Resmi açıklamayı okuyun

Fark Yaratan Bir Kariyer

Nova Scotia Erken Çocukluk Eğitimi Koleji, bir Yönetim Kurulu tarafından denetlenen kar amacı gütmeyen bir eğitim ortamıdır. Nova Scotia Erken Çocukluk Eğitimi Koleji'nde, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerinin temelini oluşturmaktan gurur duyuyoruz.

NSCECE, onlarca yıllık araştırma ve gelişimsel olarak uygun uygulamalarla kurulan iki yıllık bir Erken Çocukluk Eğitimi (ECE) diploması programı sunmaktadır. Programa kayıtlı öğrenciler, çocuklar, aileler ve ECE mesleği ile ilgili çeşitli dersler ile tanınırlar ve yüksek öz saygı, bağımsızlık ve sosyal sorumlulukların başlangıcını geliştirecek bilgi, uygulama ve becerileri kazanırlar.

Çalışmalarının odak noktası, çocukların bebeklikten 12 yaşına kadar çocukların büyümesini ve gelişimini desteklemek amacıyla gelişimsel olarak uygun müfredat fikirlerini tasarlamak, uygulamak ve değerlendirmektir. Programlarında esneklik isteyen öğrenciler yarı zamanlı olarak akşam kurslarına kaydolabilirler.

Mezunlar, çocuk bakım merkezleri, okullar, özel ev kreşleri, anaokulları, gelişim merkezleri gibi çeşitli ortamlarda istihdam bulurlar. NSCECE mezunlarının% 95'inden fazlası mezun olduktan sonra ECE istihdamını buluyor.

NSCECE mezunları mezuniyet sonrası mezuniyet sonrası çalışma izni için başvuruda bulunamazlar. Uluslararası mezunlarımız, Kanada'da çalışmak ve kalmak istiyorlarsa, Atlantik Pilot Programı gibi diğer akışlardan geçebilirler.

Program tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak alınabilir. Mali yardım mevcuttur.

118217_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Tarihçe

1970'te St. Joseph Çocuk Merkezi, Erken Çocukluk Eğitimi alanında ilk Atlantik Kanadalı Programını kurdu. Program üç aylık bir kurstan on aylık bir Diploma programına gelişti. Mayıs 1997’de, St. Joseph Çocuk Erken Eğitim Koleji, St. Joseph Çocuk Merkezinden ayrı bir varlık haline geldi.

2000 yılında, Diploma'nın il sınırları boyunca tanınmasını sağlamak için, program iki yıllık bir kursa genişletildi. Diploma Programı, Nova Scotia Çalışma ve İleri Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve Nova Scotia Eğitim ve Erken Çocukluk Gelişimi Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

2008'de, St Joseph Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Okulu adını Nova Scotia Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Okulu (NSCECE) olarak değiştirdi.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE, Erken Çocukluk Eğitimi alanında iki yıllık bir diploma sunmaktadır. Program tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak alınabilir. Güncellenmiş Çalışmalar Programı, iki ... [+]

NSCECE'nin ECE programına katılmak için 5 NedenNSCECE 50 yıllık deneyim eğitimi uzmanı Erken Çocukluk Eğitimcilerine sahiptir.Bir NSCECE diploması, çocuk bakımı merkezlerinde, aile kaynakları merkezlerinde, devlet okullarında okul öncesi programlarında, aile evinde kreşlerde vb.ECE istihdamı arayan mezunlarımızın% 95'inden fazlası mezuniyet sonrası işe alınmaktadır.NSCECE özel olarak finanse edilen bir kurum olduğundan, kurs diğer kurumlardan daha azdır.NSCECE mezunları, Çocuk ve Gençlik Çalışmaları alanında lisans derecesi almak için Mount Saint Vincent Üniversitesi'ne 6,5 kredi aktarabilirler.

ARTI: Program, Kanada'daki ECE için geçerli yönergeleri karşılar.... [-]

Kanada Halifax
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, Kanada