyonunda, müzik sektöründe bir kariyer için hazırlar. Sen müzik endüstrisi nasıl çalıştığını öğrenmek ve kendi iş çalıştırmak için girişimcilik becerileri kazanacaktır. Tabii farklı disiplinlerden eğitmenlerden girdi ve danışmanlık ile Kariyer Kalkınma Planı ile sonuçlanacak. Amaç size müzik sektöründe istiyorum sizin için sağlam bir plan ve kariyer vermektir. Eğer plan üzerinde kendi fikir ve bakış açısı kazanıyor müzik endüstrisinden üst uzmanları, bu planın sunmak için bir fırsat olacaktır.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nimbus School of Recording & Media

Kabloları sarma ve mikrofon yerleştirerek temelleri başlayarak, bu ders ses mühendisliği ve stüdyo tabanlı müzik üretiminin tüm yönlerini içine derinlemesine götürecektir ... [+]

Kabloları sarma ve mikrofon yerleştirerek temelleri başlayarak, bu ders ses mühendisliği ve stüdyo tabanlı müzik üretiminin tüm yönlerini içine derinlemesine götürecektir.

endüstri profesyonellerden 24/7 stüdyo erişimi ve rehberlik ile, gerçek sanatçı ve gruplarla çalışan, gerçek stüdyolarda pratik öğrenme yoluyla teknik ve becerileri büyümek için bir fırsat olacaktır.

Bu stüdyo müzik üretimi ve mühendislik bizim en kapsamlı programdır. hatta kendi stüdyosunu başlangıç ​​- Programın tamamlanması üzerine dünyanın her yerinde, herhangi bir stüdyoda çalışan emin olacak!

Potansiyel Kariyer: Müzik Yapımcı, Kayıt Mühendisi, Studio Yardımcısı Mühendisi, Audio Editor, Stüdyo Mühendisi, Mastering Mühendisi, Aranjör.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nimbus School of Recording & Media

,, Yer izcilik döküm, yönetmenlik üreten, düzenleme, aydınlatma ve ses karışımını çekim yazılı: Bir Nimbus video prodüksiyon öğrenci olarak, dahil olmak üzere dijital vid ... [+]

Eğer müzik videoları, reklamlar, kısa film veya film canlı web yayınlarını oluşturmak istediğiniz olsun, size herhangi bir üretim rolüne adım ve herhangi bir ortamda profesyonel video içeriği oluşturmak için gereken beceri ve güven vereceğiz.

,, Yer izcilik döküm, yönetmenlik üreten, düzenleme, aydınlatma ve ses karışımını çekim yazılı: Bir Nimbus video prodüksiyon öğrenci olarak, dahil olmak üzere dijital video yapımı tüm yönleriyle dalmış edilecektir. Artı, Video canlı akış Web yayınların ayrıntıları öğrenmenin!

Size sürekli gelişen medya dünyasındaki öncü kendini koymak için gerekli köklü video üretim teknikleri ve yeni, yukarı-to-dakikalık becerileri öğretecek.... [-]

Kanada Vancouver
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

We Are More Than A School - We Are Nimbus - Nimbus School of Recording & Media

Nimbus School Of Recording & Media