Resmi açıklamayı okuyun

A Thomas Uçuş Merkezi rahat ve samimi bir ortamda kişiselleştirilmiş, profesyonel uçuş eğitimi veriliyor. Bizim olgun, özel, kariyer Uçuş Öğretim size uçuş deneyimi çeşitli bir yelpazede sunuyoruz. Eğer recreationally uçan ilgilenen veya bir kariyer olarak havacılığı hangisini seçerseniz seçin, uçuş okulu hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir.

Havaalanı sadece 15 dakika güneyinde Highway # 401, Highway # 3, Highbury Ave. 4km doğusunda yer almaktadır. Kolay erişilebilir, bir uncongested uçuş eğitim ortamı sağlar. Okul ofisleri Uçuş Eğitim Merkezi'nde bulunan ve zemin okul sınıfları bünyesinde yapılmaktadır.

Thomas Uçuş Merkezi rahat ve samimi bir ortamda kişiselleştirilmiş, profesyonel uçuş eğitimi veriliyor. Bizim olgun, özel, kariyer Uçuş Öğretim size uçuş deneyimi çeşitli bir yelpazede sunuyoruz.

1996 yılında kurulan, Thomas Uçuş Merkezi Ticari Pilot Lisansı ve Multi-Motor Enstrüman Ratings kadar Dinlenme Pilot İzni uçuşlar eğitim sunmaktadır. Uçuş Merkezi Ticari Pilotlar ve Uçuş Öğretim tam eğitim veren Özel Kariyer Kolejleri hareket, 2005 altında "Özel Kariyer Koleji" statüsü verildi. Lisans # 103072.

Bir uçuş eğitim programı programınıza uygun özelleştirilmiş olacaktır. 1 Ders Uçuş Öğretim Değerlendirme ve kuyruk tekerleği checkouts öğretmek için kullanılabilir üç Sınıf da mevcuttur.

Neden Fly?

hayatı daha ilginç hale! Kendinizi daha ilgi çekici olun! bir pilot haline gelir. Büyük bilinmeyen heyecanını kucaklayın. uçmak için öğrenme ufkunuzu genişletin zorlu, ödüllendirici bir macera.

yeni beceriler edinmenin yanı sıra, uçan, eğlenceli, güvenli ve uygun fiyatlı. Ne yolculuk için harika bir yoldur. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde gidiş özgürlüğünü yaşayın. Bir hafta sonu olsun-a-yol veya bir günlük gezi daha az stresli ve daha eğlenceli.

Kariyer fırsatları genişletiyoruz.

"Öteye aşağı baktığımızda, biz hala eğitimli uçuş mürettebatının tahmin sıkıntısını gidermek gerekir -. Yeni öğrenci pilotların saflarına emeklilik şimdi yerinde olanlar için tezgâh gibi yumuşak tarafında kalır"

Rob Seaman WINGS Magazine Kasım 2009 Birçok Thomas Uçuş Merkezi mezunları ticari havacılıkta giriş seviyesi pozisyonları ulaşmış .... Hava fotoğrafçılığı, yangın algılama, yük ve yolcu servis ve sprey pilotu. Adanmış, tam zamanlı öğrenci 12-18 ay içinde Ticari Pilot Lisansı elde edebilirsiniz. Nerede bu süre içinde olacak?

Bir Ticari Pilot recreationally uçmak ya da olmak isteyip istemediğinizi Biz hayallerini yerine getirmek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

St.Thomas Flight Centre

Eğer recreationally sinek veya Ticari Pilot olmak istiyorum olsun, Thomas Uçuş Merkezi bakımı için yeterli size hizmet etmek için yeterince büyük ve küçük! ... [+]

bir pilot lisansı almak iki bölümden oluşur:

Uçuş eğitimi Eğer öğrenmek ve uçakların performansını anlamamıza yardımcı olur. Eğer yalnız uygulama sağlar yeterliğine elde edene kadar ilk uçuş eğitimi, bir Öğretim ile, ikili yapılmaktadır. Bu aşamaya ulaşmak için size gereken süre uzunluğu yetenek ve eğitim frekansına bağlıdır.

Zemin okul sınıfları Yazılı sınavı için hazırlık. Sınıflar tüm potansiyel pilotlar için tavsiye edilir. ders materyali uçuş teorisini kolaylaştırır ve uçak yapısı, motor operasyonları ve nasıl meteorolojik koşulların yorumlamak gibi farklı konular açıklar. programın diğer ayrılmaz bir parçası Kanadalı hava hukuku yorumlama ve seyir becerilerini geliştirmek sayılabilir.... [-]

Kanada Saint Thomas
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
44989 Talbot Line, RR#3
Saint Thomas, Ontario, N5P 3S7 CA